Ši programa leidžia jums sukurti Verslas / verslumo įgūdžius ir atributus komercializuoti savo kūrybos ir kultūros praktikos ir / ar žinių. Žiniasklaida ir komunikacija Kelias iš MA į kultūros ir kūrybos Verslumo leidžia jums sukurti remiantis istorine ir teorinių supratimą apie kultūros ir kūrybos pramonės ir kultūros ekonomikos plėtrai sukurti savo kūrybines iniciatyvas, kurios gali būti grindžiamos moksliniais tyrimais, politika pagrįsta praktika pagrįstas, arba jų derinys, arba visų šių priežasčių.

MA bus mokomi partnerystės pagal departamentų viduje Goldsmiths skaičius ir su pagrindiniais asmenų ir organizacijų kūrybos ir kultūros pramonės sektoriuje.

Mūsų kolektyvas požiūris yra integruoti verslumą per kūrybinių praktikų plėtrą ir imtis kūrybinių "požiūrį į naujų įmonių plėtrai ir infrastruktūrai, kuri palaiko juos.

Karjera

Programa leis tiems, kurie anksčiau mokėsi žinutę kūrybinės studijos / praktikos srityje, pavyzdžiui, kompiuterijoje (žaidimų ir pramogų industrijos), pradėti karjerą plėtoja verslą, atsirandanti iš esamų ar naujų kūrybinės praktikos. Tai gali tiesiogiai susiję su "produktas" ar "procesu", kylančių iš turite praktiką arba į "kompetencija", "konsultavimo" ar "žinios" forma.

Programa taip pat bus įrengti tiems, kurie nori dirbti organizacijose, plėtoti infrastruktūrą ir aplinką naujiems kūrybiniams verslams su pajėgumų klestėti įvairiose situacijose.

Įgūdžiai

Galite tikėtis sukurti nepriklausomybę ir vientisumą kuriant kūrybines idėjas. Jums bus suteikta galimybė taikyti verslumo požiūrį į kūrybinių projektų ir pademonstruoti įvairių verslo modelių supratimą sukurti kūrybišką verslumą. Jūs taip pat plėtoti komandinio darbo ir vadovavimo įgūdžius ir veiksmingą verslo ir bendravimo įgūdžius.

Patekimo į rinką reikalavimai

Jūs turėtumėte turėti (arba tikėtis, kad bus apdovanotas) bakalauro laipsnį bent viršutinė antros klasės standartą atitinkamoje / susijusia tema.

Jūs taip pat gali būti laikomas kai kurių programų, jei nesate absolventas ar jūsų laipsnis yra nesusijusio srityje, tačiau turi atitinkamos patirties ir gali įrodyti, kad jūs turite galimybę dirbti antrosios studijų pakopos lygyje.

Lygiaverčiai kvalifikacija

Mes priimame platų tarptautinių kvalifikaciją. Sužinokite daugiau apie kvalifikacijas mes priimame iš viso pasaulio.

Anglų kalbos reikalavimai

Jei anglų nėra jūsų gimtoji kalba, jums reikės patenkinti mūsų anglų kalbos reikalavimus studijuoti pas mus.

Dėl šios programos, mes reikalaujame:

IELTS 7,0 (įskaitant 7,0 į testo raštu) Jei reikia pagalbos su savo anglų kalbos, siūlome keletą kursų, kurie gali padėti pasiruošti pakopos lygio studijų spektrą.

Programa mokoma:
  • Anglų

Peržiūrėti 23 daugiau kursų Goldsmiths, University of London »

Šis kursas yra Campus based
Duration
1 - 2 metų
Ištęstinės
Dieninės
Price
9,840 GBP
Titulinis / ES studentams. 13 750 GBP tarptautiniai studentai.
Pagal vietas
Pagal datą
Galutinis paraiškų davimo terminas