MA ekologinis dizainas mąstymas

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Niekada ten buvo svarbesnis laikas naujam požiūriui vertimosi su sudėtingomis situacijomis susiduriame nuo vietos iki pasaulio lygiu. Greitai besikeičiančioje dinamišką situaciją, sprendimai retai lieka optimalus labai ilgas ir pastovus aktyvus dalyvavimas yra būtina sudedamoji dalis sėkmės. Augantis atsparumą individų ir bendruomenių yra būdas nesustoti nepaisant nuolat kinta aplink mus.

Mūsų programa Ekologinė dizaino mąstymas apima ir nagrinėja šį sudėtingą pasaulį sąveikos su gyva dalyvavimo ir optimistiškai požiūrio. Ji siūlo galingą, praktinių ir ekologija orientuotą įgūdžius ir žinias taikyti įvairiose praktikos nuo projektavimo, švietimo ir verslo daugiau specifinių vaidmenų vadovavimo, valdymo ir konsultavimo.

Ekologinis dizainas Mintys programa yra trans-drausminio, įžvalgus ir universalus jo taikymo; pragmatiškas ir integruotos į jos veiklą. Jis sujungia teorinius ir praktinius ekologiškai įkvėpto dizaino diskursus, kuriuose yra dizaino mąstymo metodai, kurie sujungti su naujausiais antropologijos, psichologijos ir sociopolitinės ekonomikos pokyčiais. Ja siekiama sukurti romaną pagrindą kaitos formuotojams mūsų perėjimą prie tvarios visuomenės priešakyje.

Ekologiškai įkvėptas dizainas apima ekologinių pasaulėžiūrų, sistemų dinamikos ir taikomosios sudėtingumo teorijos tyrimą kartu su permakultūros ir biomimetikos dizaino filosofijomis ir praktika.

Dizaino mąstymas yra nusistovėjęs dalyvavimo metodas, pagrįstas empatų supratimu apie kitų jausmus, patirtį ir emocijas. Ji užsiima žmonių gyva pokalbių, vizualiai stimuliuojami sąveiką ir žaismingą prototipų. Tai rėmeliai problemas kaip galimybes, formas įžvalgomis ir generuoja kūrybines ir bendradarbiavimo sprendimus sudėtingose ​​situacijose.

Ekologinio dizaino mąstymo programa siekiama suteikti maitinančią aplinką dalyviams, įtraukiant trumpalaikius kursus, kuriuose vadovauja tarptautiniu mastu pripažinti mąstytojai, vietos projektus bendradarbiaujant su "Dartington Hall Trust", Schumacher kolegijos namais, ir išorės partnerių siūlomus trumpalaikius projektus organizacijos.

Ši programa yra ketvirtas radikalus magistrantūros programa sukurta Schumacher koledžo ir prisideda prie ir didinti Kolegijos vykdomą bendradarbiavimo tyrimą darnaus gyvenimo - gyvas ir tinklinės tyrimo praktikos vyksta aplink pasaulį Koledžo 20.000 absolventai ir kiti.

Mūsų mokytojai:

Šioje programoje mes gauname naudos iš įvairių tarptautiniu mastu pripažintų mokytojų indėlio. Reguliarūs svečių dėstytojai:

Dr Stephanas Hardingas, Schumacherio kolegija
Dr Philip Frances, Schumacherio kolegija
Lou Rainbow, Craft Revolution
Profesorius Seatonas Baxter, apsilankęs profesorius, Schumacherio kolegija
Dr. David Sanchez, biomimetikas
Dr Daniel Wahl, regeneracinių kultūrų projektavimo pedagogė ir autorė
Dr Terry Irwin , Carnegie Mellon universiteto profesoriaus ir dizaino mokyklos vadovas
Gideonas Kossoff, Adjunct Professor, dizaino mokykla, Carnegie Mellon University
Kate Raworth, vyresnysis mokslų daktaras Oksfordo universiteto aplinkos kaitos institute
Tom Crompton, " Common Cause Foundation"
Tim Crabtree, Schumacher kolegija
Lucy Neal, " Playing for Time" autorius : darykite idėją kaip pasaulį
Ruth Ben Tovim, Creative Director, Encounters Arts
Dr Martin Shaw, Autorius, mitologas, pasakotojas ir apdovanojimai laukinės gamtoje. Rites of the Passage vadovas

Šis sąrašas bus atnaujintas, nes prisidėjo prie 2018-19 mokslo metų

Kas yra šis kursas skirtas?

Mums būtų malonu gauti jūsų paraišką ar jūs tiesiai iš bakalauro laipsnį, atsižvelgiant time-out studijuoti vidurio karjeros ar nori galimybę plėtoti savo supratimą apie praktiką, kuri yra labai svarbi visiems mūsų ateities. Mes skatiname programas iš Bendrijos praktikų ir aktyvistų, taip pat projektuotojų, pedagogai, architektai, politikų ir politikos formuotojams. Jūs nebūtinai turite pirmojo laipsnio dizaino taikyti šį kursą. Jums tik reikia būti entuziastingi, tvirtas ir padarytas.

Mes ieškome entuziastingų agentų pokyčių, kurie yra pasirengę bendradarbiauti kurti naujus požiūrius į tai, kaip mes gyvename, kad yra socialiai teisingas ir ekologiškai tvarus. Mes ieškome tų, pasirengę rizikuoti ir stovėti ant pažangiausius naujų praktiką šioje srityje.

Schumacheris Kolegija pritaria studentų iš visame pasaulyje įvairus kultūros patirtį ir amžių, kuris leidžia turtingas peer iki išpirkimo tarpusavio mokymąsi.

Šis unikalus kursas yra apie visą gyvenimą, o ne tik žmogaus gyvenimą. Sutelkiant dėmesį į naujus mąstymo ir veikimo būdus pasaulyje, jums suteikiami įgūdžiai, koncepcijos ir kontaktai, kuriuos turėsite įsitraukti į kitą besikeičiančią ekonomiką. Atgimusi, nes tai yra realiame Dartingtono kontekste kaip mokymosi turtas, aš nežinau jokios kitos bendruomenės, kurioje ekologija, permaculture, sistemų mąstymas, sudėtingumo mokslas ir Gaia teorija būtų integruoti, nes jie yra Schumacherio kolegijoje.

Iš praeities studentų išgirsk
Sužinokite, kaip ši programa pakeitė studentų, kurie ėmėsi kurso, gyvenimą ir karjerą perskaitę mūsų Ekologinio projektavimo mąstymo studentų profilius.

Tu išmoksi

 • Iš ekologinę pasaulėžiūrą pamatai per dalykų, pavyzdžiui, ekologijos, giliai ekologijos, sisteminio mąstymo, sudėtingumo mokslo ir Gaia teorija.
 • Gyvenimas sistemos principus per filosofijos ir praktikos permaculture projektavimo, biophilia ir Biomimicry.
 • Kūrybiškos ir į procesą orientuotos problemos sprendimo metodai taikant dizaino mąstymo metodus ir principus
 • Kelių perspektyva dėkingi etinius klausimus ir jų reikšmę ateities pasekmes pertvarkyti esamas sistemas ir kurti naujas.
 • Taikyti ekologinio dizaino mąstymo žinias ir įgūdžius socialinių sistemų kūrimui, kaip naujos ekonomikos atsiradimo daliai
 • Asmeninė ir grupinė apklausa, skirta didinti supratimą apie tarpusavyje susijusius individo, visuomenės ir gamtos santykius bei teoriją ir praktiką

Bendrai kūrybinė dalyvavimo praktika ir teoriniai principai, taikomi naujiems ekologinio projektavimo proceso metodams, apimantiems įvairius suinteresuotuosius subjektus visą projekto gyvavimo ciklą, ir jūs juos pritaikysite studijose, Dartingtono salės turtuose ir trumpuose pragyvenimo punktuose. projektai.
John Thackara, rašytojas, bioregionaliųjų renginių prodiuseris, "Dozens of Perception" įkūrėjas

Specialios funkcijos

 • Tarpdisciplininis programa integruoti projektavimo metodus su ekologijos ir socialinių mokslų.
 • Integruotos projektavimo programa įsišaknijusi giliai ekologinio supratimo ir praktikos ir informuoti pažangiausius mąstymą naujų ekonominių metodų ir socialinių dinamika.
 • Subalansuotas platinimas laiko ir išteklių lavinant ir pažinimo pagrindu žinių ir tarp praktikos ir teorijos.
 • Prieiga prie kai kurių pirmaujančių pasaulio mąstytojų ir praktikų dizaino, Gaia teorijos, sudėtingumo, klimato mokslo, sisteminio mąstymo, naujų ekonomikos ir socialinių pokyčių.
 • Trumpi kursai, vadovaujami tarptautiniu mastu pripažintų mąstytojų ir mokslininkų.
 • Trumpi praktiniai vietas su partnerių organizacijomis, veikiančių priekinio krašto socialinių inovacijų spektrą.
 • Svaiginančius, integruotos ir pertvarkos mokymas ir mokymasis požiūris įsišaknijusi nustatytais principais Schumacher Kolegijos ir Dartington salėje, o užsiima gyvenimo ir darbo bendruomenę ir aplink Dartington turtas Devon.

Kur jums eiti?

Ekologinė dizaino mąstymas gali būti taikoma įvairių kontekstų, iš asmeninės į visuomeninius. Šia programa siekiama sukurti naujos kartos dizainerių, verslininkų, politikos formuotojams, švietimo, mokslo darbuotojų, konsultantų ir aktyvistų. Absolventai turės įgūdžių ir žinių dirbti tvaraus pokyčio viešojo ir privataus sektorių, taip pat pilietinės visuomenės, ar įsteigti savo projektus, arba organizacijoms, kurie prisidės prie visuomenės transformacijos.

Paskutinį kartą atnaujinta Lapkritis 2017

Apie mokyklą

Register for our ONLINE OPEN DAY. You will be able to chat live with faculty and staff, watch videos about Schumacher College, the Dartington campus and learn more about each programme. Learn more and ... Skaityti daugiau

Register for our ONLINE OPEN DAY. You will be able to chat live with faculty and staff, watch videos about Schumacher College, the Dartington campus and learn more about each programme. Learn more and register here: https://www.schumachercollege.org.uk/postgraduate-open-day People from all over the world, of all ages and backgrounds, have been informed, inspired and encouraged to act, by our transformative courses for sustainable living. Schumacher College has an enviable reputation for cutting-edge learning. Our work is to inspire, challenge and question ourselves as co-inhabitants of the world, to ask the questions we all struggle to find answers to and to find sound knowledge, intuition and wonder in our search for solutions. Skaityti mažiau