MA Kompiuterija ir menas

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Art

Turinys, tikslas ir kurso struktūra

Kompiuterija ir menas. Problemų nustatymas ir dirbtinių ir technologinių sprendimų, pagrįstų technologijomis ir menine praktika, kūrimas

"Computing and Arts" magistro laipsnis "HPP" Berlyne yra šiuolaikinė magistro laipsnio schema, pagrįsta technologijų, meno ir audiovizualinio dizaino sritimis, kurios ekonomiškai konstatuojamos. Sutelkiant dėmesį į kūrybinį programavimą, daugialypės terpės taikomąsias programas, sąsajas, instaliacijas ir spektaklius meno aplinkoje, taip pat asmeninius įgūdžius, meno ir dizaino praktiką bei veiklos gebėjimus, ši MA suteikia jums viską, ko reikia norint sėkmingai patekti į rinkas ir sukurti stiprią meninę tapatybę. .107106_pexels-photo-297648.jpeg

Pirmasis semestras - daryk tai eiti

Per tris penkias savaites dirbdami savo profesijoje, dirbdami kolegos profesijoje ir galiausiai dirbdami kartu kurdami įvairius dalykus, mes padėsime jums parodyti save, išmokti formuoti kitus ir prisiimti atsakomybę. Šiame skyriuje taip pat sužinosite apie projektų koncepciją ir įvairias greito darbo metodus.

Be to, įgysite svarbių įgūdžių ir žinių apie projektavimo metodus, audiovizualinį ir komandinį programavimą, estetinės ir žiniasklaidos istoriją, (greitą) prototipą, garso ir vaizdo algoritmus, vartotojo sąsajas ir sąveiką, pristatymą ir konceptualizaciją.

Antrasis semestras - eikite savo keliu

Per tris penkias savaites rengiant, planuojant ir įgyvendinant naujas koncepcijas ir projektus, jūs išgyvenate savo minkštųjų įgūdžių, tokių kaip etišką sąmonę, stebėjimo galią, perspektyvos pokyčius, empatiją ir motyvaciją, formavimąsi. Realiosios studijos atmosferoje taip pat bus apmokyti ir jūsų kritiniai gebėjimai.

Jūs sustiprinsite savo profesinę patirtį ir metodinius įgūdžius kūrybiniame programavime, žiniasklaidos psichologijoje, interaktyvios neto technologijos, dizaino mąstymo, konceptualizavimo ir pristatymo bei garso programavimo koncepcijų. Dar viena svarbi tema bus DSP pagrindai, taip pat programos.

Trečiasis semestras - eiti gyvai

5 savaičių vienetai dabar yra trys dideli žingsniai jūsų galutiniam pristatymui. Komandinis darbas reiškia ne tik sėkmingai dirbti kartu, bet ir subalansuoti savo kūrybinį identitetą ir komandų viziją, atsakomybę už savivaldą ir komandinį darbą, savirefleksiją ir konfliktų sprendimą.

Jūs praktikuojate teisinių ir biudžeto, aplinkosaugos, laiko ir erdvės apribojimus, kad pademonstruotumėte darbą, kurį atlikote platesniu kontekstu, viešojoje erdvėje ir bendradarbiaudami su išorės partneriais. Jūsų artefaktai ir projektai bus parengti realiame parodoje, naudojant pažangias žinias kuriant interaktyvius įrenginius, 3D kompiuterinę grafiką, scenografiją, virtualią ir papildomą realybę, sunkių ir programinės įrangos sistemų realizavimą ir palaikymą, rinkos tyrimus, konceptualizavimą. ir biudžeto sudarymą, taip pat pateikite prašymą finansuoti jūsų darbą.

Ketvirtasis semestras - magistro darbas

Savo paskutiniame semestre jūs dirbate savo magistro darbe ir, pagaliau, baigiate studijas valstybės patvirtintą laipsnį.

Karjeros perspektyvos

Kūrybinis programavimas - nuo praeities tendencijos iki pagrindinės augimo srities: ten, kur kompiuterių ir meno magistras gali jus priimti.

Kompiuterių ir menų magistras, savo dvigubo dėmesio centre kūrybiniam programavimui, iš vienos pusės, ir profesionalių veiksmų kompetencijoms tarpfunkcinėse komandose, kita vertus, suteikia daugybę galimybių, apimančių įvairias kūrybines sritis.

Filialai ir pramonės šakos:

 • Audio ir garso ir vaizdo pramonės programinė įranga
 • Kūrybinės agentūros ir įmonės
 • Dance, (Media) menas ir teatras
 • Kompiuterių ir vaizdo žaidimų pramonė

Darbo aprašai (pavyzdiniai):

 • Žiniasklaidos technologas
 • Multimedijos atlikėjas
 • Meno direktorius
 • Sąveikos dizaineris
 • Vartotojų patirties kūrėjas
 • Projekto vadovas
 • Garso programinės įrangos kūrėjas
 • AV kūrėjas107107_pexels-photo-1647916.jpeg

Paraiška

"Parodykite tai, ką turite!" - Kaip kreiptis į magistro programą "Kompiuterija ir menas":

Mūsų priėmimo procedūra yra dviejų pakopų: pirmoji preliminari atranka atliekama remiantis paraiškos dokumentais ir meno darbo pavyzdžiais. Jei atliksite šį išankstinį atranką, mes kviečiame jus atvykti į Berlyną į mūsų praktinį priėmimo egzaminą.

Priėmimo sąlygos

Kompiuterijos ir meno magistro laipsnis skirtas pareiškėjams, turintiems pirmojo laipsnio muzikos, garso ar vaizdo dizaino, žiniasklaidos meno ore kitų. Tai yra ne sezono magistro programa. Mes konkrečiai ieškosime stiprios motyvacijos išreikšti save ir dizainą, taip pat tvirtą supratimą apie kompiuterio garso ar dizaino realizavimą.

Rekomenduojami vaizduojamojo arba garso programavimo įgūdžiai, nors jums nereikia mokytis C. Kas iš tikrųjų yra jūsų aistra išreikšti savo idėjas garso ir vaizdo koncepcijomis.

Paraiška

Paraiškos gali būti pateiktos per mūsų svetainę arba paštu.

Į juos turi būti įtraukta:

 • užpildyta ir pasirašyta paraiškos forma
 • motyvacinis laiškas (įtrauktas į paraiškos formą): Kodėl jus domina mokytis hdpk? Kokie tavo lūkesčiai Kokios yra jūsų profesinės perspektyvos?
 • meno darbo pavyzdžiai
 • oficialiai patvirtintą savo laipsnio pažymėjimo kopiją
 • akademinis įrašas apie jūsų ankstesnį studiją
 • baigiamojo bakterio disertacijos santrauka ir jo pagrindinių temų aprašymas

Paraiškos priimamos nuolat. Galutinis žiemos terminas ne ES paraiškoms gauti yra gegužės 15 d., ES pareiškėjams - liepos 15 d. Visos likusios vietos siūlomos iki spalio 1 d. Semestro pradžios.

Tinkamumo testas

Kai jūsų paraiška bus gauta, įskaitant visus reikalingus dokumentus, ir yra nustatyta, kad jūsų turinys yra tinkamas, mes norėtume turėti galimybę asmeniškai susitikti su jumis. Tai leis mums įvertinti jūsų studijų programos specifines žinias, jūsų kūrybiškumą, jūsų įsipareigojimą kūrybiškai išreikšti save ir jūsų motyvaciją. Įėjimo egzaminas susideda iš praktinio pristatymo ir baigiamas interviu, kurį rengia profesoriai / mokytojai, kurie sutelkia dėmesį į jūsų meno ir estetikos technines kvalifikacijas, pagrindines teorines ir praktines žinias, jūsų susidomėjimą ir jūsų motyvaciją studijuoti kompiuterius ir menus hdpk .

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

The hdpk is a leading private university for the creative industries, situated in one of Germany's creative hubs: in Berlin. The study programs cover both artistic and technological aspects as well as ... Skaityti daugiau

The hdpk is a leading private university for the creative industries, situated in one of Germany's creative hubs: in Berlin. The study programs cover both artistic and technological aspects as well as practical management issues and media theory. The curriculum focuses on the music and media industries (apart from film and television). Skaityti mažiau