MA Marketingo

Kadir Has University

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

MA Marketingo

Kadir Has University

Dailės magistras programos rinkodaros yra sukurtas kaip naujoviška programa pabrėžiant pagrindines temas rinkodaros kaip vartotojų elgsenos ir prekės ženklo valdymą, taip pat verslumo ir paslaugų rinkodara. Kompetencijos tikslai programos apima įgūdžius, projektuoti ir įgyvendinti efektyvius sprendimus įvairiose verslo aplinkoje ir besikeičiančių ekonominių klimato. Be to, ypatingas dėmesys paslaugų ir verslumo mūsų fakultete yra skiriamasis veiksnys kuriant ir tobulinant profesinius įgūdžius.

Per magistro programos marketingo, kaip bendras elementas visų siūlomų Khas verslo mokyklos programas, mokymasis yra laikomas holistinio proceso per laiką ir visoje erdvėje; jis prasideda pagrindinių ir pasirenkamųjų kursų pristatytų savo klasėje ir toliau projekto darbus, susitikimus su garsiakalbiais garsėja savo laukus ir bendravimo tarp absolventai. Tai yra manoma, kad sukurti stiprią tiltą tarp teorija ir praktika.

Naujoviška perspektyva MA programos rinkodaros apdovanoja dalyviams įgūdžių kurti naujas vizijas rinkodara. Dalyviai yra manoma, kad būti vadovų ir pažangių specialistų abiejuose privataus ir viešojo sektoriaus institucijose. Tuo pačiu metu, dalyviai su akademiniu orientacijos aprūpinami patikimomis žiniomis apie metodiką ir įrankių rinkinys kurti naujas žinias savo srityje.

Problemos, su kuriomis susiduriama profesionalaus gyvenimo dažnai blogai apibrėžtas; palyginti su įprastų vadovėlių problemų jie reikalauja kūrybiškų sprendimų prieš gana ribotą preliminaria informacija. Tai paverčia problemų sprendimo iš vien techninės procedūros menas. Teikti programos dalyvius su tokiu supratimu, Khas Verslo Mokykla palaiko greitą ir veiksmingą, socialiniu ir aplinkosauginiu požiūriu atsakingą dizaino kultūrą, kuri pabrėžia tvarumą ir normas etiško elgesio.

Kaip šios programos nariu, dalyviai bus praktikuoti savo vadovavimo įgūdžius ir stiprinant savo verslo sumanumo kreiptis į vietos, taip pat pasaulio verslo aplinkos problemas.

Visi dalyviai turėtų dokumentuoti jų individualius akademinius / techninius pasiekimus, pateikiant baigimo projektą arba baigiamuoju magistro darbu. Anksčiau priėmimas į visas programas yra ant "projekto" (ne disertacijos pagrindu). Šis statusas gali būti įjungtas į "disertaciją" sąlyginio nuo akademinės sėkmės ir orientacijos.

Pagrindiniai kursai

  • Brand vadyba
  • Verslas-verslo rinkodaros
  • Vartotojų elgsena
  • Baigimo Projekto
  • Rinkodara Modeliavimas
  • Nauja įmonė kūrimas - Verslumas
  • Paslaugos Rinkodara
  • Strateginis marketingo valdymas
Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų


Paskutinį kartą atnaujinta April 25, 2017
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Pradžia
Rugs 2018
Duration
Trukmė
Dieninės
Locations
Turkija - Istanbul, Stambulas
Pradžia: Rugs 2018
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Rugs 2018
Turkija - Istanbul, Stambulas
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla