MA Žaidimai

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Būdama aspirantė NUA, jūs bendradarbiausite su vienodai mąstančiais bendraamžiais ir vadovausitės dalykų specialistais. Jums patiks interdiscipliniškos sesijos su studentais iš įvairių mūsų magistrantūros studijų kursų, kai dirbate siekdami karjeros žaidimų industrijoje ar platesniame kūrybos sektoriuje.

Patikslinkite savo pramonės pasirengimo įgūdžius

Užtikrinant, kad jūs baigtumėte pasirengę patenkinti sparčiai besikeičiančios pramonės poreikius, šis kursas paspartins jūsų žaidimų dizaino įgūdžių vystymąsi.

Kartu su platesniais socialinio, techninio, ekonominio ir kultūrinio konteksto, kuriame gaminami žaidimai, tyrimai, jūs specializuosite vienoje iš trijų sričių, aiškiai apibrėžtą koncepcijos meno (ir nuoseklaus naratyvo), turto gamybos ar indie studijų kelią Vystymasis.

Blend teorija, praktika ir kūrybiškumas

Nepriklausomai nuo jūsų pasirinkimo, jūsų kūrybiškumas bus informuotas teoriniais, kultūriniais ir istoriniais tyrimais - ir jomis bus naudojamos naujausios technologijos ir programinė įranga.

NUA „MA Games“ magistrantūros absolventų tarpe yra trys „BAFTA“ apdovanojimus pelnę žaidimų dizaineriai, „V&A“ pirmasis žaidimų dizaineris rezidencijoje, šešios „Dare to Be Digital“ finalininkų komandos ir „Sony Interactive Entertainment Europe“, „Foundry 42“, „Rebellion“, „Crytek“, „Frontier Developments“ darbuotojai. , „Splash Damage“, „Ubisoft“, „Rockstar Games“ ir daugelį kitų.

NUA "Norwich" žaidimų festivalyje

Absolventai dirba įvairiausiose karjerose, įskaitant:

  • Žaidimai Art
  • Žaidimų dizainas
  • Koncepcija Art
  • Kūrybinė kryptis
  • Išorinė gamyba
  • Projektų valdymas
  • "Indie Games Development"
  • Mokymas / paskaita
  • Moksliniai tyrimai / doktorantūra
  • Iliustracija

Patekimo reikalavimai

Dalyviai paprastai turėtų turėti BA (Hons) / BSc laipsnį 2: 1 ar aukštesnį (arba lygiavertį) dalykui, susijusį su jūsų siūlomu studijų kursu.

Pareiškėjai, turintys mokslo laipsnį iš kitos disciplinos, taip pat gali būti svarstomi, norėdami atvykti, jei pateikiamas patenkinamas meno, dizaino ar žiniasklaidos kūrinio portfelis, pagrįstas jų paraiška.

Programa įstoti į magistro laipsnį (MA) yra pagrįsta lūkesčiu, kad jūs turite galimybę pasiekti studijų eigą ir pasiekti standartą, reikalingą sėkmingai užbaigti apdovanojimą.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Norwich University of the Arts (NUA) has established itself in arts, design and media education for over 170 years. But while our history can be traced back to 1845, our outlook is forward-thinking.

Norwich University of the Arts (NUA) has established itself in arts, design and media education for over 170 years. But while our history can be traced back to 1845, our outlook is forward-thinking. Skaityti mažiau