MA įtraukimas ir specialieji ugdymo poreikiai ir negalios (ISEND)

Bendroji informacija

Programos aprašymas

 • Derbio universitetas yra Didžiosios Britanijos universitetų švietimo mokslų srityje (Guardian, 2018).
 • Inovatyvi programa MA ISEND yra sukurta taip, kad ji būtų naujausia su tarptautiniais ir nacionaliniais tyrimais ir praktika įtraukties ir specialiųjų ugdymo poreikių bei negalios srityje.
 • 250 valandų darbo praktikos patirtis bendradarbiaujant specialiųjų mokyklų institucijose, visiškai integruota į studijų programą.
 • Naujasis MA ISEND atitinka Graikijos švietimo politikos instituto 7-ojo lygio (magistro) laipsnio pripažinimo reikalavimus.
 • Labai interaktyvus ir patirtinis mokymo ir mokymosi metodas, kuriame dalyvauja įvairūs švietimo sektoriai ir aukšto akademinio lygio dėstytojai.

Didėjant visuotiniam susidomėjimui lygybės ir įtraukties į švietimą metu, naujasis vienerių metų (arba dvejų metų ne visą darbo dieną) MA ISEND programa Derbio universitete yra vienintelė magistrantūros programa Graikijoje, kurioje dalyvauja įtraukties ir filosofija. lygias mokymosi galimybes asmenims, turintiems specialiųjų ugdymo poreikių.

Naujasis Viduržemio jūros koledžo magistro laipsnis įtraukties ir specialiųjų ugdymosi poreikių ir negalios klausimais skirtas neseniai baigusiems ar praktikuojantiems asmenims, norintiems dirbti kaip SEND specialistai Graikijoje ir užsienyje.ernestoeslava / Pixabay

Priėmimo reikalavimai

Programa skirta:

 • Universitetų ir kolegijų absolventai švietimo mokslų srityje arba susiję dalykai, norintys patekti į SEND darbuotojus Graikijoje ir užsienyje.
 • Jei kandidatai pasirenka „English Delivery“ variantą, jų anglų kalbos žinios turi būti lygiavertės IELTS 6.5 arba lygiavertėms.

Registracijos dokumentai:

 • Neseniai įgytos kvalifikacijos kopija
 • Gyvenimo aprašymas (anglų kalba)
 • Rekomendaciniai laiškai (2)
 • Geras anglų kalbos lygis (IELTS 6.5 arba lygiavertis) *
 • Akademinis interviu
 • Nuotraukos (2)
 • ID / paso kopija.

* Taikoma tik programai anglų kalba.

Mokymas

Programa susideda iš penkių modulių 120 kreditus, iš kurių du yra pagrindiniai moduliai ir trijų Pathway specifinis (SIŲSTI). Be to, norint įgyti magistro kvalifikaciją, reikia parengti disertaciją / disertaciją (pagrindinį modulį) apie temą, susijusią su specialiųjų ugdymo poreikiais ir negalia, kuri yra susijusi su studento profesiniais interesais.

Visiškai integruota į mokymo programą yra novatoriškas modulis, sukurtas Derbio universitete bendradarbiaujant su Viduržemio jūros kolegija, ISEND praktikoje (40 kreditų), į kurį įeina 250 valandų prižiūrimų vietų SEND nustatymuose.

Per visą kursą dalyviai kuria ir plėtoja savo žinias apie novatoriškus pedagoginius metodus ir praktiką ir atranda galimybes tobulinti savo požiūrį ir moko studentus SEND.

Programa apima paskaitas, seminarus, grupinį darbą, atvejų analizę ir studentų pristatymus. Virtualios mokymosi platformos apima turtingas mokomąją medžiagą ir remia studentų studijas bei tyrimus.

Terminas 1 / PG sertifikatas

Kodėl verta rinktis šį kursą?

Kodėl verta rinktis MA ISEND Derbio universitete?

 • Derbio universitetas, pagal Guardiano universiteto reitingus (2019 m.), Yra Britų universitetų švietimo mokslų TOP18 lygyje ir turi pirmąją vietą Graikijoje tarp mūsų šalyje atstovaujamų britų universitetų .
 • Programos turinys atitinka Graikijos švietimo politikos instituto nustatytus magistrantūros kvalifikacijų pripažinimo reikalavimus, kuriuos nustato Graikijos švietimo politikos institutas, ir apima prižiūrimą praktinį 250 valandų mokymą SEND centruose ir bendradarbiaujančiose institucijose.
 • Visos Derbio universiteto Švietimo mokyklos programos vertinamos Ofsted (Švietimo standartų tarnyba) , Jungtinės Karalystės aukščiausioji nepriklausoma švietimo reitingų agentūra, kur jie gavo „neįvykdytus“ balus, aukščiausias įvertinimas gali būti suteiktas organizacijai.
 • Studentai dalyvauja Derbio universiteto metinėje konferencijoje „MA švietimo darbai“ Derbyje, Jungtinėje Karalystėje, konferencijose ir susitikimuose, vykstančiuose Viduržemio jūros kolegijoje per mokslo metus ir nuolat dalyvaujant kitose nacionalinėse ar tarptautinėse mokslinėse konferencijose.
 • Dalyviai gali pasirinkti palikti programos metu arba dalyvauti atskiruose moduliuose ir gauti antrosios pakopos pažymėjimą arba diplomą, priklausomai nuo jų sukauptų kreditų.
 • Programoje egzaminų nėra . Studentai vertinami rašytinėmis užduotimis (esė / portfeliai) arba žodžiu .
 • Viduržemio jūros kolegija suteikia studentams tvirtą infrastruktūrą (pedagogikos laboratorija, biblioteka, elektroninė biblioteka, e. Mokymosi platforma, „Computer Labs“), palaiko platų bendradarbiavimo institucijų (vaikų darželių, mokyklų, konsultavimo centrų, SEND nustatymų, NVO) ir švietimo veiklos tinklą ( seminarai, patirtiniai seminarai, studentų parodos, švietimo vizitai, savanoriška veikla ir kt.).
 • Mokytojai (modulių lyderiai) yra akredituoti Derby universiteto kiekvienam kursui, kurį jie moko. Viduržemio jūros kolegija savo integruotiems darbuotojams taiko integruotą atrankos, vertinimo ir tęstinio profesinio tobulėjimo sistemą, kad studentai gautų puikų akademinį išsilavinimą ir individualią paramą stiprinant jų socialinius ir profesinius įgūdžius.
 • Viduržemio jūros kolegijos studentai aktyviai dalyvauja MC užimtumo programos veikloje , Viduržemio kolegijos integruotame užimtumo plėtros plane, kuriame studentai rengiami konkurencingai profesinei karjerai.

Tolesnis tyrimas

Baigus MA ISEND, absolventai turi pripažintą antrosios pakopos studijų pakopą, profesionaliai prilyginantį vietinių universitetų magistro laipsniui.

Jie gali gauti savo laipsnio profesinį lygiavertiškumą per Graikijos profesinių kvalifikacijų pripažinimo tarybą.

Jie gali dirbti kaip specialūs švietimo specialistai įvairiose situacijose, pvz., Mokyklose, SEND nustatymuose, NVO, kaip mokslininkai, kaip laisvai samdomi darbuotojai, kur jie galės kurti, įgyvendinti ir vertinti specialiųjų ugdymosi poreikių turinčių vaikų ugdymo intervencijas.

Be to, vykdydami intensyvų mokslinį ir mokslinį mokymą, jie gali mokytis doktorantūroje.

Paskutinį kartą atnaujinta May 2019

Apie mokyklą

Being the first private College to be founded in Greece back in 1977, the Mediterranean College prides for its pioneering initiatives that have shaped private, higher education in Greece.

Being the first private College to be founded in Greece back in 1977, the Mediterranean College prides for its pioneering initiatives that have shaped private, higher education in Greece. Skaityti mažiau
Salonikai , Atėnai + 1 Daugiau Mažiau