Kurso apžvalga

Šis naujas kursas apima anglų kalbos mokymą kitų kalbų kalbėtojams magistro lygmeniu.

Studentai išnagrinės pagrindinius šios srities klausimus, įskaitant mokymo metodus anglų kalbos mokyme, anglų kalbos mokymą jauniems besimokantiesiems ir anglų kalbą konkrečiais tikslais, įskaitant anglų kalbą akademiniais tikslais.

Mokymasis

MA švietimo TESOL kursas bus pristatytas įvairiais metodais, įskaitant paskaitas, seminarus, bendraamžių mokymo sesijas, individualų ir grupinį darbą. Be tvarkaraščio pristatymo, bus savarankiško mokymosi ir savarankiško mokymosi elementai, kurie sustiprins turinį, teikiamą tiesioginiuose kontaktiniuose užsiėmimuose.

Be to, studentas turės visapusiškai dalyvauti universiteto virtualioje mokymosi aplinkoje „Moodle“, kuri yra savarankiško mokymosi priemonė.

Cardiff Metropolitan University turi puikų Studentų aptarnavimo skyrių, kuris teikia pastoracinę paramą visiems studentams, taip pat tarptautinei tarnybai, įsikūrusiai mūsų tarptautiniame biure. Be dėstomų užsiėmimų, kurios sudarys didžiąją dalį akis į akį pristatymo magistro mokymo TESOL kurse, dėstytojų darbo valandos paprastai yra nuo 9 iki 17 val. Mes taip pat skiriame kiekvienam studentui savo asmeninį mokytoją akademinei paramai.

Įsidarbinimas

Magistro studijų programos absolventai TESOL kursai galės kreiptis į mokymo postus įvairiais kontekstais, kurie moko anglų kalbą kitų kalbų kalbėtojams. Tai apima privačias kalbų mokyklas, profesinio rengimo skyrius ir anglų kalbos universitetus. Programos absolventų galimybės studijuoti toliau turi vykti į doktorantūros studijas Kardifo švietimo mokykloje arba kituose universitetuose.

Patekimo reikalavimai

Pareiškėjai turėtų turėti gerą pagyrimo laipsnį arba lygiavertį. Pareiškėjams, kurių gimtoji kalba nėra anglų, tokie kandidatai paprastai turi turėti galimybę įrodyti, kad anglų kalbos mokėjimas yra lygus IELTS bendrajam vertinimui 6,0, arba ne mažiau kaip 6,0.

Atrankos procedūra:
Studentai atrenkami pagal paraiškos formą ir gerai parašytą asmeninį pareiškimą. Taip pat gali būti prašoma interviu.

Tarptautiniai pareiškėjai
Studentams, kurių gimtoji kalba nėra anglų, reikės pateikti bent jau IELTS 6.0 standartą ar lygiavertį įrodymą. Jei norite gauti išsamesnės informacijos apie tai, kaip taikyti ir anglų kalbos kvalifikaciją, apsilankykite tarptautiniuose tinklalapio puslapiuose.

Programa mokoma:
  • Anglų

Peržiūrėti 42 daugiau kursų Cardiff Metropolitan University »

Paskutinį kartą atnaujinta Vasaris 8, 2019
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgs. 2019
Duration
1 - 2 metų
Ištęstinės
Dieninės
Price
13,000 GBP
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgs. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date