Kurso apžvalga

Socialinis-kultūrinis sporto tyrimas tapo vis svarbesnis. Remiantis dviem svarbiausiomis socialinio ir kultūrinio sporto studijos sritimis, šis laipsnis orientuotas į sporto sociologiją ir etiką (filosofiją), išskiriant jį iš kitų socialinių ir kultūrinių sporto programų. Kursų turinį informuoja dabartiniai ir novatoriški moksliniai tyrimai ir jis buvo giriamas už jos taikymo sritį ir lankstumą vertinimo, kuris leidžia studentams tęsti ir plėtoti individualius interesus. Daugeliu atvejų mokinių šių idėjų kūrimas taikomas būsimiems karjeros siekiams.

Mokymasis

Visi moduliai, išskyrus nepriklausomo tyrimo projekto (disertacijos) modulį, yra 20 kreditų. Paskirtas mokymo tvarkaraštis (kontaktinis laikas) tokiems moduliams paprastai yra ne trumpesnis kaip 30 valandų, papildytų iki 60 valandų orientuoto studijų laiko ir 60 valandų savarankiško studijų laiko. Kontaktinį laiką paprastai sudaro paskaitos, seminarai, individualios ir grupinės konsultacijos. Konkretūs mokymo metodai apima diskusijas grupėje, individualų apmąstymą, vaizdo analizę, skaitymo apžvalgas ir lauko darbų užduotis, sudaro seminaro užduotis ir švino paskaitų turinį. Studentų mokymasis remiamas naudojant virtualią mokymosi aplinką „Moodle“, kuri suteikia papildomų išteklių skaitymo sąrašams papildyti. Visi studentai turi prieigą prie asmeninio dėstytojo (paprastai programos direktoriaus).

Įsidarbinimas

Sporto srities specialistų sąmoningumas ir žinios apie socialinius klausimus vis labiau paklausa, kai susidomėjimas žmonėmis. Sporto sociologai ir etikai yra ieškomi įvairiose su sportu susijusiose profesijose, įskaitant: bendruomenės sporto plėtros programos, sporto / laisvalaikio paslaugų valdymas privačiame sektoriuje, sporto administravimo vaidmenys ir sporto žiniasklaida.

Be to, ši programa yra ideali tiems, kurie siekia karjeros mokslinių tyrimų srityje arba tęsia studijas doktorantūroje ir skatina daugybę perkeliamų įgūdžių

Patekimo reikalavimai

Pareiškėjai paprastai turėtų turėti vieną iš šių veiksmų:

  • Gerbiamasis laipsnis (2.1 ar didesnis) sporto ar laisvalaikio srityje, atitinkančioje Pathway
  • Kandidatai, turintys išskirtinę ir didelę darbo patirtį, susijusią su švietimu, instruktavimu, laisvalaikio valdymu ar laisvalaikiu, taip pat bus svarstomi atvykstant į Pathway .
  • Garbės laipsnis (2.1 ar daugiau) alternatyvioje disciplinos srityje, kuri yra priimtina programos lyderiui.

Atrankos procedūra:
Paprastai studentai atrenkami remiantis jų oficialiu prašymu, CV ir interviu.

Programa mokoma:
  • Anglų
Cardiff Metropolitan University

Peržiūrėti 43 daugiau kursų Cardiff Metropolitan University »

Paskutinį kartą atnaujinta Vasaris 8, 2019
Šis kursas yra Campus based
Duration
1 - 4 metų
Ištęstinės
Dieninės
Price
13,000 GBP
Pagal vietas
Pagal datą
Galutinis paraiškų davimo terminas
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date