M.Sc. Duomenų analizė ir sprendimų mokslas

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Mūsų pasaulis ir įmonės ypač susiduria su kliūtimis, nes tiek eksponentinis tiek duomenų kiekio augimas, kurį galima užfiksuoti iš daugybės duomenų šaltinių, tiek skaičiavimo galimybės apdoroti duomenis. Būsimiems ekspertams ir vadovams reikės suprasti, kaip pasinaudoti "Data Analytics" ir "Decision Science", kad būtų sukurta duomenų vertė - tai, ką jūs mokysitės šioje magistro programoje.

Šis įdomus naujas magistrantūros kursas suprojektuotas taip, kad susiklostytų duomenų analizės ir sprendimų mokslo sritys (operacijų tyrimai), o absolventai išmokys suderinti mašininio mokymosi ir giliųjų mokymosi metodus su matematikos optimizavimo metodais, heuristiniais algoritmais ir modeliavimo metodais, kad sukurtume vertę konkrečios taikymo sritys. RWTH Aachen yra statistikos srities numeris vienas

PLĖTROS GALIMYBĖS

Duomenys tampa nauju "naftos", žaliavos, iš kurios sukurta vertė, nes įmonės tampa prognozuojančiomis įmonėmis ir skaitmenina jų vertės grandinę. Kiekvienam pramonės sektoriui ir taikymo sričiai bus naudinga gauti optimalius verslo sprendimus, naudojant duomenų valdymo metodus. Operatyviniai sprendimai palaikomi arba net automatizuojami naudojant naujausius mašinų mokymosi modelius kartu su optimizavimo metodais.

Tapk rytdienos technologiniu ekspertu, užsiregistravę mūsų magistrantūros studijų programoje, kurioje yra Duomenų analizės ir Sprendimų mokslo sritys. Sužinokite, kaip sukurti naujausius prognozavimo modelius ir kaip priimti sprendimus, kurie optimizuoja verslo tikslus.

JŪSŲ PROFESINIO PLĖTROS IR KARJEROS PERSPEKTYVOS

M.Sc. "Data Analytics" ir "Decision Science" (DDS) yra kruopščiai suplanuotos, kad aprūpintų ambicingus specialistus, turinčius STEM, turinčius skirtingus įgūdžius, reikalingus sėkmingai skaitmeninti ir globalizuotoje ekonomikoje.

Duomenų pagrindu priimti sprendimai tampa svarbiausiais vienoje vertikalioje vietoje po kito. Daugelis profesijų susidurs su kliūtimis, darbo aprašymai žymiai pasikeis, nes sprendimų, susijusių su duomenimis ir algoritmais, pagrindas yra sukurti verslo vertę ir atsiras naujų darbo vietų. Užduotys, kurios šiuo metu atliekamos rankiniu būdu arba palaikomos paprastais metodais, ateityje turės specialių žinių apie duomenų analizę ir sprendimų mokslą, mašinų mokymąsi ir optimizavimo metodus.

M.Sc. Vokietijos RWTH Aachen universiteto suteiktas laipsnis taip pat leis jums siekti akademinės karjeros ir tęsti doktorantūros studijas tokiose srityse kaip duomenų analizė, mašinų mokymasis

Nepriklausomai nuo to, kada norėtumėte sekti po baigimo: mūsų speciali ekspertų grupė karjeros ir verslumo centruose lydės jus toje kelionėje ir padės jums nuspręsti, kaip geriausiai įgyvendinti savo ambicijas, nes tai būtų naujas įdomus darbas ar pradedamas verslas. Mes siekiame, kad mūsų absolventai taptų pasaulinės technologijos "blue chips", paslėptais technologijų čempionais, pirmaujančiomis technologijų konsultacijomis ir sparčiai besiplečiančiomis technologinėmis įmonėmis. RWTH Aacheno universiteto Verslumo centras taip pat turi ilgametę patirtį, kad kiekvienais metais mūsų absolventai remtų naujovių kūrimą - nuo 70 iki 100.

Toliau pateiktame sąraše pateikiama galimų duomenų mokslininkų darbo vietų sėkmė sėkmingam magistro programos studentui, derinant duomenų analizę ir operacijų tyrimus.

 • Mažmeninė
 • Industrija
 • Transportas
 • Energija

Tolesnius taikymo sritis galite rasti:

 • Rinkodara (pvz., Reklamos vieta, SEO optimizavimas, rinkodaros kampanijos optimizavimas ir kt.)
 • Sveikatos priežiūra (pvz., Individualizuotas vaistas, automatinė diagnostika ir kt.)
 • Finansai
 • Politika
 • Žemdirbystė
 • Tvarumas
 • Sportas
 • Švietimas
 • ir tt

Tiesą sakant, sunku rasti pramonę ar paslaugą, kuriai tiesiogiai ar netiesiogiai nepaveikė duomenų ir algoritmų sprendimų priėmimas. Kadangi reikia, kad sprendimai pasikeistų (lankstesnė, realaus laiko, neaiški ir nuolat besikeičianti aplinka), sprendimų priėmimo procesas, pagrįstas matematine optimizacija, neišvengiamas. Tik prognozuojanti analizė (pvz., Mašininio mokymosi) gali panaudoti istorinių ir esamų duomenų potencialą; tik reikalaujama analizė (matematinis optimizavimas ir operacijų tyrimas) gali apimti visas pasirinkimo galimybes, su kuriomis susiduria sprendimų priėmėjas.

JŪSŲ ASPIRACIJOS

Ši programa yra ideali vieta jums, jei norite tobulėti kaip profesionalai ir paversti savo karjerą.

Taikykite dabar, jei:

 • Jūs turite STEM (mokslo, technologijų, inžinerijos ir matematikos) pagrindus, bent vienus metus dirbate visą darbo dieną ir norite įgyti žinių apie mašinų mokymąsi, dirbtinį intelektą, operacijų tyrimo metodus (matematinį optimizavimą, heuristinius algoritmus ir modeliavimą) ir duomenų valdymas sprendimų priėmimo.
 • Jūs aistringai suprantate inžineriją ir technologijas ir norite sustiprinti savo įgūdžius spręsti rytdienos iššūkius kurdami vertę iš duomenų naudodami algoritmus.
 • Jūs norite sužinoti, kaip svertoja mašininio mokymosi, dirbtinio intelekto, operacijų tyrimo ir duomenų pagrįsto sprendimų priėmimo į pelningus ir tvarius verslo modelius, kurie leidžia jums vadovauti technologijų pertvarkymui jūsų versle, o ne tik sekti.
 • Turite gerų žinių ir darbo patirties bent vienoje aukšto lygio programavimo kalboje (pvz., "Python", "Java", C / C), taip pat kai kuri programinės įrangos kūrimo arba programinės įrangos projekto patirtis.

APRAŠYMO APRAŠYMAS

"Future Data Analytics" ir "Decision Science" ekspertai turės surinkti įvairių sričių specialistų žinias:

 • Mašinų mokymasis, gilus mokymasis ir dirbtinis intelektas
 • Matematinė optimizacija, euristikos algoritmai ir modeliavimo metodai
 • Suprasti, tvarkyti ir praturtinti duomenis
 • Pramonei būdingos žinios (pvz., Gamyba

M.Sc. Duomenų analizė ir sprendimų mokslas (DDS) siūlo išsamią pagrindinių mašinų mokymosi, matematikos ir euristikos optimizavimo bei sprendimų priėmimo procese pagrįstų kursų programą. Šie kursai yra kartu su daugybe pasirenkamųjų kursų, siūlančių gilias neria į konkrečias taikymo sritis. Mūsų kursai apima sudėtingus ir pažangiausius tyrimus su praktiniais projektais ir iššūkiais. Mes nuolat peržiūri ir išplėstame pasirenkamų dalykų rinkinį, kad apimtų naujausias tendencijas ir liktų neatsiejama nuo technologinių pokyčių.

Dviejų metų dieninės programos susideda iš septynių pagrindinių elementų, iš kurių kai kurie gali būti pritaikyti pagal jūsų individualius poreikius ir interesus. Taip pat galite užsiregistruoti vokiečių kalbos kursuose be papildomų išlaidų.

DDS Essentials (10 KP turi būti baigtas 1 semestre) "DDS Essentials" susideda iš dviejų kursų, kurie apima ir atnaujina svarbius dalykus matematikos, statistikos, algoritmų ir duomenų struktūrų. Šie moduliai yra pagrindas sėkmingai dalyvauti pagrindiniuose "Data Analytics" ir "Decision Science" kursuose, taip pat kai kuriose taikymo srityse ir specializacijose.

Duomenų analizė (10 CP, kuriuos reikia užbaigti 1 ir 2 semestrais) „Data Analytics“ bloką sudaro trys moduliai. Modulis „Nuspėjamasis modeliavimas“ apima duomenų tvarkymo ir duomenų kokybės klausimus, prognozuojamą modeliavimą ir verslo bei naudojimo atvejų patvirtinimą, taip pat prognozių vertinimą. Kursas „Mašinų mokymasis“ bus sutelktas į pagrindinius ir pažangiausius mašinų ir gilaus mokymosi pokyčius. Trečiasis modulis yra praktinis pratimas, papildantis dvi paskaitas.

Sprendimų mokslas (15 KP, kuris bus baigtas 1 ir 2 semestrais) Šis blokas susideda iš trijų modulių: modulis „Optimizavimo modeliai“ supažindina su moderniausių sprendimų modelių, galinčių užfiksuoti kombinatorinį sprogimą, koncepcijas , įskaitant tinklus ir linijines bei sveikąsias programas. Modulyje „Algoritmų projektavimas ir analizė“ dėmesys sutelkiamas į šiuolaikinius metodus šiems optimizavimo modeliams spręsti. Kursas apima algoritmus ne tik deterministinėms problemoms, bet ir technologijoms iš patikimos optimizavimo ir algoritminės žaidimo teorijos, kurios leidžia spręsti netikrumą sprendimų priėmimo procese. Modulis „Heuristinis optimizavimas“ apima metaheuristikos pagrindus ir iššūkius, su kuriais susiduriama kuriant aukštos kokybės heuristiką sudėtingoms planavimo užduotims įvairiose srityse.

„Analytics“ projektas (10 kreditų, kuriuos reikia užbaigti 2 semestrą)

„Analytics“ projektas yra praktinis pratimas, papildantis paskaitas iš Sprendimų mokslo ir duomenų analizės blokų. 3–6 studentų komandos dirba kartu su praktiškai motyvuotu analitiniu projektu ir vykdo beveik visą analizės procesą, naudojant mašinų mokymosi ir optimizavimo metodus: problemos formalizavimas, duomenų modeliavimas, supratimas, rinkimas ir valymas, algoritmų parinkimas ir tobulinimas , įgyvendinimas, kompiuterinis sprendimas, vizualizavimas ir interpretavimas bei rezultatų dokumentavimas. Jūs išmoksite, kaip pristatyti savo rezultatus tiek į praktiką, tiek į mokslinę auditoriją.

Pasirinktiniai valdymo ir minkštųjų įgūdžių rinkimo būdai (10 KP, kuriuos reikia užbaigti 2 semestre) Pasirinkite du iš šių pasirenkamųjų kursų, kad sustiprintumėte savo vadovavimo kompetencijas:

 • Inžinerija, kultūra
 • Skaitmeninis darbas
 • Strateginis technologijų valdymas
 • Inovacijų proceso valdymas
 • B2B rinkodara
 • Paslaugų ir technologijų rinkodara
 • Pradžios ir augimo valdymas
 • Verslininkystė ir finansai

Pasirenkamieji technologijos (5 kreditai, kuriuos reikia užbaigti 2 semestre) Jūs pasirenkate vieną iš trijų galimų pasirenkamųjų kursų:

 • Išplėstinė mašinų mokymas
 • Duomenų gavybos principai
 • Pramonės logistika

Stažuotė arba studijavimas užsienyje (15 kreditų už semestrą). Taikykite savo įgūdžius pramonės praktikoje pasaulinėse įmonėse, tokiose kaip "Deutsche Post DHL", "PTV Group" ir kt., Arba gilinti žinias studijuodami tarptautiniame universitete arba dalyvaujančiose vasaros mokyklos ar internetiniai kursai.

Taikymo sritis (15 KP turi būti užpildyta 3 semestre). Gaukite išsamią informaciją apie šiuos domenus:

 • Skaitmeninės operacijos ir tiekimo grandinės valdymas
 • Logistikos sistemų optimizavimas
 • Ekonominis energetikos modeliavimas

Magistro baigiamasis darbas (30 KP turi būti baigtas 4 semestre) Rašydamas magistro darbą programos pabaigoje, jūs parodysite savo sugebėjimą išspręsti metodologinį ar analitinį iššūkį, naudodamasis programos metu įgytas žinias ir mokslinių tyrimų metodus.

Vokiečių kalbos kursai (vienas kursas turi būti baigtas 1 arba 2 semestrais) Kitos kalbos mokymas yra svarbi sėkmingos karjeros dalis. Vokiečių kalbos mokėjimas taip pat yra būtina prielaida sėkmingai dirbti Vokietijos darbo rinkoje, tiek stažuotės metu studijų metu, tiek nuolatinėje darbo vietoje. Kaip programos dalis siūlome galimybę užbaigti intensyvų vokiečių kalbos kursą, kad išplėstumėte savo kultūrinį supratimą ir pagerintumėte savo karjeros galimybes. Galėsite užsiregistruoti į kitus kalbos kursus 3 ir 4 semestrais savo patogumui. Studentų patarėjas padės susisiekti su atitinkamais kontaktais.

MOKYMOSI PATIRTIS

Studentai, įstojusieji į šią programą, sužinoti pagrindinius ir pažangiausius pasiekimus mašinų mokymosi, dirbtinio intelekto, operacijų tyrimo ir sprendimų mokslų srityse. Kursus moko pasauliniai ekspertai atitinkamose srityse. Pasirinktiniai moduliai leidžia studentui specializuotis įvairiose srityse, tokiose kaip gamyba ar logistika, norint įgyti išsamų konkrečių pramonės šakų supratimą.

RWTH verslo mokykla įsikūrusi naujame RWTH Aachen universiteto miestelyje. Verslo mokykla ir jos pagrindinė organizacija, Verslo ir ekonomikos mokykla universitete yra tarp mažiau nei 5% verslo mokyklų visame pasaulyje, kurios yra akredituoti AACSB. RWTH Aachen universitetas yra vienas iš pasaulinių mokslo ir technologijų lyderių ir turi nepriekaištingą reputaciją mokslinėje bendruomenėje ir pažangiausiose įmonėse. Universitetas yra įtrauktas į "Times" aukštojo mokslo kategorijos 29 poziciją inžinerijos ir technologijų srityje ir 33 pozicijoje QS reitinguose. Svarbiausia, kad "RWTH Aachen" pasaulyje užima 27 vietą "darbdavių reitingu" ir 12 pozicijoje Europoje operacijų tyrimų ir statistikos srityje QS universitetų reitinge.

MŪSŲ MOKYMO POŽIŪRIS

 • Mokymasis orientuotas mokymasis: visi kursai grindžiami dalyvių orientuoto požiūrio, kuris pabrėžia instruktorių ir dalyvių sąveiką per atvejų diskusijas, grupių pristatymus, diskusijas ar laboratorinius užsiėmimus.
 • Tarpdisciplininė mąstysena: daugelyje kursų daugiausia dėmesio skiriama technologijų ir sprendimų priėmimo sinergijai, padedant jums spręsti realaus pasaulio iššūkius iš daugybės perspektyvų ir suteikiant jums tikrai tarpdisciplininį požiūrį.
 • Praktinė patirtis: daugumoje kursų turite galimybę spręsti realius iššūkius, kad galėtumėte pritaikyti klasėje įgytas žinias ir įgyti praktinės patirties.
 • Tarpkultūrinės komandos. Kadangi daugelyje kultūrų veikiančių komandų dirba šiuolaikiniame pasaulyje, daugelyje kursų yra grupinių projektų, kuriuose galite išspręsti vadybines ir technologines problemas kultūriškai skirtingose ​​komandose.

MŪSŲ PARTNERIAI

M.Sc. Duomenų analizė ir sprendimų mokslų (DDS) teikia RWTH verslo mokykla ir universitetas, taip pat pagrindiniai partneriai akademinėse ir pramonės srityse visame pasaulyje. Pasirinkite tarp mainų su vienu iš pirmaujančių universitetų arba įgyti praktinės darbo patirties viename iš mūsų pažangiausių pramonės partnerių.

PRIĖMIMO SĄLYGOS

Technologijos Focus
RWTH verslo mokykla ieško pareiškėjų, turinčių fone technologinėje srityje, ir bent jau inžinerijos ar mokslų bakalauro laipsnį STEM srityje (mokslas, technologijos, inžinerija ir matematika).
Pareiškėjai turi bent jau
 • 125 kreditų matematikos ir / ar gamtos mokslų (pvz., Fizikos, chemijos, informatikos ar pan.)
 • 15 kreditų aukštojo matematikos ar statistikos, duomenų bazių ir informacinių sistemų, programavimo, algoritmų ir duomenų struktūrų, sudėtingumo teorijos, kiekybinių metodų / operacijų tyrimo srityse
Tolesnė informacija yra apibrėžta egzaminų taisyklėse.
Profesinė darbo patirtis
Pareiškėjai turi turėti bent 12 mėnesių profesinės patirties.
Anglų kalbos mokėjimo įrodymas
Programa yra visiškai mokoma anglų kalba. Reikalingas pripažintas anglų kalbos mokėjimas.

PARAIŠKOS PROCESAS

Jei neturite klausimų dėl paraiškos, nedvejodami siųskite mums el. Laišką adresu dds@business-school.rwth-aachen.de.
 1. Surinkite visus dokumentus pdf formatu mūsų internetiniame sąraše: https://www.business-school.rwth-aachen.de/en/application-process/
 2. Sukurkite internetinę taikomąją paskyrą naudodami mūsų internetinės paraiškos portalą: https://online.rwth-aachen.de/RWTHonline/ee/ui/ca2/app/desktop/#/login?$ctx=lang=en;rbacId=
  Paraiškų portalas atidaromas gruodį ir bus atidarytas iki kovo 1 d. Kiekvienam pareiškėjui iš Europos ribų ir iki liepos 15 d.
  Vadovaukitės išsamiais instrukcijomis arba žemiau pateiktais punktais.
  Deja, kai kurios parinktys dar nėra išverstos į anglų kalbą, atlikite šiuos veiksmus:
  1. Pirmiausia turėsite sukurti ir aktyvuoti paskyros programą.
  2. Kursas M.Sc. DDS prasidės Wintersemester
  3. Studijų tipas: magistro programa
  4. Numatytas laipsnis: Master 1 Fach
  5. Įėjimo semestras: 1 - rankinis priėmimas
  6. Studijų forma: nuosekliosios magistro studijų programa
  7. Atnaujinkite savo asmeninius duomenis. Laukai, kuriuos supa geltona linija, privalomi (gimimo vieta ir šalis, pirmoji pilietybė). Šiuo metu sistema palaiko tik moterų ir vyrų lytinius santykius, atsiprašome už susidariusius nepatogumus.
  8. Atnaujinkite savo korespondencijos adresą
  9. Atnaujinkite savo nuolatinį namų adresą (jei neatitinka susirašinėjimo adreso)
  10. Pridėti akademinį išsilavinimą ar studijų programą. Atkreipkite dėmesį, kad jums reikės įvesti pirmąjį svarbų dalyką. Deja, didžioji sąrašo dalis vis dar yra vokiečių kalba. Be to, jūs prašoma nurodyti, kada mokėsi. Deja, sistema tik žino apie Vokietijos semestro laiką. Jei jūsų universitetas dirba pagal kitą tvarkaraštį. prašau naudoti artimiausią apimtį. "Wintersemester" paprastai prasideda spalio mėnesį ir baigiasi vasario mėnesį, "Sommersemester" paprastai prasideda kovo / balandžio mėnesiais ir baigiasi birželio / liepos mėnesiais. Jei turite klausimų, susisiekite su mumis.
  11. Vykdykite paraiškos pateikimo internetu procesą ir nusiųskite reikiamus dokumentus. Užpildykite internetinę paraišką per "siųsti".
  12. Peržiūrėkite programą ir patikrinkite, ar viskas yra teisinga.
  13. Dabartinę jūsų paraiškos būseną galima stebėti naudojant internetinį programų portalą. Jei esate priėmęs, mes atsiųsime priėmimo patvirtinimą kartu su sutartimi paštu.

Kontrolinis sąrašas su reikiamais dokumentais

Curriculum Vitae (CV): Prašome pateikti savo naujausią CV anglų kalba, nurodydamas savo universitetinį išsilavinimą, laipsnius, darbo patirtį ir atsakomybę.
Asmeninis pareiškimas: Pateikite trumpą ir įtikinamą pareiškimą, atspindintį jūsų tikslus, siekius ir lūkesčius būti svarstomiems šioje magistrantūros programoje.
Universiteto laipsnio pažymėjimas ir universiteto įrašų įrašas: Prašome pateikti savo diplomo pažymėjimo kopiją ir jūsų bakalauro laipsnio įrašų protokolą, jei įmanoma, nurodydamas suteiktų ECTS kreditų skaičių. Be to, jei jūsų dokumentai nebuvo išduodami anglų arba vokiečių kalba, turite pateikti patvirtintą vertimą. Atkreipkite dėmesį, kad galite pateikti paraišką, kol gausite savo diplomą. Tačiau turėsite pristatyti ją kaip formaliojo įregistravimo proceso dalį.
Du rekomendaciniai laiškai: prašome pateikti dvi rekomendacines laiškus anglų kalba. Jas gali išduoti universiteto profesorius / lektorius arba jūsų dabartinis arba ankstesnis darbdavys. Rekomendacinio laiško, kurį reikia naudoti, standartinė forma ar formatas nėra, tačiau įsitikinkite, kad kiekvienas rekomendacinis laiškas yra ne ilgesnis kaip du puslapiai ir jame pateikiama ši informacija:
 • Jūsų santykiai su autoriu
 • Jūsų akademinė / profesinė istorija,
 • Jūsų savybės / pasiekimai / ambicijos atitinkamoje srityje,
 • Jūsų asmeniniai bruožai ir tikslai
 • Autoriaus parašas
 • Institucijos / įmonės firminiai blankai (jei įmanoma), ir
 • Issuosios įstaigos / įmonės antspaudas (jei įmanoma).
Profesinė darbo patirtis: Būtina įgyti ne mažiau kaip vienerių metų profesinę patirtį registracijos metu. Darbo patirties įrodymas turi apimti tokią informaciją (anglų k.):
 • Visas įmonės adresas ir kontaktiniai duomenys,
 • Prisijungimo data ir, jei taikoma, atsistatydinimo data
 • Savaitės valandos,
 • Darbo pozicija ir
 • Trumpas užduočių ir atsakomybės aprašymas.
Anglų kalbos sertifikavimas: priimame šiuos anglų kalbos sertifikatus:
 • Internetinis TOEFL, turintis ne mažiau kaip 90 taškų
 • IELTS (akademinis) testas su minimalia bendra juosta, 5 taškai.
 • Kembridžo testas - Pažangi anglų kalba (CAE),
 • Pirmasis anglų kalbos sertifikatas (FCE), užpildytas B, ir
 • RWTH Aachen universiteto kalbos centro (B2) pasiskirstymo testas.
 • Vokietijos pareiškėjams: Ein Zeugnis, das englische Sprachkenntnisse auf dem Niveau B2 des "Gemeinsamen europäischen Referenzrahmens (GeR)" ausweist. "Dieser Nachweis" įkūrė ZB, kad "Vorlage" įsigyjant abiturzeugnisses erbracht, aus dem ersichtlich ist, dass Englisch bis zum Ende der Qualifationsphase 1 (Jahrgangsstufe 11 ir G8-Abitur, sonst Jahrgangsstufe 12) durchgängig belegt und mit menestens ausreichenden Leistungen abgeschlossen wurde.
Rezultatų ataskaitos gali būti ne senesnės nei dvejus metus iki rugpjūčio 1 d., Kai jūs kreipiatės dėl studijų. Rezultatų ataskaitų kopija turi būti įkelta į internetinę paraiškų sistemą. Jūsų anglų kalbos žinios įrodymas nėra privalomas paraiškos dokumentas. Tačiau jis turi būti pateiktas registruojant. Todėl galite taikyti net tada, jei vis dar laukiate kalbos testo arba norite gauti rezultatus paraiškos pateikimo metu. Prašome nesiųsti originalaus TOEFL ar IELTS balų lapų į universitetą (taip pat ne per ETS). Įtraukite nuskaitytą jūsų internetinės paraiškos kopiją ir išsaugokite originalią spausdintinę kopiją.
Priėmimo atveju originalus balus reikia pateikti įregistruojant. Anglų kalbos pažymėjimai nėra reikalingi piliečiams ar pirmosios pakopos turėtojams iš JAV, Jungtinės Karalystės, Kanados, Airijos, Naujosios Zelandijos ir Australijos.
APS (tik Kinijos pareiškėjams)

PAGRINDINIAI FAKTAI

 • Pavadinimas: Duomenų analizė ir sprendimų mokslas (DDS)
 • Laipsnis: magistras (magistro laipsnis)
 • Fokusas: mašininis mokymasis, dirbtinis intelektas, operacijų tyrimas, sprendimų priėmimas
 • Trukmė: 4 semestrai visą darbo dieną, įskaitant 1 semestrą. Magistro baigiamasis darbas
 • Tikslinė grupė: jauni specialistai, turintys STEM (mokslo, technologijų, inžinerijos ir matematikos) pagrindą
 • Kreditų balai: 120 ECTS
 • Mokestis už mokslą: 30.000 € (socialinių įmokų mokestis Acheno „RWTH“ apytiksliai 280 € už semestrą). Prašau apsvarstyti galimybę kreiptis dėl stipendijos.
 • Kontaktai: dds@business-school.rwth-aachen.de
Paskutinį kartą atnaujinta Rugpjūtis 2019

Apie mokyklą

RWTH Business School’s leitmotif “The Technological Edge” stands for unique graduate and executive education made in Germany, and for outstanding programs at the intersection of management and technol ... Skaityti daugiau

RWTH Business School’s leitmotif “The Technological Edge” stands for unique graduate and executive education made in Germany, and for outstanding programs at the intersection of management and technology. RWTH Business School provides management education for executives and young professionals and builds on the academic excellence of RWTH Aachen and its School of Business and Economics. Located at the heart of Germany’s leading university of technology, we offer programs that focus on developing technology leaders and entrepreneurs who are able to leverage emerging technologies into viable and socially responsible business models. Skaityti mažiau

Akreditacijos

AACSB Accredited