MA anglų kalbos mokymas

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Kurso informacija

Mes siūlome akademinį ir profesinį tobulėjimą anglų kalbos specialistams, norintiems tobulinti savo karjerą dėstydami.

Jūs gausite praktinį praktinį pamokų patirtį kursuose, mokydami Lydse, mokydami savo darbo vietoje ir (arba) pasimokydami pamokomis. Jūs išplėtysite savo sugebėjimą kurti daugialypės terpės resursus ir mokymo medžiagą per praktinę veiklą. Bus galimybė siekti specialybės, tokios kaip antroji ar kita kalba anglų kalba, dėstyti anglų kalbą akademiniais tikslais, mokyti anglų kalbą jauniems besimokantiesiems, mokytojų rengimas ar anglų kalbos mokymo valdymas.

Šiuo metu siūlome du tyrimo būdus:

Route One (Delta maršrutas)

Šis maršrutas yra skirtas patyrusiems anglų kalbos mokytojams, turintiems aukštą anglų kalbos lygį, šis maršrutas suteikia profesinį pasirengimą ir tobulėjimą su galimybe įvesti plačiai pripažintą "Cambridge Delta" kvalifikaciją. Jei jau turite "Delta" arba lygiavertę kvalifikaciją, galėsite papildyti meistrus, pradedant nuo antrojo semestro.

Maršrutas du

Šis kursas skirtas mažiau patyrusiems anglų kalbos mokytojams, norintiems įgyti prestižinę akademinę kvalifikaciją, kad galėtų tobulinti savo karjerą. Šis maršrutas padės jums sužinoti apie geriausią praktiką, pamėgdžiojant pamokas asmeniškai ar vaizdo įraše, ir jūs suprasite savo Pastabos, skirtos ugdyti anglų kalbos mokymo principų ir praktikos supratimą. Mokymas ir mokymasis

Mokymasis vyks per seminarus, mažų grupių ir individualius pamokymus, taip pat savarankišką mokymąsi. Kursas apima praktinę auditorijos patirtį ir praktinę plėtrą daugialypės terpės išteklių anglų kalbos mokymo.

Vertinimas

Kursų vertinimu siekiama atspindėti realias užduotis anglų kalbos mokymo specialistams ir įtraukti praktinius uždavinius, tokius kaip išteklių kūrimas, žurnalų straipsnių rašymas, konferencijų pristatymai, praktikos atspindžiai ir tekstų ar kalbos analizė. Disertacijos modulis apima praktinį arba mokslinių tyrimų projektą, susijusį su anglų kalbos mokymu, su ataskaita ar loginiu pagrindu. Maršrutas 1 / "Delta" studentai taip pat baigs "Cambridge ESOL" vertinimus, skirtus "Delta" modulių 1-3.

Kurso išmokos

Mūsų aukštos kvalifikacijos ir ekspertų komanda turi ilgametę patirtį, kuri sėkmingai moko mokytojus ir kuria naujoviškas medžiagas, įskaitant įvairius daugialypės terpės resursus.

Anglų kalbos mokymas Leeds Beckett University yra patvirtintas Kembridžo deltos centras. Ši labai gerai žinoma profesinė kvalifikacija suteikia TEFLQ statusą, kaip apibrėžta Britų tarybos akreditavimo schemoje.

Patekimo reikalavimai

Tai priklauso nuo to, ar kreipiatės dėl vieno ar dviejų maršrutų.

Route One (Delta). Pareiškėjai turėtų turėti antros klasės išsilavinimo laipsnį ir ne mažiau kaip dvejus metus visą darbo dieną (1200 valandų) anglų kalbos mokymosi patirtį per pastaruosius penkerius metus arba turėti didelę anglų kalbos mokymosi darbo patirtį. Pareiškėjai turi būti gimtoji anglų kalba arba turėti anglų kalbos įgūdžius bent IELTS 7,5 be įgūdžių mažiau nei 7,0 (arba lygiavertis). Visi pareiškėjai privalo išlaikyti atrankos interviu su priėmimo dėstytoju (kuris turi būti "Delta" patvirtintas mokytojas, skirtas Kembridžo tikslams), apimantis kalbos supratimo testą, pamokų plano pateikimą ir svarstymą. Be to, yra pageidaujama pradinė mokytojų rengimo kvalifikacija, tokia kaip Kembridžo CELTA ar Trejybės Cert TESOL.

"Route Two" ("Non-Delta"): kandidatai turėtų turėti antros klasės pagyrimu laipsnį arba turi didelę anglų kalbos mokymo darbo patirtį. Visi kandidatai turėtų turėti bent anglų kalbos lygį bent IELTS 6.0, neturintiems įgūdžių mažiau nei 5,5 (ar lygiavertis).

Visoms paraiškoms turėtų būti pridedama nuoroda, tiek akademinė, tiek profesinė.

Universitetas teikia puikią paramą visiems pareiškėjams, kuriems gali tekti atlikti papildomus anglų kalbos kursus.

DALYVIŲ PAREIŠKĖJAI

Mūsų universitetas sulaukia patenkintų pareiškėjų, kurie demonstruoja akademinį potencialą, paraiškas. Paprastai mums reikalingi kai kurie naujausių akademinių studijų įrodymai, pavyzdžiui, pasiekiamojo kurso baigimas, tačiau taip pat gali būti svarstoma naujausia atitinkama darbo patirtis. Atkreipkite dėmesį, kad kai kuriems mūsų profesionaliems kursams visi pareiškėjai turės atitikti nurodytus įvažiavimo kriterijus, todėl tokiais atvejais negalima laikyti darbo patirties.

Jei norite kreiptis šiuo keliu, turėtumėte susipažinti su mūsų universiteto ikimokyklinio ugdymo politikos pripažinimu.

Atkreipiame dėmesį, kad visi pareiškėjai iš mūsų universiteto privalo atitikti mūsų standartinį anglų kalbos reikalavimą pagal GCSE C laipsnį arba lygiavertį variantą, jo variantai bus išvardyti atskiruose kursų įvedimo reikalavimuose.

Darbo perspektyvos

Jūs turėsite įgūdžių ir patirties, kad taptumėte efektyvesniu anglų kalbos mokytoju, įgytumėte pažadą vadovaujamoje pozicijoje arba įvažiuotumėte į įvairias su mokymu susijusias karjeros galimybes, pvz., Kurdami ir skelbdami mokymo medžiagą ir išteklius. Taip pat galite pasirinkti tolesnius savo studijas ir gauti doktorantūrą susijusioje srityje.

  • Anglų kalbos mokytojas
  • Medžiagų autorius
  • Studijų direktorius ar kitas švietimo vadybininkas
  • Mokytojas pedagogas

Karjeros patarimai

Mūsų skirta darbo ir karjeros komanda siūlo ekspertų konsultacijas ir daugybę išteklių, kurie padės jums pasirinkti ir gauti darbo vietų. Nesvarbu, ar esate pirmajame ar paskutiniame metais, galite kalbėtis su mūsų Karjeros tarnybos darbuotojais, kurie gali patarti rašyti CV ieškant darbo.

Mokesčiai ir finansavimas

JK ir ES

Kurso mokestis studentams yra 6500 svarų sterlingų. Jūsų sumokėta suma kiekvienais metais gali padidėti, atsižvelgiant į infliacijos poveikį.

Egzamino mokestis - jums reikės sumokėti šiuos "Delta" modulio egzaminų mokesčius: 1 modulis - 114,00 Lt; 2 modulis - 142,00 svarai; 3 modulis - 80,00 svarų

Tarptautinis

Kurso mokestis studentams yra 12500 svarų sterlingų. Mokėjimo suma yra fiksuota šiame lygyje kiekvieniems jūsų kurso metams.

Egzamino mokestis - jums reikės sumokėti šiuos "Delta" modulio egzaminų mokesčius: 1 modulis - 114,00 Lt; 2 modulis - 142,00 svarai; 3 modulis - 80,00 svarų

Įranga

Biblioteka

Mūsų biblioteka dirba 24 valandas per parą, septynias dienas per savaitę, kiekvieną metų dieną, suteikiant jums prieigą prie specializuotų knygų ir žurnalų, mokymosi erdvių, kompiuterių, daugialypės terpės priemonių ir žiniasklaidos priemonių nuomos. Dešimtys tūkstančių mūsų bibliotekos skaitmeninių išteklių, įskaitant elektronines knygas, žurnalus ir duomenų bazes, galima rasti internete tuo metu ir vietoje, kuri tau tinka.

Speciali paramos komanda

Tiesiog todėl, kad nesate mokosi miesteliu, nereiškia, kad turėsite susidoroti su savimi - jūs turėsite asmeninio dėstytoja kartu su universiteto studentų centru ir gerovės centru. Jie yra pasirengę jums patarti viskuo, nuo akademinių klausimų iki streso ir nerimo.

Sporto ir sporto salės

"Leeds Beckett" yra lengva laikytis. Mūsų fitneso apartamentai yra lengvai pasiekiami, pritaikyti visoms naujausioms technologijoms ir prieinamos visiems sporto nariams.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Studying at Leeds Beckett University you will be in the centre of an exhilarating community and be part of a social and economic environment that is shaping the city of Leeds for the future.

Studying at Leeds Beckett University you will be in the centre of an exhilarating community and be part of a social and economic environment that is shaping the city of Leeds for the future. Skaityti mažiau
Lidsas , JK internete + 1 Daugiau Mažiau