M.Sc. Elektriniai

Bendroji informacija

Programos aprašymas

M.Sc. Elektriniai

Nešiojamas dizainas ir šiuolaikinių pramonės ir paslaugų sistemų veikimas reikalauja integruoti žmogiškuosius, materialinius, įrangos ir finansinius išteklius. Pastaraisiais metais ši integracija tapo griežtesnė dėl informacinių technologijų įtraukimo ir dėl to atsirado sudėtingesnių sistemų.

117688_twitter.png

Pramonės inžinerijos tyrimai orientuoti į tokių sudėtingų sistemų kiekybinę analizę, sintezę ir valdymą. Riboti fakulteto nariai yra inžinerijos kolegijos Pramonės inžinerijos katedroje, Administracinių mokslų ir ekonomikos koledžo operacijų ir informacinių sistemų grupėje bei kitose susijusiose srityse.

Mūsų tyrimų sritys yra įvairios, įskaitant logistiką, tiekimo grandinės valdymą, paslaugų operacijas, gamybos sistemas, stochastinius procesus, finansų inžineriją, matematinį programavimą, duomenų gavybą ir bioinformatiką.

Programos grindžiamos pagrindinėmis veiklos tyrimų metodikomis ir jų taikymu gamybos, platinimo ir paslaugų sektoriuose. MS programos absolventai buvo įteikti garbingame doktorantūroje. Šiaurės Amerikoje, Europoje ir Turkijoje, taip pat įvairios profesinės pozicijos pramonėje nuo 2003 m. programa buvo sukurta 2009 m. ir jie vykdo savo akademinę karjerą arba po doktorantūros programos, arba prisijungdami prie pagarbių universitetų Turkijoje ar užsienyje.

Nors mūsų MS programa suteikia tvirtą pagrindą akademinėms studijoms, susijusioms su pramoninės inžinerijos žiniomis, taip pat plėtojant mokslinių tyrimų įgūdžius, mūsų Ph.D. programa suteikia išsamią išsilavinimą, pabrėžiant naujų mokslinių žinių atradimą per plačią mokslinių tyrimų patirtį. Tikslas - sukurti konkurencingus mokslinių tyrimų rezultatus ir šviesti būsimus profesijos vadovus. Galimos programos absolventų galimybės yra įvairios ir apima:

MS absolventams, tęsiant magistrantūros studijas su geriausiais Ph.D. programas visame pasaulyje,

Ph.D. studentams, pradedant akademinę karjerą gerbiamuose universitetuose visame pasaulyje;

 • užimtumas privačiose ir vyriausybinėse organizacijose, kur jie gali suteikti reikiamą techninę ir valdymo patirtį bei vadovavimą;
 • pradedant naujas verslo įmones pramonėje ar paslaugose.


Mokslinių tyrimų sritys

 • Bioinformatika
 • Duomenų gavyba
 • Finansų inžinerija
 • Logistika
 • Optimizavimo teorija ir algoritmai
 • Gamybos sistemos ir planavimas
 • Aptarnavimo operacijos
 • Tiekimo grandinės valdymas

Paraiškos reikalavimai:

 • Rekomendacijos laiškai
 • TOEFL IBT (mažiausiai 80)
 • Bendrosios GRE egzamino balai (mažiausiai 155 kiekybiniame skyriuje)
 • Siužetai
 • Tikslo pareiškimas

Bendra apzvalga

Magistro baigiamąjį darbą sudaro ne mažiau kaip septyni kursai su sąlyga, kad iš viso ne mažiau kaip dvidešimt vienas kreditų, bent vienas seminaro kursas ir disertacijos tyrimas. Seminaro ir disertacijos studijos yra nekreditiniai kursai ir yra vertinamos kaip „patenkinamos“ arba „nepatenkinamos“.

Ne daugiau kaip du kursus, kuriuos studentas ves, gali būti pasirenkami iš bakalauro kursų, atsižvelgiant į tai, kad jie nebuvo priimti bakalauro studijų metu. Be to, departamento valdybos rekomendacija ir Vykdomosios tarybos pritarimu iš kitų universitetų teikiamų kursų galima pasirinkti ne daugiau kaip du kursus.

Studijų laikotarpis

Magistrantūros programos trukmė, neįskaitant moksliniam pasirengimui skirto laiko ir neatsižvelgiant į tai, į kuriuos semestrus studentas yra užsiregistravęs, yra keturi semestrai, pradedant skaičiuoti nuo laikotarpio, per kurį skiriami registruotos programos kursai, ir ji turėtų būti baigta 2007 m. ne daugiau kaip šešis semestrus.

117685_KU_RankingQS_800x800px_0202.jpg

Daugiau informacijos:

https://international.ku.edu.tr/

https://gsse.ku.edu.tr/en/

Paskutinį kartą atnaujinta Liepa 2019

Apie mokyklą

Koç University is a leading research and liberal arts university located in Istanbul, Turkey that offers all its programs in English. Recognized globally for facilitating cutting-edge research in its ... Skaityti daugiau

Koç University is a leading research and liberal arts university located in Istanbul, Turkey that offers all its programs in English. Recognized globally for facilitating cutting-edge research in its full collection of Colleges—including Administrative Sciences & Economics, Engineering, Natural Sciences, Humanities & Social Sciences, Law, and Medicine—Koç University has been distinguished by its notable contributions to the elevation ofeducation, knowledge, and service, both domestically and beyond. International admission details can be found at https://international.ku.edu.tr/ Skaityti mažiau