M.Sc. architektūroje

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Registruodamiesi į Slovakijos technologijos universiteto (FAD STU arba tiesiog FAD) Architektūros ir dizaino fakulteto magistrantūros studijų programą Architektūra, jūs atsiskleisite savo kūrybiškumu ir įgysite gebėjimų plėtoti sudėtingas architektūrines idėjas ir naujų pastatų projektus, taip pat rekonstruoti istoriniai pastatai, įskaitant jų interjerą ir išorę. Turėsite teisę parengti visų projekto etapų, pradedant architektūros projektu, baigiant statybą leidžiančiais projektais, ir baigiant statybos planais, techninę dokumentaciją. Dirbdami miesto mastu, galėsite kurti miesto dizainą ir pagrindinius planus. Visa tai padės suprasti kultūrinių, intelektinių, istorinių, socialinių, ekonominių ir ekologinių architektūros ir aplinkos santykių supratimą ir remtis patirtimi, pristatymu ir kitais įgūdžiais, įgytais magistrantūros studijų fakultete metu. architektūros ir dizaino.

Kandidatuoti į architektūros studijų programą galite sėkmingai baigę bakalauro studijas. Tačiau pagrindinė sąlyga tai padaryti yra architektūros, urbanistikos ar bet kurios iš pripažintų studijų krypčių studijų programa.

Studijų programa „Architektūra“, suteikianti bakalaurams laipsnį „Ing. arka. “ (Inžinierius architektas) derina tradicines studijų formas su pažangiosiomis technologijomis, naujausiais mokslo laimėjimais ir aktualiais mūsų eros klausimais, tokiais kaip tvarumo strategija, koncepcijos be kliūčių (universalus dizainas) ir panašiai.

„Design Studios“ moduliai, organizuojami 24 vadinamosiose vertikaliosiose studijose, sudaro studijų programos esmę. Kiekvieną vertikalią studiją sudaro iki 16 įvairių įgūdžių ir patirties turinčių studentų, atsižvelgiant į jų studijų lygį - jie yra iš bakalauro ar magistro studijų. Studentai gali pasirinkti konkrečią vertikalią studiją, atsižvelgdami į jų susidomėjimą tam tikra tema arba į pedagogo, o greičiausiai pedagogų komandos, pasirinkimą. Vertikalias studijas veda vadovaujantys praktikoje dirbantys žymūs Slovakijos architektai. 133900_13.jpg

Pirmąją kadenciją studentai, įstoję į architektūros programą, rengia miesto planavimo projektus, o urbanistikos programos studentai rengia architektūrinį projektą. Tai privaloma visiems studentams. Šis vienkartinis kitos studijų programos „prisilietimas“ suteikia būtinų įgūdžių ir patirties, susijusios su architektūra kaip sudėtinga visuma. Turėsite galimybę ištirti nurodytą plotą tiek urbanistiniu, tiek architektūriniu aspektu. Norint išplėsti savo profesinių žinių apimtį, vertikaliųjų studijų kursus papildo privalomų dalykų rinkinys. Kiekvieną semestrą galite pasirinkti iš pasirenkamųjų dalykų, kurie suteikia papildomų žinių ir informacijos, naudingos vertikalių studijų užduočių sudėtingiems uždaviniams spręsti.

Baigiamasis darbas susideda iš dviejų lygiagrečių dalių - diplomo seminaro ir diplomo projektavimo projekto. Baigiamajame darbe architektūros programos studentai parodys savo sugebėjimą paruošti išsamų pastato, interjero ir eksterjero architektūrinį projektą ir sugebėti išspręsti užduotis, pradedant miesto planu, baigiant pastatų architektūra, baigiant menine ir technine detales kūrybiškai ir originaliai ir suderinti estetinį, techninį, konstrukcinį dizainą su finansiniais, aplinkos ir socialiniais statinio reikalavimais. Kita vertus, „Urbanistikos projektavimo“ programos studentai parodys gebėjimą gaminti išsamius urbanistinio ir architektūrinio projektavimo sprendimus regioniniu, savivaldybių ir zonų mastu, įskaitant bendrųjų planų su išsamiais miesto ir architektūriniais sprendimais rengimą jų galutiniame plane tezės. 133899_7.jpg

Darbo galimybės

Ugdymo turinio struktūra ir forma, ir turinys yra parengta laikantis ES direktyvos dėl profesinės kvalifikacijos pripažinimo. Laipsnis Ing. arch., kuri suteikiama architektūros ir urbanistikos studijų krypties absolventams, yra įtraukta į pripažintų studijų programų ir universitetinių laipsnių sąrašą.

Profesinė kvalifikacija suteikia galimybę Architektūros ir dizaino fakulteto absolventams verstis architekto profesija, o išlaikę įgaliojimo egzaminą jie įgyja galimybę dirbti architekto profesija visose dvidešimt septyniose Europos Sąjungos valstybėse.

Būdamas absolventas sugebate suprasti kultūrinius, intelektinius, istorinius ir socialinius bei ekonominius architektūros ir aplinkos santykius. Jūs galite kurti išsamias architektūrines idėjas ir pastatų dizainus, įskaitant jų interjerą ir eksterjerą, miesto dizainą ir pagrindinius planus, kad pateiktų miesto plėtros gaires. Būsite pasirengę susitarti dėl estetinių, techninių, konstrukcinių, finansinių, aplinkos ir socialinių reikalavimų derinimo. Jūs įsisavinsite patirtį rengiant visus projektavimo proceso etapus ir turėsite kvalifikaciją prižiūrėti statybos darbus statybų aikštelėje ir sudėtingas miesto struktūras. Taip pat būsite pasirengę vykdyti architekto ir miesto planuotojo valdymo ir koordinavimo veiklą. Baigęs studijas taip pat galite kreiptis dėl doktorantūros. mokykis ir eik mokslesniu keliu, jei nori.

Remdamiesi savo rezultatais, interesais ir patikrintomis pastangomis galite sustiprinti savo įsitraukimą glaudžiai bendradarbiaudami su praktikuojančiais architektais atliekant terminuotas užduotis ir (arba) atlikdami stažuotę architektūros studijoje.

Slovakijos technologijos universiteto Architektūros ir dizaino fakultetas taip pat remia tarpdisciplininio inkubatoriaus įkūrimą, kur studentai gali toliau plėtoti savo idėjas, dizainą ir darbą, atidžiai prižiūrėdami akademinės srities ir praktikos mentorių. Tokiu būdu jie skatinami pradėti verslą pažįstamoje aplinkoje ir pradėti sėkmingą karjerą.

Paraiškų pateikimo terminai

2021 m. Gegužės 31 d

Mokestis už mokslą

Studentai, besimokantys anglų kalba: 3500 € per metus

Apie mokyklą

Kodėl STU Architektūros ir dizaino fakultetas Bratislavoje?

Architektūros ir dizaino fakultetas yra vienas iš septynių fakultetų Slovakijos technologijos universitete Bratislavoje (toliau sutrumpintai - STU, iš slovakų „Slovenská technická univerzita“). Tai didžiausia ir seniausia architektūros mokykla Slovakijoje; architektūros edukacijos pradžia siekia 1946/1947 mokslo metus ir yra siejama su studijų sritimi, vadinama statybos inžinerija.

Architektūros ir dizaino fakultetas šiandien yra kūrybinga ir konkurencinga institucija, turinti atvirų darbuotojų ir sėkmingai išnaudojanti tarptautinio bendradarbiavimo galimybes mokslinių tyrimų ir švietimo srityse. Ypač per mobilumo programą „Erasmus Plus“ fakultetas siūlo mainų galimybes su daugiau nei 50 institucijų partnerių visoje Europoje. Kasmet čia atvyksta mokytis dešimtys Architektūros ir dizaino fakulteto studentų, taip pat tarptautinių studentų. Praėjusiais mokslo metais pas mus mokytis atvyko 29 užsienio studentai.

Architektūros ir dizaino fakulteto dėstytojai yra išskirtinės asmenybės, kurios yra ne tik dėstytojos ir tyrėjos; dauguma jų yra aktyvūs praktikuojantys architektai, miestų planuotojai arba pramonės / produktų ir grafikos / prekės ženklų dizaineriai. Gauti prizai ir apdovanojimai, taip pat pripažinimas ir kontaktai peržengiantys Slovakijos sienas yra geriausias jų savybių įrodymas.

Be nacionalinių ekspertų, FAD STU taip pat kviečia kviestinius dėstytojus iš užsienio: Janą Gehlą, Marco Casagrande'ą, Nathalie de Vries (MVRDV), Rainerą de Graafą (OMA), Jenny B. Osuldseną („Snohetta“), Patriką Schumacherį („Zaha Hadid Architects“). ) yra tik keletas iš daugelio reikšmingų užsienio ekspertų ir šiuolaikinės architektūros asmenybių, kurie iki šiol lankėsi fakultete. Fakulteto tarptautinį dalyvavimą atspindi narystė tarptautinėse organizacijose ir dalyvavimas tarptautiniuose projektuose Slovakijoje ir užsienyje. 133914_olah.jpg

Gyvybingas Bratislavos miestas, kuris yra vienas mažiausių Vidurio ir Vakarų Europos didmiesčių, yra įkvepianti ir kartu prieinama vieta tarptautiniams studentams ir keliautojams. Dėl savo geografinės padėties centrinėje Europoje tai yra vartai į Europą. Jums patiks jo artumas prie Vienos, Budapešto, Prahos, kur yra puikus susisiekimas. Šioms sostinėms būdinga bendra istorija ir artimi atstumai. Tai suteikia daug galimybių kultūrinei, socialinei ir kelionių patirčiai. Puikus susisiekimas autobusais ir geležinkeliu iš Bratislavos, taip pat lengvas susisiekimas su Bratislavos ir Vienos oro uostais suteikia pigų susisiekimą su pagrindinėmis Europos vietomis.

Ką mes darome ir kaip?

Jei ieškote didžiausios ir seniausios Slovakijos architektūros mokyklos, kurios Architektūros ir dizaino fakultetas yra neatsiejama Slovakijos technologijos universiteto Bratislavoje dalis, ketinate atvykti į reikiamą vietą.

Čia galite mokytis architektūros ir urbanistikos, pramonės ir gaminių dizaino. Šių studijų pobūdis nulėmė fakulteto pagrindinę švietimo strategiją, visų pirma dėmesį skiriant studentų kūrybiškumo ir kritinio mąstymo ugdymui bei jų gebėjimui reaguoti į nenuspėjamus ateities iššūkius, su kuriais dar susiduria kiekvienas absolventas. Projektinis mokymas, vadovaujamas ekspertų, turinčių akademinės ir profesinės kvalifikacijos, ir projektai, koordinuojami glaudžiai bendradarbiaujant su praktika, leidžia tiksliai modeliuoti „realaus gyvenimo“ patirtį.

Architektūros ir dizaino fakultetas taip pat siūlo kryptingo darbo galimybes specializuotame švietimo ir tyrimų centre, esančiame UNESCO kultūros paveldo miesto Banská Štiavnica centre. Autentiškuose istoriniuose namuose (kuriuos faktiškai restauravo studentai) fakultetas per metus per seminarus ar specializuotus kursus gali priimti iki 30 studentų ir 10 darbuotojų.

Artėjant prie praktikos, studentai raginami dalyvauti įvairiuose vietiniuose ir tarptautiniuose konkursuose. Mokyklos kokybę daugiausia patvirtina mokinių pasiekimai. Architektūros ir dizaino fakultetas gali didžiuotis studentų sėkme įvairiuose vietiniuose ir tarptautiniuose architektūros, urbanistikos ir dizaino konkursuose (pvz., „Inspireli“ apdovanojimai, „Xella“, „Isover“, Nacionalinė dizaino premija, „ABF Slovakia“ už geriausią bakalauro darbą, prof. Lacko premija už geriausią diplominį darbą) ir daugelis kitų. 133901_70800894_10158950992201562_3476008549815943168_o.jpg

Turėdami tokią mintį, mes siekiame kompleksiškai paruošti savo studentus sunkiųjų įgūdžių, taip pat ir minkštųjų įgūdžių srityje būsimos „Industry 4.0“ kontekste.

Tačiau gero išsilavinimo nepakanka. Pirmiausia siekiame sukurti bendruomenę. Architektūros fakultetas teikia turtingą socialinį, mokslinių tyrimų, akademinį ir sportinį gyvenimą. Mes turime senas tradicijas organizuoti savo didžiausią viešą renginį - Architektūros ir dizaino naktį. Daugelį renginių studentai ruošia studentams, pavyzdžiui, „Manifest“ (mūsų pirmieji metai sulaukia šilto naujų kolegų sutikimo). Po to vyks atvirų durų dienos, studentų ir profesionalų parodos, demonstruojančios savo darbą, stalo teniso savaitgalį ir kt., Baigiant daugeliu vietos architektūros, dizaino, meno festivalių ir rinkų (pvz., „Urban Market“), Architektūros ir dizaino fakultetas džiaugiasi jų buvimu dėl savo strateginės padėties netoli Bratislavos miesto centro. 133896_20160921_163434.jpg

Paskutinį kartą atnaujinta Rgs. 2020

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

The Faculty of Architecture and Design is part of the Slovak University of Technology in Bratislava as a top establishment with educational, scientific, artistic, and project activities in the field o ... Skaityti daugiau

The Faculty of Architecture and Design is part of the Slovak University of Technology in Bratislava as a top establishment with educational, scientific, artistic, and project activities in the field of architecture, urbanism, and design. It was founded in 1947, and since then, it is based on the most talented Slovak architects and designers. Skaityti mažiau