Programos tikslas - parengti ekspertus, kurie, atsižvelgdami į savo žmogiškąjį, ekonominį ir tarpdisciplininį požiūrį, gali atlikti išsamią analizę, rasti visuotines ir ypatingas koreliacijas, taip pat atlikti konsultacijas ir vertinti veiklą organizacijų pasaulyje. , darbas, užimtumas ir švietimas. Jie taiko savo profesinius įgūdžius, remia makrolygio procesus, susijusius su žmogiškųjų išteklių valdymu ir švietimu, atsižvelgiant į skirtingus profesinius konkrečios darbo vietos reikalavimus. Jie gali nustatyti specialias profesines problemas ir apibrėžti jiems praktinius sprendimus. Jie padeda asmenims priimti sprendimus dėl karjeros planavimo. Jų konsultavimo veiklą lemia jų žinios apie HR rinką ir organizacinius procesus. Jie yra pasirengę tęsti studijas doktorantūroje. programa.

Programos stiprumas

Programa yra dvigubai suformuota: ji jungia įvairias, tačiau glaudžiai tarpusavyje susijusias disciplinas: psichologiją, ekonomiką / žmogiškųjų išteklių valdymą, edukacinius tyrimus ir labai remiasi partneriais, kurie siūlo "realų gyvenimą" supratimą apie šią profesiją. Mes rengiame ekspertus, kurie programos pabaigoje sugebės atlikti išsamią analizę, rasti bendrų ir konkrečių ryšių organizacijų, darbo, užimtumo ir mokymo pasaulyje, ir kurie gali atlikti konsultacijas ir vertinti veiklą, apimančią savo žmogiškuosius ir ekonominius taikant jų tarpdisciplininį požiūrį.

Karjeros galimybės

Tie, kurie baigė Žmogiškųjų išteklių konsultavimo magistro studijų programą, gali rasti patarimų ir karjeros konsultantų pozicijas tiek viešajame, tiek privačiame sektoriuose: žmogiškuosius išteklius, registro biurus, karjeros centrus, laikino įdarbinimo agentūras, organizacijose, susijusiose su jaunimo karjeros orientavimu, karjeros patarimai ir įdarbinimas ir atranka galvos medžioklės ar konsultavimo firmose.

Darbo pavyzdžiai

  • Žmogiškųjų išteklių patarėjas
  • Mokymosi ir plėtros vadovas
  • HR personalo įdarbinimo specialistas

Programa mokoma:
  • Anglų

Peržiūrėti 24 daugiau kursų Eötvös Loránd University »

Paskutinį kartą atnaujinta Rugsėjis 13, 2019
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgs. 2020
Duration
2 metų
Dieninės
Price
1,900 EUR
Studijų mokestis / semestras: 1900 €. Paraiškos mokestis: 120 € (negrąžinamas). Stojamojo egzamino mokestis: 120 € (negrąžinamas)
Deadline
Liepa 15, 2020
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2020
End Date
Liepa 2022
Galutinis paraiškų davimo terminas
Liepa 15, 2020

Rgs. 2020

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
Liepa 15, 2020
End Date
Liepa 2022