Aplinkosaugos teisės magistrė ir subalansuota plėtra

Trukmė: vieneri metai (dieninė); Du ar treji metai (ne visą darbo dieną, tik dieną).

Minimalūs atvykimo reikalavimai: aukštesnės antrosios klasės apdovanojimai, pageidautina susijusioje disciplinoje

Programos pradžia: tik rugsėjo mėn

Aplinkos teisės magistrė ir subalansuota plėtra suteikia unikalią specializaciją sparčiai besivystančiose teisės srityse. Aplinkos apsaugos teisė yra viena iš sudėtingiausių sričių, kad išaugo labai greitai per pastaruosius keturis dešimtmečius ir dabar yra viena iš pagrindinių sričių, tiek vidaus, tiek tarptautinėje teisėje. Tuo SOA, mes suprantame plačiąja prasme, kuri apima ne tik aplinkosauginius klausimus griežtai kalbant, bet ir visas nuorodas, kad jie turi su kitų sričių, kaip antai gamtos išteklių, žmogaus teisių, ekonomikos plėtros prekybos ar intelektinės nuosavybės teisių aplinką. Kitaip tariant, yra labai tiesioginis ir glaudus aplinkosaugos teisės ir tvaraus vystymosi ryšys. Tai nenuostabu, nes darnus vystymasis yra pagrindinė sąvoka, kuria vadovaujasi aplinkosaugos teisės plėtrai nuo devintojo dešimtmečio pabaigos. Ji išlieka pagrindine sąvoka, į kurią orientuojasi aplinkosaugos įstatymai ir politika ("Rio + 20" aukščiausiojo lygio susitikimas buvo žinomas kaip Jungtinių Tautų konferencija tvaraus vystymosi klausimais), o maždaug iki 2030 m. Tarptautinė vystymosi politika buvo orientuota į priimtus tvaraus vystymosi tikslus 2015 m.

SOAS laipsnis suteikia aiškų modulių derinį, apimantį pagrindines aplinkosaugos teisės sritis tarptautiniu ir nacionaliniu mastu. Tai apima modulius, apimančius pasaulines ir tarptautines aplinkosaugos problemas, atsižvelgiant į jų bendrąjį kontekstą (teisė, aplinkos ir subalansuotos plėtros pasauliniame kontekste) arba sutelkiant dėmesį į konkrečius režimus (klimato kaita ir energetikos įstatymas bei politika), moduliai, skirti daugiau dėmesio išteklių dimensijai aplinkosaugos teisės (įstatymas ir gamtos ištekliai) ir tarpdisciplininiai moduliai, skirti konkretiems ištekliams (vandens teisė ir plėtra: konfliktai, valdymas ir teisingumas).

Tarptautiniai ir pasauliniai pobūdis daugelį aplinkosaugos problemas daro tarptautinė teisė komponentas esminė į aplinkos apsaugos įstatymų ir tvaraus vystymosi MA. Mes siūlome visas bendrąsias temas, kurios sudaro tarptautinės aplinkos apsaugos teisės branduolį. Be to, mes daugiausia dėmesio skirsime tarptautinių aplinkosaugos klausimų šiaurės ir pietų dimensijai, nes pagrindinis vaidmuo ten yra daugumoje tarptautinių aplinkosaugos derybų. Be to, aplinkosaugos teisės magistrė ir subalansuotos plėtros specialistai konkrečiai siekia, kad tarptautinė aplinkosaugos teisė būtų įtraukta į nacionalinę aplinką ir būtų nagrinėjamos plačios teisinės sistemos, dėl kurių susitarta tarptautiniu lygmeniu įgyvendinant jas pasirinktose pietų šalyse. Taigi tokiu būdu pateikiamas pagrindas aplinkos teisės studijoms. Mes taip pat nagrinėjame atskirų Pietų šalių teisinius režimus konkrečioje situacijoje pateikti konkretesnę šios disciplinos analizę. Į aplinkos apsaugos įstatymų ir tvaraus vystymosi magistro suteikia ypatingas dėmesys į skirtingų regionų pietuose, įskaitant Pietų Azijoje, Kinijoje ir į pietus nuo Sacharos.

Struktūra

Siekiant palengvinti teisės tyrimą, visi MA studentai privalo dalyvauti dviejų savaičių Preliminari teisė, teisiniais motyvais, teisė metodus rugsėjo prieš pradedant magistro programą.

Studentai turi priimti modulius, kurių bendra vertė 180, susidedanti iš disertacijos (60 kreditų) ir 120 kreditų dėsto modulius. Mokomieji moduliai verta 15 arba 30 kreditų.

Studentai, norintys baigti specializuotą magistro laipsnį, privalo turėti ne mažiau kaip 60 kreditų, susijusių su jo specializuota MA, dar 30 kreditų teisės mokykloje (bendrosios teisės magistro studijų modulio sąrašas), o paskutinis 30 vienetų, kurie gali arba būti priimtoje Teisės mokykloje arba iš "Language Open Options" arba "Non-Language Open Opportunities" puslapių su įgaliotojo magistrantūros programos vykdytojo leidimu. Disertacijos tema bus vykdoma pagal MA specialybę.

Specializmo modulio sąrašas (ne mažiau kaip 60 kreditų)

  • Klimato kaitos ir energetikos įstatymas ir politika 15PLAC154 (30 kreditų) Visas metas
  • Teisė, aplinka ir tvarus vystymasis globalioje aplinkoje 15PLAC118 (30 kreditų) Visas metas
  • Teisė ir gamtos ištekliai 15PLAC126 (30 kreditų) Visi metai
  • Vandens teisė ir vystymasis: konfliktai, valdymas ir teisingumas 15PLAC177 (30 kreditų) Visas metas
  • Vanduo ir vystymasis: konfliktas ir valdymas 15PDSH049 (15 kreditų) Terminas 2
  • Vandens įstatymas: teisingumas ir valdymas 15PLAH044 (15 kreditų) Terminas 1

Ne teisinės galimybės

  • Energetikos politika Azijos-Ramiojo vandenyno regione 15PFFH011 (15 kreditų) Terminas 2
  • Pasaulinė energetikos ir klimato politika 15PFFC017 (30 kreditų) Visi metai

Bendrojo teisės magistrantūros modulio sąrašas

Antrosios pakopos atvirųjų variantų moduliai

Disertacija

Studentai taip pat privalo turėti teisės disertaciją, kuri turėtų būti susijusi su aplinkosaugos teise ir tvaria plėtra.

  • Magistro baigiamasis darbas 15PLAC999 (60 kreditų) Visas metas
Programa mokoma:
  • Anglų

Peržiūrėti 137 daugiau kursų SOAS University of London »

Šis kursas yra Campus based
Duration
1 - 3 metų
Ištęstinės
Dieninės
Price
14,585 GBP
Pagal vietas
Pagal datą
Galutinis paraiškų davimo terminas
Galutinis paraiškų davimo terminas
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date