MA Curation

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Išnagrinėję "parodos" idėją plačiąja prasme šiuolaikinio meno srityje, jūs įtraukiate į galeriją vykdomus parodos ir projektus netradicinėse vietose, konkrečios svetainės intervencines priemones ir viešuosius meno projektus.

Atitinkama, dabartinė ir naujoviška

Atsižvelgiant į naujausią mąstymą per kuratorių studijas, šis praktinis ir atitinkamas antrosios pakopos studijų kursas pripažįsta menininko kuratoriaus atsiradimą bei tradicinius kuratorių praktikos kelius.

Apsvarstysite galimybes, kurias siūlo įvairios platformos, nuo tradicinių muziejų rinkinių, muziejininkystės ir archyvų iki virtualių ir interaktyvių metodų.

Jums bus padedama kurti savarankiškai inicijuotus kuratorių projektus, kurie parodys jums naujoves ir ieškos būdų, kaip ugdyti naujas auditorijas.

Profesiniai įgūdžiai ir pramonės ryšiai

NUA, turinti tvirtus ryšius su Meno tarybos kolekcija, Hayward Touringu, Tate'u, Noridžo pilies muziejumi ir galerija, taip pat kitomis vietinėmis, regioninėmis ir nacionalinėmis galerijomis bei muziejais, yra ideali aplinka kuratorinės praktikos studijoms.

Universiteto galerija, "East GalleryNUA", yra svarbi nacionalinių ir tarptautinių parodų turai, padėjusi cementuoti NUA reputaciją dėl aukštos kokybės kuratorių praktikos. "East GalleryNUA" 2016 m. Surengė britų meno šou 8 ir 1991-2009 m. Prestižinį "EASTinternational".

Mokymo programa, kurią pateikia galerija kaip mūsų MA Curation programos dalį, suteikia unikalią galimybę plėtoti savo profesinę praktiką. Mentorių programa su kuratoriais - išskirtinė antrosios pakopos studentams, besimokantiems šiuo laipsniu - siūlo neįkainojamas galimybes bendradarbiauti su pramonės specialistais.

Magistrantūros studijos NUA

Absolventai dirba įvairiausiose karjerose, įskaitant:

  • Kuratorius
  • Parodų organizavimas
  • Galerijos valdymas
  • Meno kryptis
  • Museologija
  • Programos valdymas
  • Menų administracija
  • Mokymas / paskaita
  • Moksliniai tyrimai / doktorantūra

Patekimo reikalavimai

Dalyviai paprastai turėtų turėti BA (Hons) / BSc laipsnį 2: 1 ar aukštesnį (arba lygiavertį) dalykui, susijusį su jūsų siūlomu studijų kursu.

Pareiškėjai, turintys mokslo laipsnį iš kitos disciplinos, taip pat gali būti svarstomi, norėdami atvykti, jei pateikiamas patenkinamas meno, dizaino ar žiniasklaidos kūrinio portfelis, pagrįstas jų paraiška.

Programa įstoti į magistro laipsnį (MA) yra pagrįsta lūkesčiu, kad jūs turite galimybę pasiekti studijų eigą ir pasiekti standartą, reikalingą sėkmingai užbaigti apdovanojimą.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Norwich University of the Arts (NUA) has established itself in arts, design and media education for over 170 years. But while our history can be traced back to 1845, our outlook is forward-thinking.

Norwich University of the Arts (NUA) has established itself in arts, design and media education for over 170 years. But while our history can be traced back to 1845, our outlook is forward-thinking. Skaityti mažiau