Logistikos vadybos magistras

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Studijų programos "Logistikos valdymas" tikslas - apmokyti aukštos kvalifikacijos specialistus, kurie galėtų efektyviai valdyti logistikos kompanijas ar padalinius globaliai konkurencinėje aplinkoje, taikydami naujausias logistikos procesų analizės, valdymo ir tobulinimo technologijas. Taip pat didelis dėmesys skiriamas grupės motyvacijai, krizių valdymui, naujoms prekių ir medžiagų srautų tendencijoms. Giliai ir išsamiai aptariami tarptautiniai prekybos santykiai ir įvairūs skirtingų šalių muitinės procedūrų ypatumai.

Tarptautinės mobilumo galimybės

Studentai gali dalyvauti ERASMUS mobilumo programoje, kuri suteikia galimybę studijuoti užsienyje 1 ar 2 semestrus ir stažuotis kitoje šalyje.

Karjeros galimybės

Studijų programos turinys ir jos orientacija į logistikos procesų plėtrą yra universalūs, todėl programos absolventams suteikiamos didelės karjeros alternatyvos. 2018 m. Logistikos vadybos studijų programos absolventai užima aukštas ir tvirtą pozicijas didžiausiuose Lietuvos logistikos kompanijose, laivybos kompanijose, Klaipėdos uoste, AB "Lietuvos geležinkeliai", Transporto ministerijoje, Lietuvos sausumos pajėgų logistikos departamente ir tt Vis daugiau ir daugiau mūsų buvusių Studentai tęsia sėkmingą karjerą užsienyje dėka studijų procese įgytų žinių ir įgūdžių.

Patekimo reikalavimai

Bakalauro laipsnis. Studentams, neturintiems bakalauro studijų valdymo ir logistikos kursų, mes suteikiame galimybę šias šalis baigti per pirmąjį logistikos valdymo magistro studijų semestrą.

Anglų kalbos mokėjimas - lygis ne mažesnis kaip B1 (pagal bendrą lygmenų egzaminą patvirtintą bendrą kalbų mokėjimo sistemą yra organizuojamas tiems, kurie neturi IELTS ar TOEFL pažymėjimų.

Paraiškos teikimo tvarka ir privalomi dokumentai

Vykdykite 4 veiksmus:

 1. Užpildykite paraiškos formą internete adresu apply.mruni.eu
 2. Įkelkite reikalingus dokumentus
 3. Užtikrinkite registraciją, sumokėję paraiškos mokestį
 4. Pateikite savo paraišką

Reikalingi dokumentai:

 1. Švietimo dokumentai
  1. Bakalauro laipsnį įgyjantys studentai: patvirtintos tikrosios vidurinio mokslo diplomo ar aukštojo mokslo diplomo kopijos su akademinių įrašų stenograma. Dokumentai turi būti oficialiai išversti į lietuvių arba anglų kalbą.
  2. Pastaba: pagal pareiškėjo gyvenamosios vietos valstybę gali būti reikalaujama pateikti papildomus mokymo dokumentus (pvz., Valstybinių egzaminų arba ikimokyklinio ugdymo rezultatus).
  3. Magistrantūros studijuojantiems studentams: patvirtintos tikrosios universiteto stenograma ir diplomo kopijos (kandidatas turi turėti universiteto bakalauro laipsnį arba lygiavertį pirmąjį universitetinį laipsnį, kurio studijų trukmė yra bent 3 metai). Dokumentai turi būti oficialiai išversti į lietuvių arba anglų kalbą.
 2. Dokumentas, įrodantis anglų kalbos mokėjimo rezultatus.
  1. Bakalauro laipsnio ieškantiems studentams: bent B1 lygis; anglų kalbos mokėjimo pažymėjimų, lygiaverčių B1 lygiui, vertinimai: TOEFL 477-510, TOEFL IBT 53-64, IELTS 4.5-5.0, PTE lygis
  2. Studentams, norintiems įgyti magistro laipsnį: bent B2 lygį, anglų kalbos mokėjimo pažymėjimų, lygiaverčių B2 lygiui, vertinimai: 513-547, TOEFL, 65-78, 5,5-6,0.
  3. Pastaba: jei neturite IELTS ar TOEFL, galite pasinaudoti universiteto organizuojamu internetiniu anglų kalbos lygio testu. Užpildydami paraišką turėtumėte pasirinkti šią parinktį. Už šį testą nėra papildomo mokesčio.
 3. Paso kopija
 4. Paso tipo nuotrauka
 5. Tėvų / rėmėjų patvirtinta notaro tvirtinimo raštas ir banko laiškas apie jų finansinius gebėjimus (rodantis pastarųjų 3 mėnesių pajamas).
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Mykolas Romeris University (MRU), įsikūręs vos per 20 minučių nuo Vilniaus centro, yra vienas didžiausių ir tarptautiškiausių universitetų Lietuvoje, šiuo metu studijuojantis apie 7000 studentų iš 58 ... Skaityti daugiau

Mykolas Romeris University (MRU), įsikūręs vos per 20 minučių nuo Vilniaus centro, yra vienas didžiausių ir tarptautiškiausių universitetų Lietuvoje, šiuo metu studijuojantis apie 7000 studentų iš 58 šalių. Universitetas siūlo programas, visiškai dėstomas anglų kalba, visų lygių tarptautiniams studentams - nuo bakalauro iki daktaro laipsnio socialinių mokslų srityje. Skaityti mažiau