MA sporto vadyba

Bendroji informacija

Programos aprašymas

MA / PgCert / PGDip sporto vadyba

Šios antrosios pakopos studijų programos buvo sukurtos kartu su Bristolio verslo mokykloje ir suteikia studentams galimybę tyrinėti sporto vadybos koncepcija. MA pristato iš akademinės perspektyvos, konceptualaus supratimo procesus, kuriais grindžiama veiksmingą valdymą sporto paslaugų ir įvykių raidą. Tai daroma per klientų poreikius, finansinių ir žmogiškųjų išteklių taikymo ir verslo pasiūlymus ir planus identifikuoti.

Programa apima abu mokė moduliai ir valdymo disertaciją (įtraukiant mokslinių tyrimų metodus), kurios yra nuosekliai struktūriškai sau studentams galimybę remtis grynai verslo principus ir juos taikyti sporto vadybos.

Po pradedant vykdyti programą, jums bus suteiktas asmeninis akademinę mokytojas padėti jums per visą savo studijų laiką ir padės jums suformuluoti savo individualius tikslus ir interesus.


Turinys*

  • Susitikimas kliento poreikius
  • Sportas Veiklos ir strateginis valdymas
  • Žmonės ir organizacijos
  • Valdymas Finansai ir Informacija
  • Sportas skatinimas, rėmimas ir Renginiai valdymas
  • Sportas plėtra ir politika
  • Disertacija


* Mūsų akademinės programos yra nuolat peržiūrimi, siekiant užtikrinti, kad jie atitiktų aukščiausius akademinius standartus, o yra pramonė svarbi. Šios programos metu yra peržiūrimi; Todėl studijų sritis aukščiau pateikti duomenys gali būti pakeisti.


Mokymas, mokymasis ir vertinimas

Tradiciniai paskaitos bus tik viena dalis kurso. Taip pat sužinosite, per sindikatas darbo, grupiniai ir individualūs pristatymai ir diskusijos, studentų vadovaujama seminaro grupių, analizės ir taikymo atvejų tyrimus ir patirtinio mokymosi ir modeliavimas, įskaitant roleplays. Svečių garsiakalbiai pramonės ir profesinių organizacijų, taip pat prisidėti prie programos. Šie naujoviški metodai sukurti aplinką, kuri yra malonus, įvairus ir labai veiksmingi.


Karjera

Kaip magistro studentas iš mūsų Sportas valdymo programa, jūs turite galimybę užsiimti karjeros spektrą; ypač tuos, kurie susiję su didžiule sporto valdymo srityje. Arba jūs galite nuspręsti, laikytis akademinės karjeros ir tobulėti ant dr.


Patekimo į rinką reikalavimai

Jūs turite būti JK absolventas su 2: 2 pagyrimu laipsnis su atitinkamu turiniu arba tarptautine absolventas lygiavertę kvalifikaciją. Studentai su ne atitinkamų kvalifikaciją, bet su dviem ar daugiau metų atitinkamą darbo patirtį, taip pat gali kreiptis.


Programos trukmė

Antrosios pakopos studijų sertifikatas yra dalis laiko programa, paleisti tarp rugsėjo ir birželio vienerius akademinius metus. Antrosios pakopos studijų diplomas Sports Management gali būti tiriamas dėl dieninių arba neakivaizdinių etatu. Tai gali būti vieneri metai dieninių programa arba ji gali būti progresavimo maršrutas iš antrosios pakopos studijų sertifikatas, tokiu atveju ji yra vienerių metų darbo laiku programa. Abu variantai paleisti tarp rugsėjo ir birželio vienerius akademinius metus.

Magistrantūros studijų programos gali būti tiriamas kaip visu etatu dėsto programai ir baigtas per dvylikos mėnesių laikotarpį (nuo rugsėjo iki rugpjūčio). Jei ši programa yra progresija nuo antrosios pakopos studijų diplomas sporto vadybos tada jis bus tiriamas ne visą darbo laiką.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Hartpury College is an outstanding provider of equine care, animal science, agricultural and land management courses, sports science, food technology and related courses. We pride ourselves on our por ... Skaityti daugiau

Hartpury College is an outstanding provider of equine care, animal science, agricultural and land management courses, sports science, food technology and related courses. We pride ourselves on our portfolio of programmes which provides you with the best choices and the qualifications you need to realise your full potential. Skaityti mažiau