MA anglų kalba

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Anglų katedra siūlo studijų programą, vedančią į anglų ir amerikiečių literatūros magistro laipsnį. Galimos disertacijos ir disertacijos galimybės, taip pat ypatinga dėmesio skiriama rašymo mokymui.

Šią programą stiprina bibliotekos įranga Vašingtone, Kolumbijoje, ypač Folgerio Šekspyro bibliotekoje, kur mūsų studentai ankstyvuoju moderniu laikotarpiu ir ilgame 18 amžiuje vykdo pažangius kursus nacionaliniu ir tarptautiniu mastu žinomiems mokslininkams.

Specializuoti mokymai yra siūlomi dėstyti raštu aukštojoje mokykloje ir (arba) kolegijoje. Tai apima galimybes dirbti specializuotose rašymo programose Džordžtaune, iš kurių viena yra įsipareigojusi dirbti su mažumų ir darbo klasės studentais ir dirbti daugelyje bendruomenių informavimo programų, susijusių su raštingumu ir rašymu.

Studentams, turintiems daktaro laipsnį, dabar ar būsimiems anglų kalbos mokytojams vidurinėse mokyklose ir asmenims, kurie jau turi karjeros raštu ir redaguoti, Džordžtauno MA programa siūlo platų pasirinkimą ir įvairias specializacijos galimybes.

Uždaryti studentų fakulteto kontaktą yra programos, kurią sudaro talentingų fakultetų dėstomi kursai, bruožai apie pažangiausias temas anglų kalbos studijų srityje, įskaitant specialybės etninių ir rasinių studijų srityje; kultūros studijos; kritinė teorija; pedagogika ir retorika; ankstyvasis modernus laikotarpis; ir lyčių studijas.

Uždaryti studentų fakulteto kontaktą yra šios programos ženklas, kuris siūlo du vienodai griežtus ir vienodai vertinamus magistro laipsnį užbaigiančius planus: "Capstone" variantą ir disertacijos variantą. Abu reikalauja dešimt kursų (30 kreditų) ir leisti studentams uždirbti laipsnį per 4 semestrą, dvejų metų grafiką. Beveik visi programos studentai turi visą darbo dieną ir sėkmingai baigia savo darbą per 4 semestrus.

Kadangi daugelis mūsų klasių vyksta po pietų ir anksti vakare, kai kuriems studentams yra galimybė dirbti visą darbo dieną, kai programa. Mes reikalaujame, kad studentai būtų įtraukti į ne mažiau kaip du ir ne daugiau kaip tris kursus per semestrą. Visi aukštojo išsilavinimo kursai yra seminarai, kurių registracija neviršija 18.

"Capstone" parinktis

Studentai, kurie pasirenka kapeliono projektą, antrųjų metų kritimo metu surengs kapstano seminarą, kuris suteiks jiems galimybę kurti savarankišką darbų dalį, pagrįstą, bet ne identiška ankstesnių kursų projektų rinkiniui, kuris gali veikti kaip ratifikuojant jų akademinio arba profesinio darbo pagrindą programoje. Vilties studentams, kurie gamina kapstano projektus, yra tai, kad pasitelkę fakulteto patarėją, kuris iki pirmųjų metų programos pabaigoje identifikuos, ir "Capstone" seminaro dėstytoją, jie galės įrodyti, kad yra reikšmingas konkrečios profesijos, Intelektinės ar kūrybinės patirties, įgytos magistrantūros studijų Anglijoje metu Georgetown. Darbas, pradėtas rudens kapinėse, bus tęsiamas kaip 3 kreditų nepriklausomas tyrimas, kurį pavasarį prižiūrės fakulteto patarėjas.

Darbo disertacija

Šis kelias susideda iš aštuonių pasirenkamųjų kursų (24 kreditai), disertacijos tyrimo seminaras, kuris turi būti priimtas antrųjų metų kritimo metu (3 kreditai), ir orientuotas tyrimas su disertacijos konsultantu antrųjų metų pavasarį (3 kreditai) . Studentai, norintys parašyti disertaciją, laikysis griežto termino, per kurį darbų projektai gali būti pateikti savo disertacijos konsultantui, o galiausiai - antrą skaitytoją; šie du fakulteto nariai susideda iš studento darbo gynimo komiteto. Studentai pateikia išsamų darbų projektą savo gynybos komitetui antrųjų metų pavasario pertrauka, rengdami reikiamą 2 valandų kalbos daktaro disertaciją, kuri bus baigta ne vėliau kaip kovo mėn. Paskutinį penktadienį. Tada studentai pateikia galutinę patvirtintos darbų versiją pagal atitinkamus programos terminus ir aukštąją mokyklą, kad galėtų laiku baigti savo studijas.

Kitos programos savybės

Tarpdisciplininė įvairovė

Kiekvienais metais siūlomi dvidešimt seminarai atspindi didžiulius fakulteto interesus, bet taip pat leidžia studentams kurti studijų pakopas keliose srityse, remiantis kiekvienais metais siūlomais kursais; tai gali būti viduramžių studijos, ankstyvasis modernus periodas, Britanijos ir transatlantinės 18 a. studijos, romantizmas, britų ir amerikiečių 19-ojo amžiaus studijos, kritiška teorija ir airių bei kitų anglophone pasaulio literatūros, taip pat įvairiose naujosiose tarpdisciplininių sričių, įskaitant: kultūros studijas; etninės, rasinės ir postkolonistinės studijos; lyties ir seksualumo studijos; ir spektaklio, filmų ir žiniasklaidos studijas.

Rašytinė pedagogika

Be to, programa pasižymi tvirtu pasiryžimu mokyti mokinius rašymo dėstymo kursų, tiesioginių individualių ir grupinių mentorių derinimu iš rašymo programos ir kitos fakulteto, taip pat praktine praktine patirtimi praktikuojant ir besimokantysis, globos nustatymai.

Ph.D. Paskirtis

Mes turime puikų ir nuoseklų įrašą apie mūsų absolventų pateikimą į aukščiausią Ph.D. programos, įskaitant Duke universitetą, Virdžinijos universitetą, Kalifornijos universitetą Berkeley, Pietų Kalifornijos universitetą, Niujorko universitetą, Jale universitetą, Emory universitetą, Stanfordo universitetą, McGill universitetą, Džordžo Vašingtono universitetą, Šiaurės vakarų universitetą ir The Ohio valstybinis universitetas.

REIKALAVIMAI DĖL REIKALAVIMŲ

Reikalaujama medžiaga:

  • Prašymo forma;
  • Negrąžinamas paraiškos mokestis;
  • Tikslo pareiškimas;
  • Oficialūs pranešimai (visos ankstesnės institucijos);
  • Oficialios rekomendacijos (3);
  • GRE balas;
  • TOEFL / IELTS (žr. Žemiau);
  • Rašymo pavyzdys.

Magistrantūros studijų magistro anglų kalba nereikia įstoti į MA programą. Reikalingas bendrasis egzaminas baigus egzaminą. Visi pareiškėjai turi pateikti dviejų iki trijų puslapių akademinį tikslą, kuriame išsamiai aptariami jų intelektiniai interesai ir siūloma (-os) studijų tema (-os). Tie pareiškėjai, norintys kreiptis dėl vienos iš specializuotų stipendijų (išvardytų toliau stipendijų informacijoje), turėtų tai pažymėti akademinio tikslo pareiškimo viršuje.

Be to, visi pareiškėjai turi pateikti kritinio rašto (bent 8-10 puslapių ilgio) pavyzdį temai, susijusiai su britų ar amerikiečių literatūra. Prašau nepateikti žurnalistikos ar kūrybinio rašymo pavyzdžių. Kiti priėmimo reikalavimai apima tris rekomendacinius laiškus, akademinį tikslą, standartizuotus testus (žr. Toliau) ir paraiškos mokestį. Prašome susisiekti tiesiogiai su departamentu, norėdami sužinoti daugiau apie rašymo egzaminą.

Oficialūs rašytiniai egzemplioriai turėtų būti siunčiami šiuo adresu:

Biuro Aukštųjų Priėmimo

Attn: įgaliojimai - (anglų k.)

571004 dėžutė

3520 Prospect Street, NW, CB-207

Vašingtonas, DC 20057-1004

GRE - GRADUATE RECORD EXAM

Visi pareiškėjai privalo baigti magistrantūros studijų egzaminą (GRE). GRE nėra minimalaus reikalaujamo rezultato. Testo balai turi būti gauti iki paraiškos pateikimo termino datos. Pareiškėjai turėtų leisti šešias ar aštuonias savaites nuo tos dienos, kai institucijai pateikiami balai. Paraiškos nebus svarstomos be GRE balų. Informacija apie registraciją GRE galima rasti adresu http://www.gre.org/ttindex.html

ANGLŲ PROFESIJOS: TOEFL / IELTS

Visi pareiškėjai privalo įrodyti, kad anglų kalbos mokėjimo lygis yra pakankamas, kad atitiktų aukštojo mokslo ir menų mokyklos priėmimo reikalavimus. Kvalifikacija gali būti įrodyta gavus bakalauro arba aukštojo mokslo laipsnį iš akredituotos aukštojo mokslo institucijos Jungtinėse Amerikos Valstijose arba iš universiteto, kuriame anglų kalba yra pagrindinė mokymosi kalba (atkreipkite dėmesį, kad pareiškėjai, kurie gauna laipsnius universitetuose JAV teritorijose, pavyzdžiui kaip Puerto Rikas, privalo pateikti TOEFL ar IELTS, nebent pagrindinė įstaigos kalba yra anglų kalba).

Visi kiti pareiškėjai privalo pasiekti bent minimalų TOEFL arba IELTS testo balą. Testo balai turi būti gauti iki paraiškos pateikimo termino datos. Pareiškėjai turėtų leisti šešias ar aštuonias savaites nuo tos dienos, kai institucijai pateikiami balai. Paraiškos nebus svarstomos be TOEFL / IELTS balų.

  • TOEFL: mažiausias 550 balų (popierinis testas) arba 80 (iBT testas) anglų kalbos kaip užsienio kalbos testas (TOEFL). TOEFL informacija: http://www.ets.org/toefl/
  • IELTS: minimalus 7,0 balų iš Tarptautinės anglų kalbos testų sistemos. IELTS informacija: http://www.ielts.org

Laipsnio reikalavimus

Anglų programos absolventai planuoja savo studijų programą su absolventų fakulteto nariu. Visi studentai turi siūlyti ir pasirengti vienam egzaminui žodžiu, skirtu tema studijas sintezuojančiai temai.

Su anglų kalbos magistrantūros studijų direktoriaus patvirtinimu, studentai gali užtrukti iki šešių valandų kursinių studijų kituose departamentuose ar kitose Vašingtono universitetų universitetų konsorciumo įstaigose. Studentai taip pat gali rengti seminarus per Folgerio Šekspyro bibliotekos Renesanso instituto ir aštuoniolikto amžiaus studijas.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Georgetown is a major international research university with nine schools, an affiliated hospital and many highly ranked academic programs. Today the university has more than 12,000 undergraduate and ... Skaityti daugiau

Georgetown is a major international research university with nine schools, an affiliated hospital and many highly ranked academic programs. Today the university has more than 12,000 undergraduate and graduate students who take classes at five locations. Georgetown has a large and diverse workforce that employs more than 5,000 faculty and staff members. Georgetown continues to move forward as one of the world’s leading universities, building upon its distinctive history, unique values and commitment to justice and the common good. Skaityti mažiau