Kompiuterių Inžinerijos Magistras

University of Deusto

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

Kompiuterių Inžinerijos Magistras

University of Deusto

pristatymas

Mes rengiame kompiuterių specialistus, kurie vadovausis technologijų pažanga ir ateities visuomene.

Turėdami 40 metų patirtį, mes siūlome:

 • Techninės ir mokslo žinios apie šiuo metu reikalingą darbo rinką, taip pat bendrosios kompetencijos, kurias labiausiai vertina įmonės.
 • Per savaitinius susitikimus su verslo srities specialistais tiesiogiai bendradarbiauja su verslo pasauliu, kurie prisideda prie savo vizijos dėl diskusijų aspektų, taip pat apsilankymų centruose ir patalpose.
 • Galimybė susipažinti su pirmos rankos darbo patirtimi esant bendrovei.
 • Tarptautinė patirtis per tarptautinę mobilumo programą.
 • Specializacija vienoje iš aktualiausių šio momento sričių: "Big Data" ir "Business Intelligence"
 • Dvigubas universiteto magistras: užpildydamas papildomą semestrą, taikydamas IRT pramonėje, jūs taip pat gausite magistro laipsnį pramoninės organizacijos inžinerijoje.
 • Galite tiesiogiai bendrauti su moksliniais tyrimais ir naujovėmis diegiant naujas technologijas, būdamas technologijų centre.

Dalyvio profilis

Šis magistro laipsnis prisideda prie profesinio tobulėjimo:

 • Baigė su kompiuteriais susijusius laipsnius, kad palengvintų jų perėjimą į darbo rinką su didelėmis profesinės sėkmės garantijomis.
 • Technikos inžinieriai informacinių technologijų ar kitų su IRT susijusių mokslo laipsnių srityje, kurie nori progresuoti ir vėl pradėti savo profesinę karjerą
 • Absolventai ir kompiuterių inžinieriai, kurie po profesinės patirties nori perdirbti ir būti atnaujinami.
 • Universiteto absolventai bet kurioje inžinerijos srityje, kurie nori daryti daktaro laipsnį ir skirti naujosioms technologijoms skirtiems moksliniams tyrimams ir naujovėms (parengti reikiamus mokymo papildymus).

Absolventų profilis

Jis yra tvirtas asmuo, turintis aukštesnio lygio kompetencijas ir atsakomybę pagrindinėse kompiuterių inžinerijos technologijų srityse, kartu su tvirtais žinių ir gebėjimų, didelio universalumo ir prisitaikomumo atsižvelgiant į nuolatinius technologinius pokyčius. Be to, ji turi keletą bendrų įgūdžių, be technologinių įgūdžių, pavyzdžiui, sugebėti valdyti darbo grupes, vadovauti plėtros projektams ir įgyvendinti įvairius technologinius sprendimus, veikti autonomiškai arba efektyviai bendrauti, be kita ko, kurti profesinį profilį Inžinierius integruotoje informacinių technologijų srityje, labai universalus ir turintis daug galimybių prisitaikyti prie problemiškos ir įvairios aplinkos.

Kompiuterių inžinerijos magistras aprašo kompiuterinės inžinerijos profesinės karjeros galimybes ir plėtrą penkiais skirtingais scenarijais ir tuo pat metu papildo:

 • Informacinių sistemų valdymas
 • Projektų valdymo programinė įranga
 • Programinės įrangos architektūra
 • Moksliniai tyrimai ir inovacijos
 • Duomenų mokslas

Karjeros galimybės

Kompiuterių inžinerijos magistro laipsnis apibūdina kompiuterinės inžinerijos srities profesionalios karjeros galimybes ir plėtrą apie penkis skirtingus scenarijus ir tuo pat metu papildo vienas kitą.

Meistras siūlo kompiuterių inžinieriams tinkamą pagrindą, kad jie galėtų sukurti profesionalų gyvenimą, kuriame būtų galimybės. Nedaug turto žmonijos istorijoje pernelyg ilgai transformavo visuomenę, nes per pastaruosius dešimt metų naujos technologijos ir internetas.

Mes apdovanojame technologinius talentus

Dėka naujajai Deusto inžinerijos stipendijų programai, turime 10 stipendijų, skirtų 10 000 EUR, studijuoti kompiuterių inžinerijos magistro laipsnį, bendradarbiaujant su technologijų kompanija.

DeloitteLanteknts

Be stipendijos, jūs gausite atlyginimą už savo darbą įmonės stažuotės režimu.

Dėl stipendijų ir stažuotės galėsite finansuoti beveik visą magistro laipsnį.

Kaip kreiptis dėl stipendijos?

 • Universitetinio laipsnio akademinių įrašų kopija, suteikianti jums galimybę susipažinti su magistrantūros studijų kursu ir kurioje bus įvertintas vidurkis, gautas skalėje nuo 1 iki 10. (UD absolventams nereikia pateikti akademinių įrašų).
 • Gyvenimo aprašymas (Europass formatas).
 • Stipendijos komisijai skirtas pranešimas ir motyvai (daugiausiai 1000 žodžių).

Paraiška turi būti tvarkoma Deusto universiteto stipendijų tarnyboje. Ši paslauga pasilieka teisę reikalauti, kad visi dokumentai būtų laikomi tinkamais.

Kada galiu kreiptis dėl stipendijos?

Nuo 2018 m. Vasario 1 d. Iki 28 d.

Kaip vertinamos kandidatūros?

Tai bus vertinama:

 • akademiniai rezultatai
 • Gyvenimo aprašymas: profesinė patirtis, kalbos, asmeniniai nuopelnai, mokymas ...
 • Pranešimo ir motyvacijos laiškas

Kandidatai, kurie atitinka stipendijos reikalavimus, bus pakviesti į asmeninį pokalbį.

Kandidatų atranka vyksta kartu su bendrovėmis nuo 2018 m. Balandžio 1 d. Iki balandžio 30 d.

Kada aš žinau rezultatą?

Nuo 2018 m. Gegužės 15 d. Mes pranešsime apie stipendijų skyrimą; Galite užsiregistruoti vėliau.

Ar norite daugiau sužinoti?

Jei norite gauti konkrečios informacijos apie šią stipendiją, užpildykite šią formą ir mes kuo greičiau susisieksime su jumis.

Dalykai

Universiteto išsilavinimo reforma, giliai apmąstyta, Deusto universitetas, turintis 30 metų patirtį, sukauptą kompiuterių mokslo absolventų, sukūrė ambicingą kompiuterių inžinerijos magistro laipsnį. Magistrantūros programa buvo sudaryta iš dviejų didelių blokų:

 • Bendrųjų technologijų ir valdymo priemonių mokymas. Šis blokas atitinka pirmuosius metus ir susideda iš dalykų, kurie patenka į technologijas, kurias reikalauja darbo rinka, ir turi būti įvaldę visi kompiuterių inžinieriai. Be to, yra numatyti kai kurie pagrindai projektų valdymui ir informacinių sistemų valdymui, būtini tinkamai integruojant ir tobulinant įmonės aplinką. Šio bloko tikslas yra suteikti kompiuterių inžinieriui universalumą, kuris visada būdingas šiam profesionalui.
 • Specializacija ir profesinė orientacija. Šis blokas atitinka paskutinį semestrą ir yra pagrindinis magistro pabaigos projektas. Minėtas projektas apima integruoto profesinio ar mokslinio pobūdžio kompiuterinės inžinerijos projekto realizavimą, pateikimą ir gynimą, kuriame sintezuojamos meistriškumo įgūdžiai.

kompetencijos

Todėl šis magistras derina konkrečių Kompiuterių inžinieriaus įgūdžių ugdymą kartu su kitais bendrųjų gebėjimų komplektais, kuriuos reikalauja bet kuris universiteto absolventas. Trumpai tariant, jo tikslas - parengti labai įvairialypius ir kompetentingus specialistai informacinių ir ryšių technologijų srityje (IKT), kurie taip pat gali atlikti dvigubą profesinio tobulėjimo ir tyrimų vaidmenį, galvodami apie praktiką kompiuterių inžinerija tiek įmonėje, tiek inovacijų ir tyrimų centruose.

specialūs įgūdžiai

Ši kompetencijų grupė yra sukurta įvairiuose dalykuose, kurie sudaro mokymo programą ir atitinka konkretų kompiuterinės inžinerijos profesijos techninį ir mokslinį turinį.

Bendrosios varžybos

Meistras teikia keletą transversalių kompetencijų, išskyrus technologijas, pvz., Sugeba valdyti darbo grupes, vadovauti vystymo projektams ir įgyvendinti įvairius technologinius sprendimus, veikti savarankiškai arba veiksmingai bendrauti, be kita ko, kuria profesinį profilį Inžinierius integruotoje informacinių technologijų srityje, labai universalus ir turintis daug galimybių prisitaikyti prie problemiškos ir įvairios aplinkos.

metodika

Kompiuterių inžinerijos magistro laipsnio mokymo metodika pasižymi praktiniu požiūriu, kuris studentams priartina prie kompiuterinės inžinerijos profesijos realybės tiek savo verslo, tiek ir mokslo srityse, nes dalyvauja įmonės visuose dalykuose, kuriuose dėstoma paskaitų ar teminių seminarų metu.

Kompiuterių inžinerijos magistro laipsnis pagrįstas mokymo ir mokymosi metodika "Deusto Training Model", kurios pagrindinis tikslas yra savarankiškas ir prasmingas mokymasis, skatinantis studento asmeninę raidą įvairiose srityse (asmeninis, socialinis, etinis , akademinė ir profesinė).

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
 • Ispanų


Paskutinį kartą atnaujinta April 14, 2018
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Pradžia
Rugs 2018
Duration
Trukmė
3 semestrus
Price
Kaina
12,948 EUR
Locations
Ispanija - Bilbao
Pradžia: Rugs 2018
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Rugs 2018
Ispanija - Bilbao
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla