MA anglų kalbos mokymui kalbų kalbos specialistams (TESOL)

Bendroji informacija

Programos aprašymas

MATeaching English to Speakers of Other Languages (TESOL)

Įgyti TESOL sertifikavimą ir plėsti savo karjeros perspektyvas su mūsų magistro studijomis TESOL.

Vienas iš nedaugelio TESOL kursų Jungtinėje Karalystėje, į kurį įeina įdarbinimo komponentas.

Skirta tiek patyrusiems mokytojams, tiek tiems, kurių mokymosi patirties nėra.

Sujungia kalbos ir kalbotyros teorijos mokymą su praktinių įgūdžių ugdymu.

Šis TESOL kursas skirtas tiems, kurie nori mokyti anglų kalbos kaip antrą ar užsienio kalbą. Siekiame sukurti patikimus ir gerai informuotus kalbos mokytojus, galinčius kurti ir mokyti išsamias kalbų programas. Jūs išplėsite savo žinių bazę, atlikdami nepriklausomus tyrimus savo praktikoje ir aplinkoje.

Mes pripažįstame profesinės, kultūrinės ir gyvenimo patirties vertę, kurią kuriate ir ištirsite programos metu. Tai padidins jūsų profesines žinias ir supratimą per refleksiją, padedant teoriniam indėliui ir praktiniam pritaikymui.

Kontekstinis profesinis tobulėjimas yra svarbus MA TESOL elementas. Mes pasiruošiame jums grįžti į ankstesnį darbo kontekstą arba netgi pereiti prie naujo, su pritaikoma žinių baze tam konkrečiam nustatymui.

Apžvalga

Mes padėsime suprasti pagrindines TESOL teorijas ir principus, užtikrinant akademinio ir profesinio turinio ir patirties pusiausvyrą. Gebėsite tobulinti kalbų analizę ir supratimą, taip pat gilinsite savo žinias apie tai, kaip tai tinkamai įtraukti į klasės medžiagas.

Mes turime lanksčią ir palaikančią mokymosi programą, kuri plėtoja jūsų dabartinį supratimą ir žinias TESOL, tuo pačiu suteikdama jums reikiamų mokslinių tyrimų ir refleksijos įgūdžių, kad galėtumėte tęsti savo akademinę ar profesinę karjerą.

Programos metu savarankiško tyrimo apimtis palaipsniui didėja tiek moduliuose, tiek jų viduje, siekiant sukurti pasitikėjimą savimi ir pasitikėjimą savimi. Kadangi jūsų būsimas nuolatinis profesinis tobulėjimas mums taip pat svarbus, refleksija, kaip pagrindinis įgūdis, yra susieta su visais moduliais, kad galėtume ugdyti gebėjimą tęsti mokymąsi už MA TESOL.

Kurso struktūra

Trimestro vienas

Pirmajame trimestre jūsų studijos apims praktinių ir teorinių elementų derinį. Jūs turėsite pirmąją vietą, kurią jums bus pasiūlyta paminėti klasėje.

Antrasis trimestras

Antrajame trimestre toliau tobulinsime praktinius mokymosi įgūdžius, išsamiai aptarsime atitinkamas teorijas, kartu su antra vieta. Pradėsite pasiruošti disertacijai stiprindami savo žinias apie tyrimo metodiką ir rengdami disertacijos pasiūlymą.

Trimestro trys

Trečiasis trimestras mato įgūdžių, kuriuos sukūrėte, kulminaciją, surinkdami ir analizuodami duomenis, ir užrašykite šį tyrimą savo disertacijoje.

Modulio moduliai

Šis kursas apima arba siūlo šiuos modulius.

 • TESOL teorija ir praktika
 • TESOL kalbos analizė
 • Antrasis kalbos mokymasis ir mokymas
 • Socialinių mokslų tyrimo metodai
 • Disertacija
 • Nepriklausomas tyrimas
 • Įskaitant pažeidžiamus besimokančiuosius
 • Moksliniai tyrimai ir 1 dalis
 • Moksliniai tyrimai ir profesinė 2 dalis

Kaip man bus įvertintas?

Nėra raštiškų egzaminų. Jūs pateiksite užduočių rinkinį, kuris gali apimti žodžiu pristatymus, modulio mokymosi ir mokymo praktikos refleksiją, esė ir analizės užduotis.

Kaip man bus mokoma?

Jums bus mokoma paskaitų, seminarų, praktinių užsiėmimų, vadovaujamų klasių veiklos ir diskusijų. Programoje taip pat dirba tarpusavio mokymo galimybės, pristatymai ir studentų vadovaujantys seminarai. Jums bus suteiktas specialus mokytojas, palaikantis jūsų vystymąsi.

Raginame jus laikyti žurnalą savo paskirties vietose, kad pagerintumėte ir palaikytumėte savo patirtį. Tai padeda tęsti diskusijas, susiejančias teoriją su praktika, kurios prasideda klasėje ir tęsia visą programą individualiai apmąstydamos ir refleksijos pagrindu. Jūsų kolegos kursų dalyviai yra svarbus šaltinis, pasitelkiant bendrą patirtį ir istorijas, kurdami praktikos bendruomenę.

Galimybės

Karjera

Studentai, baigę MA TESOL, turės daug karjeros galimybių, įskaitant anglų kalbos mokymą (bendrąjį ar specializuotą), kalbos mokytojų trenerį, medžiagų rašymą, mokymo programų rengimą, kalbos vadovėlio redaktorių, studijų direktorių / studijų direktoriaus pavaduotoją, doktorantūros studijas.

Kaina

 • UK / ES studentai visą darbo dieną - 2019/20 įrašas £ 6,995
 • JK / ES studentai ne visą darbo dieną - 2019/20 įrašas £ 3500
 • Tarptautiniai studentai visą darbo dieną - 2019/20 įrašas 12,900 £
Paskutinį kartą atnaujinta Gegužė 2019

Apie mokyklą

Bath Spa University is about more than studying. It’s about getting stuck in: thinking, making and doing. About bumping into friends on campus, embracing challenges and genuinely caring. We push bound ... Skaityti daugiau

Bath Spa University is about more than studying. It’s about getting stuck in: thinking, making and doing. About bumping into friends on campus, embracing challenges and genuinely caring. We push boundaries and ourselves. If that sounds good to you, you’ll fit in well. Skaityti mažiau