MA TESOL (anglų kalbos mokymas kitų kalbų kalbėtojams)

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Išplėskite savo karjeros galimybes anglų kalbos mokyme ir įgykite praktinės klasės mokymo patirties.

 • Pasiekti mokymosi galimybes visame pasaulyje
 • Mokykitės Jungtinėje Karalystėje kartu su kitais iš viso pasaulio, kad taptumėte pasitikėjimu ir naujovėmis
 • Pasinaudokite dabartiniais tyrimais, kad pagerintumėte anglų kalbos mokymo supratimą
 • Praktinio mokymo įgūdžių ugdymas ugdant mikro mokymą, pasirenkamą mokymo praktiką ir stebint patyrusius mokytojus
 • Plėtoti mokslinių tyrimų įgūdžius, kad galėtumėte atlikti nepriklausomą mokslinių tyrimų projektą, kuris leistų vykdyti Pathway į doktorantūros studijas

Nesvarbu, ar esate ankstyvaisiais kalbos mokytojo karjeros etapais, ar patyręs kalbos mokytojas, šis kursas yra skirtas jūsų poreikiams tenkinti. TESOL centras jau daugiau kaip 25 metus vykdo magistrantūros TESOL kursus, todėl prisijungsite prie nustatytos Britų tarybos akredituotų anglų kalbos mokytojų, patyrusių mokytojų rengėjų ir pirmaujančių mokslininkų bendruomenės. Mūsų kursas pritraukia studentus iš viso pasaulio ir per pastaruosius trejus metus pasveikino tarptautinį studentų iš Jungtinės Karalystės, Azijos, Artimųjų Rytų, Afrikos ir Europos derinį. Mūsų MA TESOL klasės dydis paprastai yra mažas - per pastaruosius ketverius metus vidutiniškai buvo 16 studentų.

Ateities karjera

Ankstesni šio kurso absolventai dirbo universitetuose, privačiuose kalbos centruose, tarptautinėse kalbų mokyklose, kolegijose, pradinėse ir aukštesnėse mokyklose. Naujausi absolventai dirba mokytojų, vadovų, tyrėjų ir mokytojų pedagogų pareigose. Kiti absolventai šiuo metu dalyvauja doktorantūros ir EdD programose.

Kurso turinys

Mūsų kursas yra tvarkaraštis, kad dalyvautumėte universitete dvi dienas per savaitę. Tai leidžia jums dirbti ne visą darbo dieną, jei norite.

Tipiniai moduliai apima

Anglų kalbos mokymo metodika (30 kreditų)

Šiame modulyje raginame jus kritiškai vertinti įvairias ELT metodikas (pvz., Komunikacinį kalbos mokymą, užduotį grindžiamą požiūrį, CLIL), pabrėžiant, kaip svarbu pasirinkti metodus ir metodus, kad jie atitiktų konkrečius kontekstus ir besimokančius. Šiame modulyje yra mikropedagoginis projektas, kuriame dėstote anglų kalbos akademiniams tikslams (EAP) bendraamžiams, o po to analizuokite savo pamokos vaizdo įrašą su mokymo partneriu ir dėstytoju.

Antrasis kalbos mokymasis (30 kreditų)

Šis modulis padeda suprasti ir ištirti esamas kalbų mokymosi teorijas ir apsvarstyti, kaip šios žinios gali padėti kalbų mokytojams ir besimokantiesiems. Naudodamiesi mokytojų vadovaujamomis diskusijomis, grupiniu darbu ir refleksijos apie savo patirtį, mes sujungiame naujausias švietimo psichologijos idėjas su daugeliui kalbų mokytojų susirūpinimą keliančiais klausimais, įskaitant besimokančiųjų ir mokytojų įsitikinimus apie tai, kaip reikėtų išmokti kalbą, motyvaciją pradėti ir išlieka mokymosi, emocijų vaidmens mokymosi procese ir kaip galima taikyti antrosios kalbos mokymosi tyrimų principus pamokai ir materialiniam dizainui.

Anglų kalbos mokytojo kūrimas (30 kreditų)

Tai praktinis profesionaliai orientuotas modulis, kuris suteikia tvirtą pagrindą žinioms ir žinioms ruošiantis mokymui ir suteikia įgūdžių tęsti savo profesinį tobulėjimą. Su kursų dėstytojais, anglų kalbos mokytojais ir suaugusiųjų anglų kalbos mokiniais dirbate su įvairiomis klasėmis susijusiomis veiklos sritimis, įskaitant vadovaujamų klasių stebėjimus, pamokų planavimą, medžiagų projektavimą, mokymą ir atspindintį rašymą. Pagalbą teikia specialistas karjeros patarėjas ir pagrindinis ELT darbdavys, apsvarstydami savo vystymąsi įvairiose mokymo srityse ir planuojate tęstinio profesinio tobulėjimo strategijas pasirinktame kontekste po baigimo.

Kalba analizuojama (30 kreditų)

Šiame modulyje pristatoma ir pateikiama praktika kalbų analizės modeliuose, kurie pasirodė esą vertingi TESOL specialistams ir tyrėjams. Šių modelių ekspertai supranta jūsų kalbos žinias ir korpuso kalbotyros, žanro analizės ir sisteminės funkcinės lingvistikos taikymą kalbų mokymui ir juos palaiko paskaitos, nustatymai, pratimai, pamokos ir diskusijų grupės, visų pirma sutelkiant dėmesį į programas.

Mokslinių tyrimų projektas (60 kreditų)

Šiame modulyje pasirinksite ir tiriate konkretų su TESOL susijusį mokslinių tyrimų projektą. Modulis suteikia jums galimybę kūrybiškai tęsti savo interesus šioje srityje ir atlikti nepriklausomą, nedidelio masto tyrimą su patarėjo patarimu. Jūs sužinosite apie mokslinių tyrimų etiką, tyrimų metodologiją ir duomenų analizę, tokiu būdu tobulindami savo pasitikėjimą kaip tyrinėtojas, taip pat parodydami gebėjimą imtis iniciatyvos ir dirbti savarankiškai.


Dalyvaujant MA TESOL kursui, mes taip pat teikiame kas savaitę pritaikytą akademinio raštingumo klasę per visus mokslo metus. Ekspertų EAP dėstytojas teikia paramą ir mokymą akademinio skaitymo, rašymo ir kalbėjimo klausimais, kad padėtų plėtoti akademinius įgūdžius, reikalingus vertinamoms užduotims atlikti.

Be magistro kvalifikacijos, jūs taip pat turite galimybę užpildyti tarptautiniu mastu pripažintą Trejybės sertifikatą TESOL, kuris apima prižiūrimą mokymo praktiką. Tai puikus būdas suderinti akademines žinias apie magistro kvalifikaciją su taikomomis mokymo patirtimi palaikančioje aplinkoje.

Taikomasis mokymasis

Jūs išmoksite

 • interaktyvūs seminarai
 • vadovaujamos pastabos
 • Bendradarbiavimo veikla, pvz., Pamokų planavimas, mikrodarbinimas ir grupinis darbas
 • „vienas su vienu“ pamokos su modulio vadovais
 • skaitymas
 • dalyvavimas paskaitose
 • bendradarbiavimą su mokslinių tyrimų vadovu

Patekimo reikalavimai

Garbės laipsnis arba lygiavertis. Daugiau informacijos apie konkrečiai šaliai skirtas kvalifikacijas, kurias priimame tarptautiniame kvalifikacijų puslapyje, galite sužinoti . Studentams, kurių gimtoji kalba nėra anglų, paprastai reikia IELTS 6,5 balo, turintį bent 6,0 skaitymo ir rašymo rezultatus.

Paskutinį kartą atnaujinta Vasaris 2019

Apie mokyklą

Sheffield Hallam University is a welcoming community of students and staff from more than 120 countries. We offer exceptional teaching across 700 programmes at foundation, undergraduate, postgraduate ... Skaityti daugiau

Sheffield Hallam University is a welcoming community of students and staff from more than 120 countries. We offer exceptional teaching across 700 programmes at foundation, undergraduate, postgraduate and research degree level. With more than 31,000 students, we are among the largest universities in the UK. Skaityti mažiau