Kurso informacija

Pagerinkite savo karjeros perspektyvas žmogiškųjų išteklių vadybai, žmonių valdymui ir žmonių vystymuisi.

Mes padėsime jums tapti kritiniu, efektyvu ir atspindinčiu specialistu, turinčiu reikalingų įgūdžių, reikalingų narystės Chartijoje personalo ir plėtros institute (CIPD).

Mes jau daugiau nei 40 metų sėkmingai pristatėme personalo ir HR programas, o mūsų teikiamų paslaugų kokybę pripažino CIPD ir Aukštojo mokslo kokybės užtikrinimo agentūra. Daugelis didžiųjų regiono darbdavių parėmė savo darbuotojus, norėdami pradėti šį kursą, įskaitant Leedso miesto tarybą, Leeds NHS Trust, Canal Trust ir Wm Morrisons Supermarketų PLC.

Jei turite PG diplomo žmogiškųjų išteklių valdymą, galite kreiptis dėl studijų galutinis 60 kreditų šios kvalifikacijos įgyti MA Human Resource Management.

Kurso išmokos

Jums bus mokoma patyrusi, aukštos kvalifikacijos ir speciali dėstytojų komanda, įskaitant kursų vadovą, turintį didelę patirtį pirmaujančių magistrantūros studijų srityje. Palyginti su kitomis institucijomis, šis kursas turi daugiau kontaktinių valandų, o kursas - trys semestrai.

"Leeds Business School" turime didelę istoriją ir aukštą CIPD akredituotų kursų reputaciją. Yra stiprių profesinių ryšių su nacionaliniu ir vietos CIPD filialu. Studentai atvyksta iš viso pasaulio į šį kursą, o šio kurso paklausa kasmet auga. Mes siūlome asmenines konsultavimo ir instruktavimo paslaugas, užtikrinančias, kad jums bus gerai palaikoma.

Sėkmingas absolventas Jo Bloor, nepaisant kelių medicinos operacijų per savo MA, ne tik sėkmingai baigė visus savo studijas, bet dabar bendradarbiavo su advokatų kontora, kur ji teikia specialisto personalo ir mokymo paslaugas. Jo sako: "Aš įvertino paramą, kurią gavau iš kursų komandos, padėdama man sunkų asmeninį laiką padaryti naudingą sėkmę". Dėl to Jo pasiūlė būsimiems studentams suteikti savo verslo vietą.

Patekimo reikalavimai

Pareiškėjai turėtų turėti bent antrosios klasės pagyrimu laipsnį arba turi lygiavertę patirtį ar mokymą, paprastai iš darbo aplinkos. Visi tinkami kandidatai, kurie atitinka reikalavimus, bus apklausiami ir privalės dalyvauti ikimokyklinio ugdymo sesijoje. Visoms paraiškoms turėtų būti pridedama nuoroda, tiek akademinė, tiek profesinė. Visi pareiškėjai turėtų atitikti mūsų universiteto anglų kalbos reikalavimus.

IELTS:

IELTS 6.0 be įgūdžių, žemesnių nei 5,5, arba lygiavertė kvalifikacija. Universitetas teikia puikią paramą visiems pareiškėjams, kuriems gali tekti atlikti papildomus anglų kalbos kursus.

DALYVIŲ PAREIŠKĖJAI

Mūsų universitetas sulaukia patenkintų pareiškėjų, kurie demonstruoja akademinį potencialą, paraiškas. Paprastai mums reikalingi kai kurie naujausių akademinių studijų įrodymai, pavyzdžiui, pasiekiamojo kurso baigimas, tačiau taip pat gali būti svarstoma naujausia atitinkama darbo patirtis. Atkreipkite dėmesį, kad kai kuriems mūsų profesionaliems kursams visi pareiškėjai turės atitikti nurodytus įvažiavimo kriterijus, todėl tokiais atvejais negalima laikyti darbo patirties.

Jei norite kreiptis šiuo keliu, turėtumėte susipažinti su mūsų universiteto ikimokyklinio ugdymo politikos pripažinimu.

Atkreipiame dėmesį, kad visi pareiškėjai iš mūsų universiteto privalo atitikti mūsų standartinį anglų kalbos reikalavimą pagal GCSE C laipsnį arba lygiavertį variantą, jo variantai bus išvardyti atskiruose kursų įvedimo reikalavimuose.

Darbo perspektyvos

Šis kursas suteiks puikias galimybes pažinti savo karjerą. CIPD kvalifikacija reikalinga beveik visiems JK darbuotojams. Studijuodami savo kursą, galėsite prisijungti prie CIPD kaip studento nario, suteikiant jums galimybę naudotis profesinės organizacijos ištekliais ir parama. Jūs įgysite žinių, reikalingų profesinei narystėms CIPD, priklausomai nuo to, ar jos yra susijusios, užsakomajam nariui ar užsakomam bendradarbiui.

  • Zmogiskuju istekliu vadybininkas
  • Žmogiškųjų išteklių vadovas
  • Personalo vadybininkas
  • Atlikimo konsultantas

Karjeros patarimai

Mūsų skirta darbo ir karjeros komanda siūlo ekspertų konsultacijas ir daugybę išteklių, kurie padės jums pasirinkti ir gauti darbo vietų. Nesvarbu, ar esate pirmajame ar paskutiniame metais, galite kalbėtis su mūsų Karjeros tarnybos darbuotojais, kurie gali patarti rašyti CV ieškant darbo.

Moduliai

Pagrindiniai moduliai

Profesinės praktikos įgūdžių ugdymas

Vedantis, valdymas

Jūs pateksite į pagrindines diskusijas apie teoriją ir praktiką konkrečiose lyderystės srityse, lankstumo ir pokyčių valdymo srityse. Jūs taip pat sužinosite apie keturias pagrindines žmogiškųjų išteklių valdymo kryptis: mokymąsi ir plėtrą; ištekliai; apdovanojimas ir darbo santykiai.

Disertacija

Jūs atliksite išsamų tyrimo projektą dalyko srityje, kuri yra tinkama kursui ir yra ypač įdomi jums.

Strateginis žmogiškųjų išteklių valdymo kontekstas

Įvertinkite pagrindines šiuolaikinių organizacijų vidaus ir išorės aplinkos sąlygas, per kurias vadovai, personalo vadybininkai ir darbuotojai sąveikauja aplinkos neramumų, pokyčių ir neapibrėžtumo sąlygomis.

Pasirinkimo moduliai

Spektaklis

Sukurkite valdymo funkcijų, ypač veikimo ir apdovanojimo valdymo, ir sugebėjimo juos strategiškai susieti su organizacija tarpusavio ryšį.

Projektavimas, pristatymas

Užimtumo santykių valdymas

Suprasti, analizuoti ir vertinti konkurencines teorijas ir perspektyvas, susijusias su darbo santykių strategijų, politikos ir procedūrų bei jų rezultatų organizacinio klimato, darbuotojų ir valdymo rezultatų valdymu.

Lyderių ugdymas

Sutelkite dėmesį į organizacijų lyderių ir vadybininkų mokymąsi ir plėtrą, kad galėtumėte įvertinti vadovybės ir valdymo vystymo vertę organizacijos sėkmei.

Treniruotės

Darbuotojo įsipareigojimas

Atlikite kritinį darbuotojų dalyvavimo tyrimą iš praktikos ir akademiko perspektyvų. Susiekite darbuotojų dalyvavimą su tokiais veiksniais, kaip lyderystė, našumas, gerovė ir organizacinis įsipareigojimas.

Darbo teisė (HR)

Sukurkite koncepcinį supratimą ir vertinimo įgūdžius, kurie yra būtini veiksmingai personalo praktikai organizacijoje patariamojo pobūdžio tiek strateginiu, tiek veiklos lygmeniu.

Mokesčiai

Jungtinė Karalystė

Mokestis už mokslą studentams, įstojusiems į 2018-1919 m., Yra 6500 svarų sterlingų. Suma, kurią mokėsite, kiekvienais metais gali padidėti, kad būtų atsižvelgta į infliacijos poveikį.

Tarptautinis 2018/19

Studentams, įstojusiems į 2018-1919 metus, mokamas mokestis yra 12500 svarų sterlingų. Suma, kurią mokėsite, bus nustatyta tokiu lygiu kiekvienais kursų metais.

Įranga

Biblioteka

Mūsų biblioteka dirba 24 valandas per parą, septynias dienas per savaitę, kiekvieną metų dieną, suteikiant jums prieigą prie specializuotų knygų ir žurnalų, mokymosi erdvių, kompiuterių, daugialypės terpės priemonių ir žiniasklaidos priemonių nuomos. Dešimtys tūkstančių mūsų bibliotekos skaitmeninių išteklių, įskaitant elektronines knygas, žurnalus ir duomenų bazes, galima rasti internete tuo metu ir vietoje, kuri tau tinka.

Rožių dubuo

"Rose Bowl" yra įspūdingas mokymo erdvės, auditorijos, konferencijų salės ir išskirtinė vietinė reputacija kaip verslo centras. "Rose Bowl" mūsų mokiniai yra dinamiškos verslo bendruomenės centre.

"Hydra Suite"

Šioje priemonėje naudosite kritinius sprendimus, įkyrus simuliacijas, kad sukurtumėte veiksmingus lyderystės ir grupių dalyvių įgūdžius. Modeliavimo modeliai pakartoja realaus gyvenimo scenarijų sudėtingumą, kuris gali pakenkti sprendimus priimantiems asmenims, siekiant pagerinti jūsų sprendimų priėmimą, kritinį mąstymą ir bendravimo įgūdžius.

Programa mokoma:
  • Anglų

Peržiūrėti 33 daugiau kursų Leeds Beckett University »

Šis kursas yra Campus based
Duration
1 - 2 metų
Ištęstinės
Dieninės
Price
6,500 GBP
UK / ES studentai. Tarptautiniai studentai: £ 12500 per metus.
Pagal vietas
Pagal datą
Galutinis paraiškų davimo terminas
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date