BSc / MA (Hons) psichologija

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Jūs sužinosite apie labai įvairias temas, kurios kartu yra psichologijos objektas.

Be to, jūs sužinosite, kaip kūdikiai mokosi, kas vyksta su žmonių psichiniais įgūdžiais, kai jie tampa senesni, kaip skiriasi žmonių asmenybės, kaip veikia socialinės grupės dinamika, kaip mes prisimename, matome ir girdime dalykus ir kaip mes kalbame viena su kita, ir apie įvairius psichinius sutrikimus.

Tarptautiniai ekspertai mokysis apie naujausius įvykius kiekvienoje iš šių sričių. Jūsų supratimą apie šiuos psichologinius žmogaus prigimties aspektus palaikys mokymasis kritiškai mąstyti, kaip spręsti problemas, analizuoti duomenis, aiškiai ir efektyviai rašyti bei būti pasitikinčiu mokslo komunikatoriumi; tai yra įgūdžiai, kuriuos labai vertina darbdaviai. Jūs sužinosite apie mokslinį metodą, galų gale planuosite, įgyvendinsite ir analizuojate savo mokslinių tyrimų projektą.

Priešingai nei Anglijos laipsniai, mūsų psichologijos laipsnis yra ketveri metai, o tai reiškia, kad per pirmuosius dvejus metus sužinosite apie platesnį temų apimtį. Šis laipsnis taip pat suteiks jums galimybę dirbti pameistrystėje ir mokytis užsienyje, suteikiant jums lankstumo personalizuoti savo studijų patirtį.

Mūsų psichologijos bendruomenė

Psichologija Dandijoje yra maža ir draugiška, palaikanti aplinka, stipri studentų bendruomenė ir daug sąveikos tarp darbuotojų ir studentų. Nuo pirmos dienos jums bus paskirtas mentorių iš paskutiniųjų metų studentų, kurie padės jums supažindinti jus su laipsniu ir asmeniniu akademiniu dėstytoju, kad galėtumėte atsakyti į jūsų klausimus ir padėti jums pasirinkti gerus studijų rezultatus. Jus pirmiausia mokys ekspertai ir kvalifikuoti mokytojai, o ne antrosios pakopos studentai. Mokymas Dundee yra ne tik profesorius, kalbantis studentams: tradicinėje paskaitų aplinkoje mes stengiamės įsitraukti į mūsų mokymą, apimantį veiklą, klausimus ir diskusijas. Be to, jūs dalyvausite praktiniuose praktiniuose pratimuose, skirtuose dirbtuvėse, ir mažų grupių diskusijoms. Taip pat galite prisijungti prie mūsų psichologijos draugijos (DUPS), kuri organizuoja socialinius renginius, tokius kaip metinis psichologinis rutulys, ir akademinius renginius, įskaitant pristatymus apie pokalbius su darbu ir CV rašymą. Dundee teikiama parama iš darbuotojų ir dabartinių studentų padės jums jaustis kaip namuose.

Akreditacija

Psichologijos magistras / bakalauras yra akredituota Britanijos psichologijos draugijos (BPS), o tai reiškia, kad jei jūs gausite 2,1 laipsnio ar aukštesnį laipsnį, gausite Didžiosios Britanijos psichologinės draugijos privilegijuotą bazę, kurią ketinate verstis karjeros ar tolesnio psichologijos studijų.

Studentai labai gerai vertina psichologijos laipsnį Dundee, kaip rodo nuoseklus aukštas Nacionalinės studentų apklausos (NSS) įvertinimas. Mes taip pat neseniai apdovanoti GOLD apdovanojimu už mūsų mokymą "Mokymo kompetencijos" (TEF 2017).

Jūs gausite naudos iš mūsų gebėjimo aiškiai suprasti sudėtingas sąvokas, mūsų entuziazmą dėl psichologijos, stimuliuojančio laipsnio prigimtį, paramą, kurią mes teikiame savo studijų metu, bei mūsų puikios bibliotekos ir skaičiavimo galimybes.

Bendrieji laipsniai ir kiti apdovanojimai

 • MA (Hons) Verslo ekonomika su rinkodara ir psichologija
 • MA (Hons) anglų kalba ir psichologija
 • MA (Hons) Europos studijos ir psichologija
 • MA (Hons) Geografija ir psichologija
 • MA (Hons) Istorija ir psichologija
 • Bakalauro (Hons) matematika ir psichologija
 • MA (Hons) Filosofija ir psichologija
 • MA (Hons) politika ir psichologija
 • BSc (Hons) psichologija
 • MA (Hons) psichologija su prancūzais
 • BSc (Hons) psichologija su prancūzais
 • MA (Hons) Psichologija su vokiečių kalba
 • BSc (Hons) psichologija su vokiečių kalba
 • MA (Hons) Psichologija su ispanu
 • BSc (Hons) psichologija su ispanų kalba

Patekimo reikalavimai

Toliau pateikiami minimalūs, naujausios registracijos reikalavimai.

Kursai prasidedantys 2018 m

Anglų kalbos reikalavimas

Ne ES studentams

IELTS apskritai

5.5

Karjera

Magistrantūros / bakalauro psichologijos laipsnis suteikia jums aukštąjį pagrindą Chartered narystės su Britų psichologijos draugija. Tai yra esminis reikalavimas siekti karjeros bet kuriame iš profesionalių psichologijos ginklų Jungtinėje Karalystėje (įskaitant sportą, teismo mediciną, sveikatą, edukacinę, terapiją, konsultavimą ir klinikinę psichologiją). Tai taip pat reikalauja daugumai psichologinių tyrimų galimybių (pvz., Mokslinių tyrimų asistentų arba doktorantūros studijos). Dundee psichologijos laipsnis yra labai įvairus, o baigus laipsnį, turėsite daugybę įgūdžių, kurie padaro jus labai patrauklų daugybei darbdavių, įskaitant problemų sprendimą, kritinius ir analitinius mąstymo įgūdžius, duomenų analizę ir statistinius įgūdžiai, pristatymo ir bendravimo įgūdžiai. Šie įgūdžiai yra labai patrauklūs darbdaviams tiek privačiame, tiek viešajame sektoriuose. Studentai iš Dundee eina karjeros psichologijos srityje ir už jos ribų. Psichologijoje jie dažnai gauna darbą švietimo, mokslinių tyrimų, konsultavimo, klinikinės ir organizacinės psichologijos. Be psichologijos, yra daug karjeros, įskaitant žmogiškuosius išteklius, rinkodarą, įdarbinimą, valdymo darbus ir duomenų analizę.

Paskutinį kartą atnaujinta Gegužė 2019

Apie mokyklą

Our core mission at the University of Dundee is to transform lives, locally and globally, through the creation, sharing and application of knowledge.

Our core mission at the University of Dundee is to transform lives, locally and globally, through the creation, sharing and application of knowledge. Skaityti mažiau