Ko tikėtis

Šis kursas yra atviras studentams, kurie baigė bet kokį meno ar dizaino susijusį dalyko dalyką ir jau turi žinių ir patirties specializuotoje srityje. Magistro laipsnis leis tęsti jūsų specializacijos sritį, kol bus remiami dalyko dėstytojai.

Arba galite ieškoti magistro laipsnio, bet jūs neaišku, į kokią specialybę orientuotis. Remdamiesi mūsų patirtimi su studentais iš viso pasaulio, mes žinome, kad kartais tai neatitinka ankstesnės patirties ir ateities ambicijų. Šis kursas skirtas tau: MA Art

Pagrindinis dėmesys skiriamas tyrimo pagrindu vykdomo MA projekto projektavimui, pristatymui ir parodymui, kuris plečia jūsų individualias meno / dizaino žinias (pvz., Vaizduojamojo meno tapybai, skulptūrai, diegimui ar mišrioms medžiagoms, dizainui, erdviniam arba interjero dizainui, 3D arba gaminių dizainas, keramika, amatai ar juvelyriniai dirbiniai).

Kadangi lankstus kursas palaiko studentus įvairiuose dalykuose, jūs turėsite unikalią galimybę ištirti savo dėmesio sritį tarpdisciplininėje pasaulinėje kultūroje, bendradarbiaudami su panašių menininkų, dizainerių ir vizualiųjų komunikatorių, įgydami patirties ir tarpdisciplininį įžvalgą. tai galėtų atverti karjeros galimybių pasaulį.

Specializuoti dalykiniai dėstytojai dirbs su jumis, kad galėtum kurti savo įgūdžius ir idėjas. Mūsų tarpdisciplininė personalo komanda gali remti visus savo antrosios pakopos studijų studentus, suteikiant jums lankstumo dirbti visų sričių meno ir dizaino srityse, kad būtų sukurtas profesionalus portfelis, rodantis pagrindinius įgūdžius ir kūrybišką išraišką.

Nustatyti ir savarankiškai inicijuojami projektai padės patobulinti pagrindinius įgūdžius ir plėtoti praktines priemones bei supažindinti jas su dabartinėmis technologijomis, skaitmeninėmis, materialinėmis ir patirtinio pobūdžio platformomis bei metodikomis, kuriomis suinteresuotos auditorijos, naudotojai ir bendruomenės, ieškodami meno ir dizaino praktikos šiandien. Jūs sukursite mokslinių tyrimų įgūdžius, kurie yra kūrybinio proceso esmė, ir supažindinkite su dabartiniu mąstymu kritinėje praktikoje, kad padėtumėte jums sukurti savo balsą ir susirasti savo praktiką atitinkamame teoriniame, etiniame, technologiniame ir globaliame kontekste.

Programos stažuočių ar konsultavimo galimybės padeda jums užmegzti ryšius su pramone, kurti savo CV ir pasiruošti būsimam darbui. Visi magistrantūros studentai gali kreiptis dėl stažuotės su mūsų partneriu "Hearst Magazines UK". Kūrybinių industrijų lankomų dėstytojų seminarai ir pokalbiai suteikia profesionalų įžvalgų ir karjeros patarimų.

Stažuotės

Kursas suteikia darbo patirties ar mentorystės galimybes, padedančias užmegzti ryšius su pramone, kurti savo CV ir pasiruošti dirbti įvairiose kultūros ir kūrybos srityse, taip pat nepriklausomai meno ar dizaino praktikai.

Mūsų bendradarbiavimas su pramonės partneriais, įskaitant "Hearst Magazines UK", išskiria mūsų programą. Galite kreiptis dėl stažuotės su vienu iš jų šiuolaikinių prekių ženklų, norėdami įgyti patirties kūrybinei ir žiniasklaidos pramonei. Ankstesni studentai internatuoja "Hearst" visose "Esquire", "ELLE", "Red" ir "ELLE Ukraine" padaliniuose, taip pat mados ir juvelyrikos dizaino pastatuose, tarp jų Hussain Chalayan ir Imogen Belfield, bei fotografijos agentūros Londone ir visame pasaulyje. Šie leidimai padėjo ankstesniems studentams sukurti ilgalaikius profesinius kontaktus ir net jų pirmąjį žurnalo darbą "Hearst".

Pramonės projektai

Be to, jūs gausite įžvalgų pramonėje per konkursus, projektus ir gyvenimo trumpus. Tai buvo projektas, kurį nustatė apdovanojimų pelniusios kūrybinės agentūros "The District" projektas, "ELLE" sukurta mados redagavimo istorija, verslo moterų sukurta prekės ženklų projektas, sukurtas "New Sosandar" mados pradžioje, ir "Digital Spy" skaitmeninio turinio / socialinės žiniasklaidos projektas. Mūsų lankytojų dėstytojų programoje dalyvavo novatoriški profesionalai, dirbantys įvairiuose meno ir dizaino srityse, įskaitant tarpdisciplininį menininką Alisoną Gibbą; "Elana Elana Jeeaoo", vyresnysis vizualaus dizaino specialistas, David Tang, "NBC Universal" pagrindinis judesio grafikos dizaineris, taip pat vadovaujantys kūrybos direktoriai Suzanne Sykes ("Sunday Times") ir Tom Meredith (ELLE) bei geriausi redaktoriai Michelle Ogundehin ("ELLE Decoration") ir Anne-Marie Curtis (ELLE).

Karjera

Kursas suteikia studentams patirties ir kompetencijos siekti karjeros galimybių plečiant kūrybines industrijas ir kultūros sektorių Jungtinėje Karalystėje ir visame pasaulyje, įskaitant žiniasklaidos, leidybos ir žurnalų galimybes, kurias siūlo "Hearst". Magistrantūros studijų programos absolventai

Karjeros patarimai yra įtvirtinti visoje programoje. Mokymą teikia patyrusių ir aktyviai dirbančių darbuotojų komanda, kurią remia lankytojai dėstytojai praktikoje ir (arba) pramonėje, dirba mados dizaino, grafinio dizaino, skaitmeninės terpės ir ryšių srityse, fotografijoje, iliustracijoje, dailėje, kurortuose ir kritika, amatai ir gaminių projektavimas bei projektavimo tyrimai.

Ištekliai

Visi mūsų magistrantūros studijų programos studentai turi prieigą prie daugybės išteklių studijų palaikymui ir hibridiniam šiuolaikinės meno ir dizaino praktikos pobūdžiui, įskaitant:

  • Pramoninės standartinės programinės įrangos, įskaitant "Adobe Creative Cloud", "Maxon Cinema 4D".
  • Fotografijos studijos ir prieiga prie drėgno tamsaus kambario.
  • "Digital Media Suite" ir techninė pagalba.
  • Mediena, metalas ir keramika 3D dirbtuvės ir techninė pagalba.
  • Piešimo studija.
  • Prototipų laboratorija (įskaitant 3D spausdintuvą ir lazerinį pjoviklį).
  • Pramoninės siuvimo mašinos ir techninė parama iš drabužių techniko.
  • Gerber technologija.
  • Akademinių įgūdžių patarėjas (galima grupei ir 1: 1 pamokoms).

Be CSVPA siūlomų priemonių ir žinių, studentams buvo suteikta parama bendradarbiauti su technologijų specialistais Kembridže, įskaitant Kembridžo universiteto, Cambridge Makespace inžinierius, taip pat vietos skaitmeninio spausdinimo pramonę.

Programa mokoma:
  • Anglų

Peržiūrėti 4 daugiau kursų Cambridge School of Visual & Performing Arts »

Paskutinį kartą atnaujinta Gruodis 4, 2018
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgp. 2020
Duration
3 semestrus
Price
4,500 GBP
Per semestrą
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgp. 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgp. 2020

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date