MA žmogiškųjų išteklių valdymo

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Žmogiškųjų išteklių vadybos magistras

Vyresnieji žmogiškųjų išteklių specialistai turi didelę vaidmenį užtikrinant organizacinių tikslų darbo kartu su kitais verslo lyderių pasiekimus. Jie privalo turėti platų verslo dėmesys sujungta su išsamių žmogiškųjų išteklių valdymo žinių, leidžianti juos galvoti ir veikti strategiškai.

Apie šią Course

Sėkmingai baigus studijas, veda į Chartered Narystė Chartered Institute of Personnel ir plėtros (įdomią) ir asocijuotosios narystės apie tarpininkų instituto Airijoje (MII). Darbo laikas versija Šis kursas akcijų bendra pirmuosius metus, antrosios pakopos studijų diplomas dailės žmogiškųjų išteklių, kurioje yra vykdomi modulių HR asortimentą.

Baigus per pirmuosius tris semestrus yra 2 metais galimybė, 1 semestras, ištirti išsamiai tyrimų klausimą, kuris yra svarbi jums ar jūsų organizaciją nuo capstone disertacijos forma. 1 semestras metų 2 apima atvyksite į tyrimų metodų seminaruose. Vadovas yra paskirtas palaikyti kiekvienas studentas į savo mokslinių tyrimų ir jų disertacijos gamybą.

Kas už kursas?

Šis kursas yra skirtas profesionalams, norintiems tobulinti savo karjerą prisiimti pozicijas vyresniosios vadovybės lygmeniu, ypatingą dėmesį skiriant žmogiškųjų išteklių valdymą.

Apdovanojimas ir progresavimo

Dailės Žmogiškųjų išteklių vadybos magistras yra apdovanojami QQI 9 lygiu Nacionalinės kvalifikacijų sąrangos. Absolventų su atitinkamą darbo patirtį bus galima kreiptis dėl Chartered Narystė Chartered Institute of Personnel ir plėtros (CIPD) sėkmingai baigus pirmuosius 3 semestrus. Nario mokestis bus mokamas tiesiogiai įdomią.

Šis apdovanojimas leis perkelti į 9 lygį mokslo laipsnių, o kai kuriais atvejais progresavimo į dėstomų doktorantūros kursus 10 lygio dėl nfq.

Studentai, sėkmingai baigę pirmuosius 3 semestrus kurso gali pasirinkti išeiti kursą, tuo metu su antrosios pakopos studijų diplomas apdovanojimą menų žmogiškųjų išteklių.

Patekimo į rinką reikalavimai

Pareiškėjai privalo surengti 2,2 pagyrimu laipsnis arba Giminaitis ar ne Giminaitis srityje minimum 8 lygiu Nacionalinės kvalifikacijų sąrangos. Kolegija valdo ankstesnio patirtinio mokymosi (RPEL) schema reiškia, aukštojo išsilavinimo, turintys didelę profesinę patirtį ir kitų ankstesnių kvalifikaciją taip pat gali būti laikomas kursui pripažinimą.

TRUKMĖ

Šis kursas apima daugiau kaip 1 kalendorinius metus 2 mokė semestrus ir galutinio semestro, kuris apima disertacijos užbaigimo.

Paskutinį kartą atnaujinta Rgp. 2015

Apie mokyklą

Welcome to the National College of Ireland where we offer a distinctive student centred learning experience, through our state-of-the-art campus in the heart of Dublin’s vibrant international business ... Skaityti daugiau

Welcome to the National College of Ireland where we offer a distinctive student centred learning experience, through our state-of-the-art campus in the heart of Dublin’s vibrant international business centre and across our national campus network. At NCI we have developed innovative teaching and learning technologies that are designed to support students who embark on education at all stages in their... Skaityti mažiau