Menų magistro laipsnį iš kinų kalbos ir kultūros (CLC) siūlo studentams galimybę gilinti intelektinę ir kultūrinį supratimą Kinijoje, taip pat išmokti kinų kalbą. Jis rengia studentus karjeros įvairiose srityse, kaip antai mokslo, konsultavimo, vyriausybės, verslo, nepelno ar išsilavinimo.

Būdamas tautos sostinės širdyje, mūsų programa leidžia studentams galimybę bendrauti su daugeliu pirmaujančių organizacijų, verslo būstinėje, konsultacinių firmų ir vyriausybės ir žiniasklaidos agentūrų įsikūrusi DC. Studentai gali praturtinti savo mokymosi patirtį su papildoma veikla:

 • Apsilankymas JAV Capitol, Kongreso biblioteka, valstybės departamentas, Pasaulio bankas, TVF, Kennedy Center, Smithsonian muziejų, Kinijos ambasada ir visame pasaulyje žinomų vietų DC.
 • Darbas su vyriausybinių agentūrų ar ne pelno organizacijų baigti capstone projektą ar MA disertaciją apie Kiniją temomis
 • Darbas kaip savanoris ar intern įgyti profesinės patirties CCTV-Washington Station, Azijos draugija, ar Azija susijusių švietimo programas muziejuose
 • Dalyvavimas derybose, seminarus ir konferencijas netoliese universitetų ir centrų, įskaitant GW Sigur centro paskaitų ir derybų dėl Kinijos ir Azijos.
 • Kuriame profesionalų tinklą, remti karjeros galimybes.

Laipsnio reikalavimus

Studentai turi galimybę sutelkti dėmesį į lingvistikos, literatūros, kultūros, ar kalbų mokymo ir kurti esmines žinias ir įgūdžius pasirinktoje srityje. Pavyzdžiui, su literatūros koncentracijos, studentai įgis žinių apie istorinės raidos įvairių žanrų klasikinės ir šiuolaikinės Kinijos literatūros, taip pat jautrumą estetinių savybių kinų literatūroje visais jo įvairovė. Nors su kalbos koncentracijos, studentai gali plėtoti analitinius gebėjimus, kaip kalbinės specialistas, ar profesinius įgūdžius, kaip kinų kalbos pedagogas. Su papildomais pasirenkamųjų kursų Kinijos istorijos, religijos, ir pedagogikos, mūsų magistro programa siūlo subalansuotą programą, kad rengia studentų įvairių karjeros galimybes, taip pat tolesnes studijas doktorantūros studijų programą kitur. Studentai domina vidurinį išsilavinimą ir siekti užsienio kalbų mokymo sertifikavimo gali tęsti savo studijas GW Graduate School Švietimo ir žmogaus socialinė raida.

Pagrindiniai reikalavimai MA pareiškėjams

 • BA su 3.0 arba naujesnė VPS
 • GRE rezultatas
 • (Nevietinių anglakalbiams) Minimali anglų TOFEL taškų: 600 / arba 100 iBT be papildomų anglų kalbos kursus; arba 550/80 iBT su papildomais anglų kalbos kursus.
 • (Dėl nevietinių Kinijos garsiakalbius) Kinų kalbos mokėjimas už vidutinio aukštos kalbėti ir skaityti remiantis ACTFL reitingų skalės (2012). Įrodymai mokėjimą reikia, arba kalbos testas ar interviu bus organizuojamas programos direktorius.
Programa mokoma:
 • Anglų
 • Kinijos

Peržiūrėti 30 daugiau kursų The George Washington University - Columbian College of Arts & Sciences »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgs. 2019
Duration
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgs. 2019