MA arklių verslo valdymo

Bendroji informacija

Programos aprašymas

MA / PgCert / PGDip Arklių Verslo Valdymas

Per pagrindinių grynų verslo moduliai sukūrė gerai gerbiamas Bristolio verslo mokykloje ir arklių verslo specialių modulių deriniu, šios programos buvo skirta plėtoti savo supratimą apie arklių pramonei. MA taip pat padės jums nustatyti karjeros galimybes pramonės iš verslo valdymo perspektyvos.

Visą programą mes aptarti, kaip sporto, kad Jojimas vaidmenį, analizuoti arklių pramonės struktūrą, tiek nacionaliniu, tiek tarptautiniu mastu, ir aptarti aktualius klausimus, susijusius su strateginio plėtros arklių pramonei.

Kaip magistro studentas Arklių Verslo vadybos, jums bus suteiktas asmeninis akademinę mokytojas, kuris yra čia suteikti jums konsultacijas ir paramą per savo laiką prie Hartpury. Parama magistrantūros studijų įgūdžiai taip pat yra prieinama per indukcinio periodo.

Turinys

  • Valdymas Finansai ir Informacija
  • Susitikimas kliento poreikius
  • Sportas Strateginis marketingo
  • Jojimas politika ir praktika
  • Taikomoji valdymas arklių pramonės
  • Išankstiniai jojimo valdymas
  • Tyrimų metodai ir disertacijos

Mokymas, mokymasis ir vertinimas

Tradiciniai paskaitos bus tik viena dalis kurso. Taip pat sužinosite, per sindikatas darbo, grupiniai ir individualūs pristatymai ir diskusijos, studentų vadovaujama seminaro grupių, analizės ir taikymo atvejų tyrimus ir patirtinio mokymosi ir modeliavimas, įskaitant roleplays. Svečių garsiakalbiai pramonės ir profesinių organizacijų, taip pat prisidėti prie programos. Šie metodai sukurti aplinką, kuri yra malonus, įvairus ir labai veiksmingi.

Karjera

Kaip magistro studentas iš mūsų Arklių Verslo valdymo programos, jūs turite galimybę užsiimti karjeros spektrą; ypač tuos, kurie susiję su arklių pramonės, verslo vadybos ir, konkrečiau, arklių verslo valdymo ar arklių renginių vadybos. Arba jūs galite nuspręsti, laikytis akademinės karjeros ir tobulėti ant dr.

Patekimo į rinką reikalavimai

Mes spręsti visus prašymus savo individualų nuopelnus, tačiau mes paprastai ieško:

  • 2: 2 pagyrimu laipsnis arba pirmiau Arklių Verslo vadybos Arklių mokslo ar verslo vadybos


Kita patvirtino akreditacijos arba profesinė kvalifikacija
Aktuali pramonė pagrindu patirtis per atitinkamoje srityje
Atkreipkite dėmesį, kad gali būti reikalaujama pareiškėjai dalyvauti pokalbyje, ir kiekvienas prašymas bus svarstomas individualiai.

Programos trukmė

Antrosios pakopos studijų sertifikatas yra dalis laiko programa, paleisti tarp rugsėjo ir birželio vienerius akademinius metus. Antrosios pakopos studijų diplomas Arklių Verslo vadybos gali būti tiriamas dėl dieninių arba neakivaizdinių etatu. Tai gali būti vieneri metai dieninių programa arba ji gali būti progresavimo maršrutas iš antrosios pakopos studijų sertifikatas, tokiu atveju ji yra vienerių metų darbo laiku programa. Abu variantai paleisti tarp rugsėjo ir birželio vienerius akademinius metus.

Magistrantūros studijų programos gali būti tiriamas kaip visu etatu dėsto programai ir baigtas per dvylikos mėnesių laikotarpį (nuo rugsėjo iki rugpjūčio). Jei ši programa yra progresija nuo antrosios pakopos studijų diplomas Arklių Verslo vadybos tada jis bus tiriamas ne visą darbo laiką.

Paskutinį kartą atnaujinta Vasaris 2016

Apie mokyklą

Hartpury College is an outstanding provider of equine care, animal science, agricultural and land management courses, sports science, food technology and related courses. We pride ourselves on our por ... Skaityti daugiau

Hartpury College is an outstanding provider of equine care, animal science, agricultural and land management courses, sports science, food technology and related courses. We pride ourselves on our portfolio of programmes which provides you with the best choices and the qualifications you need to realise your full potential. Skaityti mažiau