Apžvalga

Išnagrinėję "parodos" idėją plačiąja prasme šiuolaikinio meno srityje, jūs įtraukiate į galeriją vykdomus parodos ir projektus netradicinėse vietose, konkrečios svetainės intervencines priemones ir viešuosius meno projektus.

Atitinkama, dabartinė ir naujoviška

Atsižvelgiant į naujausią mąstymą per kuratorių studijas, šis praktinis ir atitinkamas antrosios pakopos studijų kursas pripažįsta menininko kuratoriaus atsiradimą bei tradicinius kuratorių praktikos kelius.

Apsvarstysite galimybes, kurias siūlo įvairios platformos, nuo tradicinių muziejų rinkinių, muziejininkystės ir archyvų iki virtualių ir interaktyvių metodų.

Jums bus padedama kurti savarankiškai inicijuotus kuratorių projektus, kurie parodys jums naujoves ir ieškos būdų, kaip ugdyti naujas auditorijas.

Profesiniai įgūdžiai ir pramonės ryšiai

Su stipriu ryšiu su Menų tarybos kolekcija, Hayward Touring, Tate, Norwich pilies muziejus

Universiteto galerija, "East GalleryNUA", yra svarbi nacionalinių ir tarptautinių parodų turai, padėjusi cementuoti NUA reputaciją dėl aukštos kokybės kuratorių praktikos. "East GalleryNUA" 2016 m. Surengė britų meno šou 8 ir 1991-2009 m. Prestižinį "EASTinternational".

Mokymo programa, kurią pateikia galerija kaip mūsų MA Curation programos dalį, suteikia unikalią galimybę plėtoti savo profesinę praktiką. Mentorių programa su kuratoriais - išskirtinė antrosios pakopos studentams, besimokantiems šiuo laipsniu - siūlo neįkainojamas galimybes bendradarbiauti su pramonės specialistais.

Magistrantūros studijos NUA

Absolventai dirba įvairiose karjeros srityse, įskaitant

  • Kuratorius
  • Parodų organizavimas
  • Galerijos valdymas
  • Meno kryptis
  • Museologija
  • Programos valdymas
  • Menų administracija
  • Mokymas / paskaita
  • Moksliniai tyrimai / doktorantūra

Patekimo reikalavimai

Dalyviai paprastai turėtų turėti BA (Hons) / BSc laipsnį 2: 1 ar aukštesnį (arba lygiavertį) dalykui, susijusį su jūsų siūlomu studijų kursu.

Pareiškėjai, turintys mokslo laipsnį iš kitos disciplinos, taip pat gali būti svarstomi, norėdami atvykti, jei pateikiamas patenkinamas meno, dizaino ar žiniasklaidos kūrinio portfelis, pagrįstas jų paraiška.

Programa įstoti į magistro laipsnį (MA) yra pagrįsta lūkesčiu, kad jūs turite galimybę pasiekti studijų eigą ir pasiekti standartą, reikalingą sėkmingai užbaigti apdovanojimą.

Programa mokoma:
  • Anglų

Peržiūrėti 7 daugiau kursų Norwich University of the Arts »

Paskutinį kartą atnaujinta Spalis 30, 2018
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgs. 2020
Duration
1 - 2 metų
Ištęstinės
Dieninės
Price
15,000 GBP
ne ES studentai | UK / ES studentai: 7000 svarų sterlingų (visą darbo dieną) / 4500 svarų sterlingų (ne visą darbo dieną)
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgs. 2020

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date