MA / MDes in Graphic Design

Bendroji informacija

2 locations available

Programos aprašymas

Kursai MA ir MDs suteikia stimuliuojančią ir kūrybinę aplinką, kurioje studentai skatinami išnagrinėti koncepcines ir teorines problemas. Magistrantūros studijų centrui tai atliekama atliekant moksliniais tyrimais pagrįstus tyrimus, tuo tarpu MD yra profesionaliai pabrėžiama. Studentai iš pradžių prisijungia kaip magistrantūros studentai, tačiau turi galimybę užsiregistruoti kaip kandidatas į kursus, kai kursas vyksta.

Mes manome, kad dizaino mąstymas ir tyrimai yra dizaino inovacijų pagrindas. Kaip dizaineris, mokymasis valdyti sudėtingas idėjas gali būti pagrindas rasti sprendimus ir kurti strategijas, kurias galima pritaikyti įvairiose disciplinose.

Remiantis savo bendravimo ir mokslinių tyrimų įgūdžiais, kursas padės jums pritaikyti juos sėkmingam problemų sprendimui. Jūs išnagrinėsite šiuolaikines problemas, tokias kaip pasaulinės tendencijos, etika, lytis ir tvarumas kryžiaus žanruose ir naujų bei besivystančių kūrimo ir komunikacijos technologijų tyrimas. JK gamina pasaulinio lygio dizainerius, kurie ieškomi tarptautiniu mastu - mūsų MA ir MDs kursai yra skirti padėti įgyvendinti jūsų siekius pasauliniu mastu.

Jei esate bakalauras, norintis studijuoti, arba profesionalus dizaineris, siekiantis pagerinti savo karjerą kasdienėje aplinkoje, mūsų požiūris į erdvinį, vizualinį, kinestinį ir aktyvųjį mokymą padės kurti savo požiūrį į dizainą ir aplink pasaulį. .

Studijų stilius

Kaip MA arba MDs grafinio dizaino studentas, jūs dirbate įvairiose projektų ir mokslinių tyrimų užduočių, kaip bendros patirties tarp dviejų programų. Jei pasirinksite magistrantūros studijų kursą, jums reikės baigti darbą (60 CATS), o MDs - pagrindinį projektą (60 CATS).

Patekimo reikalavimai

  • Bent 2 laipsnio diplomas arba lygiavertis už dizainą susijęs dalykas
  • Mes paprastai interviu ir norime pamatyti darbo portfelį
  • ES ir tarptautiniai studentai turi bendrą IELTS 6.0 (ne mažiau kaip 5,5 bet kurioje juostoje) arba lygiavertę.

Karjera

  • Kūrybinis direktorius
  • Kūrybinis strategas
  • Dizaino konsultantas
  • Dizaino strategas
  • Pedagogas
  • Mokslinių tyrimų konsultantas
  • Mokslų daktaras
Paskutinį kartą atnaujinta Birželis 2018

Apie mokyklą

We welcome international students from around the world. Study??ing in the UK can be a great experience allowing you to meet new people, try new things and experience a new country. Come and join us?.

We welcome international students from around the world. Study??ing in the UK can be a great experience allowing you to meet new people, try new things and experience a new country. Come and join us?. Skaityti mažiau
Cheltenham , Glosteris + 1 Daugiau Mažiau