MA ispanų ir Lotynų Amerikos studijų

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Graduate Management Admission Test arba MA Ispanijos ir Lotynų Amerikos studijų ne Amerikos universitetas siūlo individualų takelius, kad mokiniai galėtų įgyti tarpdisciplininį supratimą apie Lotynų Amerikos ir Karibų jūros, taip pat patirtį vertimo, kalbotyros ir / ar ispanų kalbos mokymas.

Magistro studentai pasirinkti kursus kaip dalis 21 kreditų pagrindinę mokymo programą, kuri suteikia tvirtą pagrindą kultūrinio, istorinio, lingvistinio ir politinės sudėtingumo regione tyrimą. Visi pagrindiniai kursai yra dėstomi tik ispaniškai. Be pagrindinių seminaruose, Ispanijos: Lotynų Amerikos studijų magistro programa siūlo tris 12-15 kredito takelius, kurie teikia vertingą mokymą ir profesinių įgūdžių Lotynų Amerikos specialistų:

  • Vertimo raštu ir kalbotyros
  • Ispanų kalbos mokymas
  • Tarpdisciplininių studijų Lotynų Amerikoje (pvz, kultūra ir literatūra, tarptautinės studijos, istorija, ryšiai, viešieji reikalai)

Ispanijos: Lotynų Amerikos MA programa reikalauja, kad mokiniai ne mažiau kaip 21 kreditų ispanų kalba. Piešimas ant Au miesteliu išteklių, studentai gali imtis kursus apie Lotynų Amerikos anglų kalba (iki 12 kreditų) kitais departamentų menų ir mokslų ir kitų AS mokyklų kolegijoje -such kaip Istorijos katedra, katedros antropologijos mokyklos International Paslaugos ir Švietimo Mokykla. AU centras Lotynų Amerikos ir Lotynų amerikiečių studijų tarnauja kaip akademinio dinamiškumo stebulės miesteliu ir už jos ribų, ir remia bendrus mokslinius tyrimus įvairiais klausimais, susijusiais su Lotynų Amerika.

Mokykitės iš pirmaujančių fakultetas EKSPERTŲ

Pagrindinis fakulteto pareikšti plataus masto kompetencija humanitarinių ir taikomosios kalbotyros. Mūsų Humanitarinių mokslų fakultetas specializuojasi tyrimuose lyties, žmogaus teisių, imigracijos, globalizacija, atminties, ir smurto, ir mokyti per požiūrių ir žanrų, įskaitant filmo, pasakojimo, poezijos, apsakymo, eksploatacinių savybių, ir teatro įvairovė. Mūsų taikomosios kalbotyros fakultetas specializuojasi dvikalbystės, vaizdo žaidimas pagrįstas kalbų mokymasis, bendravimo ir televizinės bendradarbiavimo vertimas.

PROFITEZ neribotos IŠTEKLIŲ DC

Pasinaudojant neprilygstamą išteklių Vašingtone, mūsų mokymo Pasiūlymai kredito stažuotes, per Proyecto Amistad Žinoma, organizacijose, tokiose kaip JAV teisingumo departamento, National Geographic, The Gvatemala žmogaus teisių komisijos, ir Vašingtono biuro Lotynų Amerikoje , Mes taip pat turime kontaktus elementarių, antrinių ir dvikalbių mokyklų srityje, kurios palengvina mokytojams, mokantiems stažuotes. Be to, mes teikiame finansavimo galimybes vasaros tyrimų užsienyje, ir mes reguliariai koordinuoti išvykas, svečių paskaitas, renginius ir partnerystę su mokslinių tyrimų įrenginių srityje diapazone.

Daugelis mūsų studentų užbaigti Magistras sertifikatas Ispanų Vertimas kartu su savo magistro laipsnį. Nors mūsų programoje mūsų studentai įgyja vertingų profesinių įgūdžių, reikalingų darbui įvairiose srityse reikia patirties klausimus, susijusius su Lotynų Amerika, taip pat griežtą akademinę mokymo tiems, kurie nori siekti doktorantūros programas. Studentai dažnai likti Vašingtone po baigimo ir įsitraukti į platų tinklą Lotynų Amerikos įstaigų mieste. Daugelis mūsų absolventų eiti dirbti valstybinėse ir nevyriausybinių organizacijų Vašingtone, o kiti nusprendžia siekti daktaro darbą ar mokymą.

FINANSAVIMO GALIMYBĖS

SELECT skaičius mokymo ir mokslinių tyrimų asistentais yra su atitinkantiems studentams. Be to, lėšos yra prieinama studentams per Jack vaikų ispanų ir Lotynų Amerikos studijų fondą. Jack vaikas Vasaros tyrimų Apdovanojimai taip pat galima remti pakopos studentams, kurie domisi įmonės mokslinių tyrimų Lotynų Amerikos laikotarpiu tarp jų pirmojo ir antrojo metų programos vasarą.

Paskutinį kartą atnaujinta Sau. 2016

Apie mokyklą

The College of Arts and Sciences at American University offers you a challenging liberal arts education within a vibrant and diverse community of students from all 50 states and 150 countries.

The College of Arts and Sciences at American University offers you a challenging liberal arts education within a vibrant and diverse community of students from all 50 states and 150 countries. Skaityti mažiau