MA (Hons) liberalų menas

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Mūsų kursas yra geriausia Škotijos laisvųjų menų tradicija , plačiai ištirti įvairius dalykus ir disciplinas, stengiantis jums rasti kūrybiškus problemų sprendimus per aktyvų mokymąsi.

Mes suteikiame jums visą savo laisvę laisvę studijuoti keletą skirtingų dalykų be reikalavimo specializuotis tik viename ar du. Tačiau jūs taip pat galite laisvai susikoncentruoti į vieną dalyką (pagrindinį), jei norite, taip pat įžvalgus iš daugybės kitų dalykų visame kelyje.

Maksimalus lankstumas

Skirtingai nuo daugelio panašių kursų Jungtinėje Karalystėje, nėra reikalo priimti pagrindinius arba privalomus modulius šio kurso, užtikrinant, kad jūs turite maksimalų lankstumą, kad pritaikytumėte savo laipsnį pagal savo poreikius.

  • Sukurkite studijų programą, individualizuotą pagal savo interesus
  • Kurti kritinį mąstymą
  • Aktyvus mokymasis leidžia jums rasti kūrybiškus problemų sprendimus
  • Plati mokymo programa yra specializacija

Pasirinkite iš daugelio dalykų, susijusių su humanitarinių mokslų ir socialinių mokslų magistratūros sritimis, su galimybe studijuoti tam tikras disciplinas ne iš MA struktūros.

Magistrantūros studijų diapazonas yra didžiulis ir apima anglų kalbą, kūrybinį rašymą, kino studijas, Europos kalbas, istoriją, Europos studijas, filosofiją, ekonomiką, aplinkos mokslą, aplinkos tvarumą, geografiją, tarptautinį verslą, politiką.

Patekimo reikalavimai

Toliau pateikiami minimalūs, naujausios registracijos reikalavimai.

Kursai prasidedantys 2018 m

Anglų kalbos reikalavimas

Ne ES studentams

IELTS apskritai

Karjera

Laisvosios meno laipsnis padeda pasirengti labai įvairiems karjeros galimybėms, nes sukursite įvairių įgūdžių ir žinių iš įvairių akademinių disciplinų, įskaitant kritinį mąstymą ir savarankiškus įpročius.

Tai leidžia pamatyti ryšius tarp disciplinų ir sintezuoti įvairias idėjas bei metodus, kuriuos daugelis darbdavių labai vertina. Mes taip pat siūlome galimybę studijuoti užsienyje galimybes ir stažuotes, suteikiant jums vertingos patirties.

Paskutinį kartą atnaujinta Gegužė 2019

Apie mokyklą

Our core mission at the University of Dundee is to transform lives, locally and globally, through the creation, sharing and application of knowledge.

Our core mission at the University of Dundee is to transform lives, locally and globally, through the creation, sharing and application of knowledge. Skaityti mažiau