Anglų

Mūsų magistro studijų programa kviečia pareiškėjus, kurie domisi gilinti savo žinias anglophone literatūra o galandimo savo įgūdžius, glaudžiai skaitymo ir aštrus raštu. Be globaliai informavo žinių literatūros ir kultūros istorijos, pripažino studentai įgis perleidžiamų įgūdžių kritinio mąstymo, saviraiškos, kultūros raštingumo ir kultūros istorijos. Per mūsų dviejų metų studijų programą kursą, studentai bus glaudžiai dirbti su anglų kalbos departamente fakulteto, plėtoti ryšius tarp departamento magistrantu bendruomenės, ir turi galimybę įsitraukti į ilgą forma mokslinių tyrimų ir rašymo projektas, visi kartu turi būti įmerktas į kultūriškai turtinga kapitalo Amerikos politiniame gyvenime.

Galimybės

MA Studentai gali pasirinkti vieną ar du takelius link savo laipsnį, priklausomai nuo jų interesus ir profesinius tikslus. Abiejose leidžia studentams sekti sudominti seminarus platų temų, ir abu leidžia studentams imtis ribotą skaičių kursus už katedros ir Vašingtone plotas universiteto konsorciumas, kuriam priklauso GW. Pirmasis kūrinys kulminacija magistro portfelio užbaigimo per paskutinius metus studijų, tinkamu pasekmės studentams su karjeros siekius švietimo, žurnalistikos, žiniasklaidos, teisės, ir ne pelno darbą, tai tik keletas iš laukų, kuriuose mūsų absolventams rasiu įvykdyti karjerą. Priešingai, antroji kelio kulminacija tyrimų ir raštu magistro disertaciją paskutinius metus ir yra skirta kreiptis į studentų, kurie domisi tam ruoštis ateities tyrimų griežtą daktaro ar kito pažangių studijų programą.

FINANSAVIMAS

Įvairūs finansavimo galimybės yra talentingų pareiškėjams, kurie kreipiasi iki vasario 1 d. Be nuopelnų apdovanojimus, mokosi studentai gali konkuruoti dėl mokymo asistentais ir konsultavimo galimybes, kai jie yra prieinami. Kolumbijos koledžo menų ir mokslų taip pat siūlo keletą turtinga finansavimo galimybes, įskaitant vieną naujausių GW absolventai.

TAIKANT

Mūsų paraiškų teikimo terminai yra spalio 1 magistrantams pareiškėjams, siekiantiems pavasario semestro priėmimo, vasario 1 Ma pareiškėjams, siekiantiems rudens semestro priėmimo finansavimą svarstyti, ir balandžio 1-osios laukia Ma pareiškėjams, siekiantiems rudens semestro priėmimo be finansavimo atlygį.

Programa mokoma:
  • Anglų
The George Washington University - Columbian College of Arts & Sciences

Peržiūrėti 19 daugiau kursų The George Washington University - Columbian College of Arts & Sciences »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgs. 2020
Duration
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgs. 2020