M.Sc. Verslo vadybos specializacija: ekonominė ir organizacinė psichologija

Bendroji informacija

2 locations available

Programos aprašymas

Specializacija: verslo ir organizacinė psichologija

Efektyviems vadybininkams ir projektų vadovams būdinga gera akis į tinkamus darbuotojus, kad jie įveiktų ekonominius ir organizacinius iššūkius. Studentai ugdo kompetentingą žvilgsnį į teisingą žmonių ir organizacijos sąveiką verslo ir organizacijos psichologijos specializacijose.

Plataus masto magistras suteikia studentams kompetencijų tobulinimo verslo psichologijos, diagnostikos, organizacinių konsultacijų, organizacijos plėtros, pokyčių valdymo ir lyderystės srityse, todėl tai yra ideali specializacija, pavyzdžiui, įmonių ir organizacijų kūrėjams, personalo konsultantams, personalo personalui ir treneriams.

Galite naudoti į taikymą orientuotas žinias, kurias įgyjate pagrindiniame verslo valdyme, su verslo ir organizacijos psichologijos specializacijomis šiose organizacinėse ir ekonominėse srityse, kurių svarba vis didesnė:

 • rinkodaroje
 • projekto užduotyse
 • patariant
 • rinkos tyrimuose
 • valdant tinklus
 • skirtingose personalo valdymo srityse (tokiose kaip vadovybė ar personalo ir organizacijos plėtra)

tyrimo metu

Jūsų buvimo fazės mūsų universitete
Efektyvus ir „draugiškas atostogoms“
Maždaug kas 4–6 savaites, paprastai nuo ketvirtadienio iki sekmadienio, studentai studijuoja verslo psichologiją Steinbeis vietose (Berlynas, Miunchenas, Štutgartas).

Jūsų savarankiškas darbas magistre
Daryk savo kelią! Iš anksto studentai gauna iš dėstytojų išsamią informaciją apie artėjantį lankomumo etapą, taip pat savarankiško mokymosi medžiagą ir (arba) užduotis, kurios bus paruoštos seminarui.

Jūsų egzaminai studijų metu
Visada žinok, ką žinai. Po kiekvieno buvimo etapo rašomas perkėlimo darbas arba egzaminas. Perkėlimą sudaro 5–8 puslapiai, egzaminas trunka 60 minučių.

Jūsų inovacijų projektas
Inovacijų projektas vykdomas nedidelėmis 2–3 mokinių grupėmis, pristatomas du kartus ir parengiamas raštu. Tuomet pateiksite rašytinį inovacijų projekto vystymą (apytiksliai 15 puslapių) ir pristatymo rašytinę dokumentaciją, kurią galėsite laikyti studentų mokslinių tyrimų projektu.

Jūsų perkėlimo į praktiką projektas
Iliustruoti perkėlimą. Jūsų perkėlimo į pabaigą projektas. Perkėlimo projektą sudaro projekto studijų darbas (PSA), studijų darbas (SA) ir darbas.

Jūsų baigiamasis egzaminas mokslo magistre
Ginkite savo idėjas. Į baigiamąjį egzaminą įeina magistro darbo pristatymas ir gynimas.

Jūsų kelionės per studijas
Be pasirenkamų Steinbeis SMI kelionių į užsienį (žr. Informacinį lapelį), galite nuvežti TMO į didžiausią pasaulyje vadybos tyrėjų konferenciją - metinį Vadybos akademijos susitikimą. Ši konferencija rengiama kiekvienais metais rugpjūčio pirmoje pusėje JAV ar Kanadoje. Arba galite naudoti IEC organizuoti viešnagę garsiajame Indijos partneriniame universitete Bangalore.

Mimi Thian / Unsplash

taikymas

Galite kreiptis į mus internetu siųsdami visus reikalingus dokumentus šiuo el. Pašto adresu:

studentinfo@Steinbeis-IEC.de

Reikalingi šie dokumentai:

 • Paraiškos forma
 • Bakalauro pažymėjimas
 • Bakalauro pažymėjimas
 • CV lentelės forma (pasirašytas)
 • Neseniai padaryta nuotrauka
 • Eksmatrikuliacijos pažymėjimas

Užpildytą prašymą turėtumėte gauti ne vėliau kaip prieš 4 savaites iki kurso pradžios.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

With innovative and transfer oriented study as well as certificate programmes the Institute of Executive Capabilities (IEC) strengthens the capability of employees and executives to handle increasing ... Skaityti daugiau

With innovative and transfer oriented study as well as certificate programmes the Institute of Executive Capabilities (IEC) strengthens the capability of employees and executives to handle increasing performance requirements based on future oriented competences, mindsets and practices. Skaityti mažiau
Berlynas , Miunchenas + 1 Daugiau Mažiau