MA antroji kalbos mokymasis

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Kodėl reiktų studijuoti šią programą?

Ši programa yra skirta tiek absolventų dėstymo patirtį ir praktikuojančių kalbos mokytojų ir instruktorių, kurie nori statyti šiuolaikinių kalbų ir anglų karjerą kaip užsienio kalba. Tai leidžia studentams atlikti veiksmingai prisidėti prie kalbų mokymosi jas organizuojant vykdant mokslinius tyrimus, plėtrą ir naujai įgytų žinių taikymo, ir padidinti karjeros perspektyvas ir aukštojo mokslo. Tai tarpdisciplininė magistrantūros programa, kuri padės jums sukurti savo turimais pritaikomais įgūdžiais, įvertintas platų karjeros. Programa bus pristatyti jums mokslinių tyrimų ir taikomosios kalbų, ypač mokslinių tyrimų veiklą ir temas, kurios turi įtakos kalbų mokymosi aplinką, įskaitant antrosios kalbos įsigijimo ir bendravimo kalbų mokymo. Jūs taip pat ištirti mokslinius tyrimus kalbų mokymosi, atsižvelgiant į praktinę mokymosi aplinka ir įgyti įgūdžių, rašyti ir naudoti kompiuterių automatizuoto kalbos mokymosi priemones ir atlikti mokslinių tyrimų projektą kalbų mokymosi ir kalbų mokymui. Universitetas šiuo metu kuria naują centro taikomųjų tyrimų ir Outreach į kalbų mokymo procesą, kuris taps centru nacionalinių ir tarptautinių mokslinių tyrimų projektų į antrąją kalbą studijas. Jūs turėsite galimybę dalyvauti mokslinių tyrimų ir seminaruose bei bendradarbiauti su mūsų doktorantų ir kitų mokslinių tyrimų personalui.

Kodėl reiktų studijuoti pas mus?

Literatūros, kalbos ir teatro departamentas yra dalis architektūra, Kompiuterija ir humanitarinių mokslų fakultete. Mūsų programos plėtoti esminius įgūdžius komunikacijos, nepriklausomų mokslinių tyrimų ir komandinio darbo - Visi vis vertinamas darbdavių daugelyje sričių. Mes užtikriname, yra geras balansas tarp teorijos ir praktikos visuose mūsų programas, besivystančių mokslo ir intelektinius gebėjimus kartu su praktiniu taikymu. Mes turime specialų dramos salė, Bathway teatras, kuris neseniai buvo restauruotas su pilnai įrengta etapo šešių repeticija studijos, nustatytą dirbtuvių ir spinta. Platus karjeros galimybės yra atviros mūsų absolventų, nuo švietimo, leidybos ir reklamos, kad viešojo administravimo, logopedinės ir IT. Mūsų studentai yra suteikta galimybė vystyti vaisingus ryšius su įmonėmis dirba savo studijų srityse ir pramonės specialistai teikia vertingą įžvalgą dabartinę praktiką per svečių pristatymus ir paskaitas. Mūsų dėstytojai yra savo srities ekspertais su pramonės patirtį ir mokslinių interesų turtus. Jie yra įsipareigojusi studentų pasitenkinimą ir sunkiai dirbti, kad remti kiekvieno studento individualius mokymosi poreikius. Mūsų studentai studijuoti universiteto Grinvičo Campus, kuris yra dalis Senojo Royal Naval College ir ant Temzės upės krantų. Didžiausias universiteto miesteliu, ji orientuota į tris baroko pastatų, skirtų seras Christopher Wren ties 17 amžiaus pabaigoje. Aplinkinių miestas yra triukšmingo derinys parduotuvių, restoranų ir barų, taip pat kai kurie iš labiausiai žinomų turistinių objektų šalyje. Taip pat yra geležinkelis tiesiogiai nuorodos į centrinį Londoną.

Ką studijuoti?

• Antra Kalba įsigijimas (30 kreditai) • Pagrindiniai klausimai į antrosios kalbos mokymo (30 kreditai) • informacinių technologijų naudojimas mokantis kalbų (30 kreditų) • Tyrimo metodai kalbos mokymas (30 kreditų) • mokslinių tyrimų projektą (60 kreditai) Karjeros galimybės Absolventai gali tapti mokytojais kalbų mokyklose, kolegijose ar universitetuose, arba paleisti kalbos departamentas.

Mokymo ir vertinimo mišri modelis mokymosi ir mokymo veiklą apima paskaitas, seminarus, struktūruotas diskusijas, atvejų analizė, pamoka ir studentų vadovaujamų sesijų ir nepriklausomą tyrimą. Vertinimo metodų įvairovė yra naudojami, nuo rašytinių esė ir kursinių pristatymą žodžiu ir galutinį disertacijos. Apie šią programą nemažai skaitymo ir rengiant būtina, atsižvelgiant į temų, nurodytoms atskirose kursų spektrą.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2016

Apie mokyklą

Greenwich has scooped top spot in the London league table for student satisfaction, for the second year running. In the latest Sunday Times University Guide league table, published on 12 September, th ... Skaityti daugiau

Greenwich has scooped top spot in the London league table for student satisfaction, for the second year running. In the latest Sunday Times University Guide league table, published on 12 September, the university is ranked 26th for student satisfaction, out of 122 institutions in the UK, putting it ahead of all other universities in the capital. Skaityti mažiau
Londonas , Ročesteris + 1 Daugiau Mažiau