Šiuolaikinėje visuomenėje tai suteikia ypatingą reikšmę į realijas žinių ir potencialo žmonių per kultūros pasiekimais. Rašymas yra vienas, kad atlieka aukštesnio lygio žinių, tiek nuo to, kaip pati žinutė, todėl atsakingai už įstaigų ir organizacijų plėtros, kaip ir kitose specialybių, kurioje žinios ir aiškinimo kultūros ir asmeniniai kintamieji gali būti susipažinę su Grafologija metodų taikymu, yra svarbu analizuoti šią žmogaus gamybą.

Ji turi būti numatyta su atitinkamų metodų ir priemonių žinių kiekvienu atveju Grafologija, o taip pat, nes analizė ir mokslo aiškinimo, atitinkančio kiekvieną iš jų.

Jums reikia sukurti specialistų, kurie gali plėtoti savo vaidmenį įvairiose srityse, o norint pasiekti šį tikslą kūną, programa nėra turinio išsamią Atsižvelgiant daktaro disertacijų, knygų ir mokslinių straipsnių surinkta nuo 1996 m pagalbą, bendrą darbą ir keistis su kitais profesoriai iš užsienio universitetų, bet ir su teigiamu Graphoanalysis taikymo dirbant su nekilnojamojo atvejais, kai ji turi visas dokumentais istoriją prasme, kad nebūtų jokios painiavos tikimybė į studentas galimo spekuliavimo nepatikrintas.

Siūloma kaip profesionalumo programos išduoti teisines nuomones ar ekspertų ataskaitas. Programa yra skirta sertifikavimo ir išdavimo nuomonę autentiškumo ar melagingo raštu ir grafikos, daugiausia rankraščių, parašų ir rubrikų (sutartys, sąskaitos-faktūros, čekiai, vekselius, testamento pastabos, balsavimai, laiškai, anoniminė, dažytos ), bet ir mašinraščiai ir kiti dokumentai (spausdinami pareigūnas, komercinių ir privačių, ir tt).

Iš Graphoanalysis vertienteforense yra tyrimas ir taikymas Išplėstinė rinkinį grafologinis metodų, orientuotų į mokslo aiškinimo identifikavimo pėdsakų ir turinio, ir formos šio žmogaus, išraiškinga gamybos ranka ir pagalbinis būdas, padarytais rašinėti ir grafikos formos, kuri gali būti naudinga tiems, susijusi su teismų, policijos ir sričių žmogiškųjų santykių, kurie siekia specializuotis metodus grafoanalíticas minimas kaip praktinė priemonė identifikavimo ir dokumentus.

MasterOficial1601

Tikslai

 • Traukinio ir mokyti studentus dirbti Expert veikti teismų paskyrimo, taip pat ypač tais atvejais identifikuoti raštu ir spausdintų, oficialus, visuomeninių, komercinių ir privačių dokumentų, prekių ženklų ir patentų, įrodymų rinkimą autorystę ir surinkti ekspertų ataskaitų ir ginti juos teisena, patvirtinantys ir valdančiosios dėl asmens tapatybės ir grafologinis savybes asmens, autentiškumo ar melagingo raštu ir grafikos, daugiausia rankraščių, parašų ir pozicijų, sutarčių, sąskaitų, čekių, vekselių, testamento pranešimuose įžadus paštas, laiškai, dažytos arba grafiti, anoniminė ir / arba identifikavimo autorinių sociolingvistika ir vertinimo grafoescriturales pokyčių chronologine palyginimo raštų pagal biografinius duomenis.
 • Įtraukti profesinį tobulėjimą specifinė ir naujus metodus ir technologijų graphonomics, Grafometria su kompiuterio pagalba ir geometrinis struktūrinio technologija, taikomas Graphistics, Graphopathology, Dokumentų nagrinėjimas ir Graphoanalysis pasiekti tinkamą veikimą teismuose mokymo analizuojant ne juridinio operatorių nominaciją ir skyrimo, arba jos dalių, dokumentų ir rankraščių identifikavimui, aiškinant ir plėtojant raštiško bandymo ir dokumentų gynybos prašymu.
 • Taikant šiuos kriterijus į patarimus procesus Teisės direktorato žmonių ir organizacijų.
 • Mokymai svarbiausioms stebėjimo etikos ir dar teisinių žinių visais laikais veikia kaip teisės ekspertas.
 • Taikyti pagal tikslus adresas (MBO) ir turite pagrindus valdyti vieną karjerą

Patekimo į rinką reikalavimai

Būtina akademinės kvalifikacijos laipsnį, kolegijos diplomą arba atitikmenį.

Studentų šio meistro yra žmonių, kurie nori specializuotis kaip profesionalai Europos graphoanalysis, kad teisminių procedūrų profilis: teismas kaligrafiškas įgūdžių ir patologinis ir kriminologijos asmeninįpranešimą Grafologija ypač sudominti teisininkų, teisingumo, visuomenės saugumo ir , medicinos ir slaugos absolventų, kriminalistai, ir tt

Karjeros perspektyvos

profesinė veikla teismo rašysenos ekspertas Grafolog komisinius ar įstaigų ir viešojo administravimo, kontorų, asmenų ir paskyrimo teisėtą teismo proceso šalimi.

Turno de Oficio dalyvavimas ir aukcionai teismų paskyrimas ekspertų kaligrafas ir Grafolog teisminės ar teismo Grafolog taip pat vadinamas, teismo procese.

Padaryti ataskaitas, nuomones ar preliminarius ar neteisminį sertifikatus, bendradarbiaujant su profesinėmis asociacijomis, sporto klubų ar kitų subjektų patikrinimo grafinio identiteto balsavimų.

Teisinės konsultacijos kabineto.

Studentas pranoko kapitoną, gauna pripažinimą profesinių asociacijų bendradarbiaujant su grafikos instituto ir institucinių tarybos mokytojų ir direktorių laboratorijos teismo ekspertizės mokslų su visais privalumais, jeigu šių subjektų studentams tie pasiūlė ICG (Shift teisminio biure, darbo, nuolaidos ir tt) programas.

Mokymo planas

MasterOficial1602

Kompetencijos

pagrindiniai įgūdžiai

 • Žinios ir supratimas, kad suteiktų pagrindą arba galimybę būti originalus kuriant ir / ar įgyvendinant idėjas.
 • Kad studentai gali taikyti savo žinias ir savo gebėjimą spręsti problemas naujoje ar nepažįstamoje aplinkoje per platesnių (ar kelių) kontekstuose, susijusių su jų studijų srities.
 • Kad studentai sugeba integruoti žinias ir valdyti sudėtingas, ir suformuluoti sprendimus remiantis informacija, kuri buvo neišsami arba ribotas, apima atspindžių socialinius ir etinius įsipareigojimus, susijusius su jų žinių ir sprendimų taikymo.
 • Studentai gali bendrauti savo išvadas žinios ir loginis pagrindas specialistų ir ne specialistų aiškiai ir nedviprasmiškai.
 • Studentai turi turėti mokymosi įgūdžių, kurie leistų jiems tęsti studijas taip, kad bus labai savarankiškas, ar autonomiškos.

Specifiniai įgūdžiai

 • Įsisavinti naujus metodus ir technologijas bei Graphoanalysis pasiekti tinkamą veikimą Prieš graphonomics teismai kreipėsi į Graphistics, Graphopathology, dokumentų ekspertizės.
 • Papildyta specialų mokymą su saviraiškos galimybes plėtros ataskaitos ar nuomonės gynybos, veiksmų protokolai pagal tokias procedūras, kalbų, bendravimo ir Applied Computing.
 • Darbas su plačiu Atsižvelgiant tarpdiscipliniškumo įtraukti naujų žinių ir patirties, integruojant juos į savo pagrindinio misijos kaip Grafolog ir teisminio Perito kaligrafas.
 • Stebėti, analizuoti ir nustatyti panašumą ženklų spausdintų pakankamai techninių kriterijų suteikti ekspertas priežasčių nustatyti, ar gali būti laikoma plagiatas laipsnį.
 • Plėtoti išraiškos pajėgumus ataskaitos ar nuomonės gynybos, veiksmų protokolai pagal tokias procedūras, kalbų, bendravimo ir Applied Computing.
 • Darbas su plačiu Atsižvelgiant tarpdiscipliniškumo įtraukti naujų žinių ir patirties, integruojant juos į savo pagrindinio misijos kaip Grafolog ir kaligrafas Teismų Perito, jis gali būti dalis tarpdisciplininių komandų, kaip tais atvejais, kai ekspertų meno kūrinius.
 • Sertifikuoti ir priimti sprendimą dėl autentiškumo ar melagingo spausdinti ir paramą ant popieriaus, kartono, plastiko ar kitos tarnybos, komercinę ir privataus ir paaiškinti kitimo tipas buvo aptiktas dokumentu.
 • Sertifikuoti ir spręsti dėl įvedėte dokumentų identifikavimo žinoti, kaip pasirinkti rašomąją mašinėlę arba aptikti korespondenciją to paties mašina raštišką kaip identifikavimo pakitimų spausdintuvas, kopijuoklis, faksas ir tt)
 • Rengia ataskaitas ar pažiūrų identifikavimo autorystę spausdintas ar kompiuterio už sociolingvistika ekspertizės metodus, išskirdamas sąmonės tipas, konstrukcijų ir jų derinių, siekiantys identifikavimo autorystės laiško išraiškas.
 • Analizuoti atramas ir kiekis grafika ir išduoti pranešimus ar nuomones jie į plagijavimo grafikos, formų ir žiniasklaidos prekių ženklų ir patentų atveju.
 • Naudojant rašysenos analizę ir / ar rašinėti grafiti arba piešimo, naudojant specifinius Graphoanalysis sisteminius metodus, kaip priemonės stiprinti autoriaus tapatybę žinias.
 • Rašyti pranešimus su pažangių rinkinį grafologinis metodų, orientuotų į mokslo aiškinimo identifikavimo pėdsakų ir turinio, ir formos šio žmogaus gamybai, rašysenos ir pagalbinės būdu, scribbles taikymo ir piešimo tiek tiek asmeninįpranešimą kaip kokios nors teisinės procedūros, kurios gali būti paskirtos teisėtas šalies arba tiesiogiai Teisingumo administracija.
 • Teikti ekspertų ataskaitas teismo proceso taip, kad ji gali būti naudinga bet kuriam asmeniui, susijęs su teismų, policijos ir žmogaus santykiai ieško specializuotis metodus grafoanalíticas vadinti praktinių priemonių, skirtų nustatyti sritis, raštus ir dokumentus.
 • Grafoanalíticas aptikti galimas tendencijas, kurios palaiko teismų testus, profiliavimą ir teikia rekomendacijas mokslininkai iš viešojo ir privataus saugumo grafinių pavyzdžių gali būti suskirstyti į tyrimo procesą.
 • Aptikti galimus klausimus teisingumo į laiško autoriaus turinį. Turinčius teisę sugeba išskleisti į analizės parametrų ir turinio raštu, emocinių, prieštaringų elementų ir keičiant, parodantis jausmas prieštarautų jo raštu.
 • Analizuoti ir daryti išvadas

skersiniai kompetencijos

 • Talpa komandinio darbo. Studentas / iki pat sportuoti komandinio darbo, socialinė veikla, susiję su byla diskusijų grupių metodiką (tiriamoji diskusija, kūrybinės, plėtra, taikinamasis), Vaidmenų ar atstovavimą funkcijas (pvz ekspertas ir priešingai ekspertas, prokuroras / privatus kaltinimas, gynyba, žiuri), prižiūri rodmenis, o kartais daryti su eksperimentiniais metodais verslo mokymo, kaip Syndicate.
 • Studentas / A taip pat parengta duomenų mokslinių tyrimų įstaigų ir bibliotekų. Prieiga prie duomenų bazių, selektyvus naršymą internete.
 • Taip pat studentas / iki įgyja veikdamas su protokolais ir metodologija mokslo (mokslo ir technikos, literatūros pagrindimas, tikslai / hipotezes, atsižvelgiant ar pavyzdžius, atrankos kriterijus, kintamųjų, medžiaga ar instrumentinė, metodika, tvarkos, rezultatai, išvados įpročio, patvirtinimo bandymus hipotezes, etapus, sąlygas, kurios gali netekti rezultatus ar aplinkybes paneigimas ir kt.)
 • Mokymosi žodžiu ir raštu, nukreiptas į rengimo ir pateikimo ataskaitas ir nuomones, ir taip pat suteikia papildomą sporto ekspertas techninės kalbos, turinčius konkrečios srities žinių techninių sąlygų katalonų, anglų ir prancūzų kalbomis.
 • Taip pat tinka su dabartiniais grafikos įrankius įtraukti mėginių ataskaitose, išteklius, kad kokybės vaizdo padidintus ir pažymėti taškai paaiškinta nuomonę. Taikymas skaičiavimo programų deparámetros grafométricos ir aprašomosios statistikos.
 • Įsigijimo taip pat labai praktiškas valdymo koncepcijos ir teisminių procedūrų (protokolai deperitos testigosen veiksmų ir teismo proceso, teisės ir pareigos), kad padaryti galima tinkamai tvarkyti teisme.
 • Mūsų studentas / A taip pat paruošti aborar ir pateikti CV, taikyti "valdymą pagal tikslus" ( "MBO"), ir turi pagrindai valdyti vieną karjerą.
Programa mokoma:
 • Anglų
 • Ispanų

Peržiūrėti 13 daugiau kursų Universidad Autónoma de Barcelona »

Šis kursas yra Campus based
Duration
2 metų
Dieninės
Price
4,620 EUR
Pagal vietas
Pagal datą
Galutinis paraiškų davimo terminas
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date