MA anglų kalba

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

english

Mūsų magistrantūros programa kviečia pareiškėjus, kurie nori pagilinti savo žinias apie anglofonų literatūrą, tuo pačiu sustiprindami įgūdžius, susijusius su artimu skaitymu ir įžvalgiais rašymo darbais. Be visuotinai žinomų literatūros ir kultūros istorijos žinių, studentai įgis perleidžiamų kritinio mąstymo, saviraiškos, kultūrinio raštingumo ir kultūros istorijos įgūdžių. Per mūsų dvejų metų studijų programą studentai glaudžiai bendradarbiaus su anglų katedros fakultetais, plėtos ryšius visoje katedros magistrantų bendruomenėje ir turės galimybę įsitraukti į ilgalaikio tyrimo ir rašymo projektą, visi kartu pasinerdami. kultūriškai turtingoje Amerikos politinio gyvenimo sostinėje.

Galimybės

MA studentai gali pasirinkti vieną ar dvi trasas link savo laipsnio, atsižvelgiant į jų pomėgius ir profesinius tikslus. Abi dainos leidžia studentams sekti įtraukiančius seminarus įvairiomis temomis, ir abi leidžia studentams lankyti ribotą skaičių kursų už katedros ribų ir Vašingtono srities universiteto konsorciume, kuriam priklauso GW. Pirmasis takelis baigiasi tuo, kad paskutiniaisiais studijų metais bus baigtas magistro darbas - tinkama baigtis studentams, siekiantiems karjeros švietimo, žurnalistikos, žiniasklaidos, įstatymų srityje ir nesiekiant pelno, norint įvardyti tik keletą sričių, kuriose mūsų neseniai baigę absolventai rado sėkmingą karjerą. Antra, antra dalis kulminacija yra baigiamųjų metų moksliniai tyrimai ir magistro darbo rašymas ir yra skirti kreiptis į studentus, kurie nori pasirengti būsimiems tyrimams griežtoje doktorantūroje. ar kita aukštesniojo laipsnio programa.

Finansavimas

Talentingiems kandidatams, kurie kreipiasi iki vasario 1 dienos, yra įvairių finansavimo galimybių. Be nuopelnų, įregistruoti studentai gali konkuruoti dėl mokymo asistento ir konsultavimo galimybių, kai tik bus. Kolumbijos menų ir mokslų koledžas taip pat siūlo keletą dosnių finansavimo galimybių, įskaitant vieną iš naujausių GW absolventų.

Taikymas

Mūsų paraiškų teikimo terminai yra spalio 1 d. Magistrantams, norintiems priimti pavasario semestrą, vasario 1 d., Magistrų kandidatams, norintiems priimti rudens semestro priėmimo programą, atsižvelgiant į finansavimą, ir balandžio 1 d.

Kolumbijos kolegijos patirtis iš „GW Arts & Sciences“ apie Vimeo.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

At GW’s Columbian College of Arts and Sciences, research thrives, critical thinking is endemic, collaboration is constant, and real world training go hand-in-hand with learning.

At GW’s Columbian College of Arts and Sciences, research thrives, critical thinking is endemic, collaboration is constant, and real world training go hand-in-hand with learning. Skaityti mažiau