MA kuratorių praktikoje

Bendroji informacija

Programos aprašymas

MACuratorial Practice

Studijuoti dabartinę teoriją ir istoriją, kurti savo asmeninius kuratoriaus įgūdžius ir mąstyti apie mūsų novatorišką kuravimo magistrantūrą.

Kuratorių mokomi dirbate su turtinga ir įvairialypė sektoriaus organizacijų partnerių grupe.

Sujunkite šiuolaikinę praktiką su teorija lanksčiu požiūriu.

Ši kuravimo MA pabrėžia auditorijos, kolekcijų ir naujų kontekstų vaidmenis.

Mes sutelkiame dėmesį į šiuolaikinę praktiką, sujungdami istoriją, teoriją ir praktiką. Mes klausiame, kas daro kuratoriaus vaidmenį atskirai, ir kaip mes suprantame kuravimo esminius dalykus, kai jie tapo tokiais žodžiais.

Kursas apima šiuolaikinį kuravimą istoriniuose ir kolekcijų pagrinduose, taip pat šiuolaikines vietas, skaitmenines, „iškylančias“ ir konkrečiai vietai būdingas aplinkybes. Ją teikia srities ekspertai ir dirbantys kuratoriai.

Apžvalga

Kursas apima platų kuratorių metodų spektrą, nuo istorinių kolekcijų valdymo iki kūrybiško šiuolaikinio meno, amatų ir dizaino kuravimo. Mūsų studentai yra iš įvairių sluoksnių; mes iššūkį jums plėtoti savo interesus, o suprasti, ką dalinatės su kitais mūsų disciplinoje.

Dalyvavimas ir supratimo auditorija yra pagrindinė kuratorių praktika. Jūs sukursite patirties dalintis ir pristatyti idėjas per visą kursą.

Studijuosite dviejuose moduliuose per vieną trimestrą (vienerius metus visą darbo dieną) arba po vieną trimestrą (dvejus metus ne visą darbo dieną).

Kurso struktūra

Mokslinių tyrimų metodai supažindina su tyrimo metodologija ir būdais, kuriais siekiama konkrečios medžiagos, analizės ir vertinimo metodai gali būti asmeninio tyrimo priemonė. Tai dalijamasi su kitomis magistro programomis meno ir dizaino mokykloje, todėl suteikiama galimybė pasidalinti idėjomis su menininkais, dizaineriais ir kuratoriais iš įvairių disciplinų.

Kuratoriaus vaidmuo svarsto besikeičiantį kuratoriaus vaidmenį, kuravimo ir realaus pasaulio „politiką“ per pirmąjį kontaktą su mūsų regiono ir už jos ribų dirbančiais kuratoriais. Jame sprendžiami kritinės teorijos pokyčiai ir jų poveikis kuratorių praktikai, pvz., Bendruomenių, etninių grupių, lyčių klausimų, „intervencijų“, galerijos mokymosi, „post-muziejaus“ ir viešosios sferos kuravimo.

Kolekcijos ir rinkimas atsižvelgia į rinkimo pobūdį ir rinkimo įtaką kuratorių praktikai. Mes vertiname, kaip kolekcijos veikia kaip „naujųjų“ kūrėjų, kūrėjų ir specialistų kūrybinių projektų darbo, taip pat tradicinio interpretavimo pagrindas. Galite studijuoti privačius kolekcionierius, privačių asmenų perėjimą į visuomenę ir objektų apibrėžimo procesą. Ji apima materialinę kultūrą, skaitmeninės, žodinės istorijos ir metodų rinkimą, archyvavimo tyrimus ir istorinių bei šiuolaikinių kolekcijų valdymą.

Pasiekti auditoriją leidžia jums pristatyti ar studijuoti gyvą projektą tikrajai auditorijai. Ištirsite dabartinį diskursą, susijusį su dalyvavimu, dalyvavimu ir mokymusi, ir susieti ją su tyrinėjimu, kaip kuratorių praktika pasiekia auditoriją.

Magistro projektas gali būti tekstas arba praktika. Jis apima įvairius vertinimo metodus, kurie gali apimti tradicinį disertaciją, istorinių ar archyvinių atvejų tyrimus, parodos ar projekto rengimą vietoje, skaitmeninės produkcijos formas, muziejaus ar galerijos svetainės kūrimą. . Daugelis ilgų studijų yra pačios studento praktikos ir gali būti panaudotos darbo vietai ar savanoriškai patirčiai išplėsti arba reflektuoti.

Modulio moduliai

Šis kursas apima arba siūlo šiuos modulius.

 • Kuratoriaus vaidmuo
 • Tyrimo metodai
 • Pasiekti auditorijas
 • Kolekcijos ir rinkimas
 • Magistro projektas: kuratorių praktika

Kaip man bus įvertintas?

Projektinis darbas gali būti kuriamas ir vertinamas kaip kurso dalis. Realaus gyvenimo projektai gali būti vykdomi atsakant į vertinimo užduotis, ypač atsižvelgiant į galutinį dvigubą modulį „Magistro projektas“.

Mes įvertiname jūsų gebėjimą:

 • Spręsti sudėtingus klausimus kuratorių praktikos istorijos, teorijos ir konteksto srityje, efektyviai panaudodami analitikos ir sintezės įgūdžius
 • Nepriklausomai planuoti ir įgyvendinti mokslinių tyrimų veiklą kuratorių praktikos srityse, demonstruojant profesionalumą, savarankiškumą ir originalumą
 • Efektyviai parodyti ir kuruoti parodas, remiantis moksliniais tyrimais ir supratimu
 • Pradėti ir prisidėti prie diskusijų ir diskusijų dėl kuratorių praktikos.

Mes taip pat vertiname jūsų gebėjimus tobulinti žinias, mokymąsi ir įgūdžius kuratorių praktikos srityse.

Kaip man bus mokoma?

Jums bus mokomi seminarai, papildomi apsilankymai pagrindinėse vietose, kurias palengvina pagrindiniai kuratoriai. Mes laikomės praktikos vadovaujamo požiūrio; nors kai kurias sesijas vykdo mūsų mokslininkai, kiti - bendradarbiai, kurie yra susiję su konkrečiais atvejų tyrimais ar kolekcijomis.

Dažnai susieti savo tyrimą su stažuotėmis, savanoriška veikla ir projekto darbu.

Galimybės

Studijuoti dabartinėse darbo galerijose, muziejuose ir vietose

Jūs galėsite pasinaudoti galimybėmis aplankyti, studijuoti ir dirbti naudodami nusistovėjusius santykius su įvairiais nacionaliniais ir tarptautinės reikšmės muziejais, galerijomis ir šiuolaikinio meno organizacijomis.

Mes bendradarbiaujame su kolegomis iš pačios įvairiausių Batho miesto organizacijų, netoliese esančiuose miestuose, tokiuose kaip Bristolis ir Kardifas, ir pagrindinėse institucijose už jos ribų. Tai užtikrina, kad galėsite ištirti unikalų organizacinį kontekstą, kuriame yra surenkama ir kuruojama.

Mūsų nuorodos apima:

 • Holburne muziejus;
 • daugybė menininkų paleistų vietų ir pilietinių muziejų Bath;
 • Arnolfini ir Spike sala;
 • Bristolio miesto muziejus ir meno galerija;
 • Hauser
 • Salisbury menų centras; ir
 • Velso nacionalinis muziejus „Cardiff“.

Karjera

Naujausi absolventai rado darbą:

 • Kuratorinis darbas muziejuose ir galerijose;
 • Galerijos / meno administracija;
 • Savarankiškai dirbantys laisvai samdomi kuratorių darbai ir konsultacijos;
 • Leidyba ir žiniasklaidos darbai;
 • Švietimas, galerija ir muziejaus mokymas ir mokymas;
 • Bendras projektų valdymas už vizualiųjų menų ir muziejų ribų;
 • Kritinis rašymas; ir
 • Akademinis mokymas ir mokymas.

Kaina

 • UK / ES studentai visą darbo dieną - 2019/20 įrašas 7,395 £
 • UK / ES studentai ne visą darbo dieną - 2019/20 įrašas £ 3 700
 • Tarptautiniai studentai visą darbo dieną - 2019/20 įrašas £ 14,300
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Bath Spa University is about more than studying. It’s about getting stuck in: thinking, making and doing. About bumping into friends on campus, embracing challenges and genuinely caring. We push bound ... Skaityti daugiau

Bath Spa University is about more than studying. It’s about getting stuck in: thinking, making and doing. About bumping into friends on campus, embracing challenges and genuinely caring. We push boundaries and ourselves. If that sounds good to you, you’ll fit in well. Skaityti mažiau