MA Lingvistika: TESOL

Bendroji informacija

2 locations available

Programos aprašymas

Kurso apžvalga

Programa yra skirta tiek kvalifikuotoms, tiek ketinančioms anglų kalbos mokytojams kalbėtis kitomis kalbomis. Jis pritraukia studentus iš įvairių pasaulio šalių, kurie su jais atneša įvairų išsilavinimą ir patirtį. Tai suteikia galimybę didinti mūsų tarpkultūrinį supratimą apie mokymosi ir mokymosi kontekstą visame pasaulyje. Be to, naudojantis internetiniais forumais, siekiame suteikti praktinių galimybių bendrauti su kalbos specialistais visame pasaulyje.

Mes kritiškai atsižvelgdami į teorijas ir ištirti problemą, kaip geriausiai mokytis ir mokyti papildomą kalbą. Mes siekiame padėti jums tobulinti savo mokslinių tyrimų įgūdžius ir paskatinti pristatyti ir paskelbti savo išvadas anglų kalbos mokymo ir taikomosios lingvistikos bendruomenei.

Jums mokysis patyrusi personalo komanda, įskaitant novatoriškus naujus taikomosios lingvistikos įvadus, skirtus pažengusiems šios disciplinos studentams (Hall, Smith

Mūsų studentai mums sako, kad York St John University magistrantūros taikomosios lingvistikos: TESOL yra sudėtinga ir naudinga patirtis. Tikimės, kad artimiausioje ateityje jus priimsime į mūsų programą.

Kurso struktūra

Taikomosios kalbos magistro laipsnis: TESOL tinka jums mokyti anglų kalbos kaip užsienio ar antrosios kalbos visame pasaulyje (skirtingi reikalavimai mokyklose ir šalyse skiriasi). Taigi, jei norite, kad karjera būtų įvairesnė ir įdomi, arba jei jūs jau mokote anglų kalbą ir norite pasiruošti daugiau atsakomybės, ši programa gali būti jums.

Patyrę anglų kalbos mokytojai gali būti apdovanoti kreditais pagal jų kvalifikaciją ir patirtį. Nesvarbu, kokią patirtį jūs įnešaite į programą, mūsų tikslas yra padėti jums plėtoti savo profesinę praktiką ir tęsti savo karjerą anglų kalbos mokymu namuose ar užsienyje. Mes siekiame suteikti jums galimybę vystyti savo individualius interesus dabartinės ir būsimos pamokų praktikos kontekste.

Programos specifikacija

Daugiau informacijos apie šį kursą galima rasti programos specifikacijoje. Atkreipkite dėmesį, kad programos specifikacija yra susijusi su turiniu, kurį šiuo metu studijuoja universiteto studentai. Naujoms programoms programos specifikacija bus prieinama prieš pradedant kurso eigą.

Mokymosi parama

York St John University smarkiai dirba, kad sukurtų visiems mūsų studentams inkliuzinę aplinką. Mes siūlome įvairias mokymosi pagalbos paslaugas, kad padėtų studentams visą savo studijas.

Patekimo reikalavimai

Kvalifikacijos

Kandidatai į magistrantūros pažymėjimą / diplomą / magistrantūros programą turi turėti:

  • Patvirtinto universiteto ar institucijos laipsnis (paprastai 2,2 arba didesnis).
  • York St John University priimtiną lygiavertę kvalifikaciją.
  • IELTS 6.5, ne mažiau kaip 6,0 atskiruose komponentuose arba lygiaverčiai (tarptautiniai studentai).

Mokesčiai ir finansavimas

Jungtinė Karalystė

Studijų mokestis už 2018 m. Įstojus į šį magistrantūros studijų programą yra 6000 svarų sterlingų už visą darbo dieną dirbančius UK / EU, Džersis, Gernsis ir Meno salos studentus.

Jei norite dirbti ne visą darbo dieną, žr. Mokesčiai

Magistrantūros paskola: dabar galite gauti naują magistrantūros paskolą, kad padėtumėte mokėti už savo magistro kursus studentams, prasidedantiems 2018-19 mokslo metais.

Tarptautinis (ne ES) 2018-19

Studijų mokestis už 2018 m. Įstojant į šį magistrantūros studijų programą yra 12 500 svarų sterlingų tarptautiniams studentams.

Dėl imigracijos įstatymų tarptautiniai studentai, turintys 4 pakopos vizą, privalo mokytis visą darbo dieną.

Kaip taikyti

Galite kreiptis tiesiai į kursą per mūsų "Apply Now" nuorodas. Pasirinkite kursą, kurį planuojate atlikti (pvz., Dieninės ar neakivaizdinės studijos), nes nuoroda pateks į pritaikytą konkrečiam kursui skirtą formą. Jums reikės sukurti prisijungimo vardą ir slaptažodį bei užpildyti internetinę formą. Prieš pateikdami paraišką, susisiekite su dviem teisėjais, nes automatiškai pasirodys prašymas, kai tik jūs pateiksite paraišką, o jūsų paraiška nebus peržiūrėta, kol abi nuorodos nebus įdiegtos.

Paraiškos dėl 2018 m. Sausio mėn. Turi būti pateiktos ir užpildytos iki 2018 m. Sausio 29 d.

Prašymai dėl 2018 m. Rugsėjo mėn. Turi būti pateikti ir užpildyti iki 2018 m. Spalio 5 d.

Paskutinį kartą atnaujinta Sausis 2018

Apie mokyklą

York St John University is an outstanding university, known for its academic excellence and responsive nature, always putting the student at the heart of everything it does.

York St John University is an outstanding university, known for its academic excellence and responsive nature, always putting the student at the heart of everything it does. Skaityti mažiau
Jorkas , Londonas + 1 Daugiau Mažiau