MA Tarptautiniai santykiai

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Tarptautinių santykių magistras suteikia jums žinių, tyrimų įgūdžių ir analitinių priemonių, kad galėtumėte dirbti aukštesniame lygyje, įgyti gilų tarptautinių santykių supratimą ir išmokyti jus sekti karjerą tiek viešajame, tiek privačiame sektoriuose.

Programa sukurta taip, kad įgytas žinias galėtumėte pritaikyti analizuoti ir vertinti tokias temas kaip globalus valdymas, tarptautinių santykių istorija, užsienio politika, tarpvalstybinis bendradarbiavimas, tarptautinių ir regioninių organizacijų funkcijos, konfliktai, karas, saugumas ir intervencija, politinė ekonomika ir globalizacija bei regioninė integracija.

Jums bus suteikta parama akademiniame ir profesiniame tobulėjime kaip mokslininkui, analitikui ar politikos formuotojui tarptautinių santykių disciplinoje, daugiausia dėmesio skiriant besivystančiam Kinijos vaidmeniui pasaulyje.

Kodėl turėčiau studijuoti tarptautinius santykius XJLTU?

 • Dalyvaukite tarpdisciplininiuose tarptautinių santykių debatuose, siekdami moksliškai pagrįstų svarbių globalių klausimų, tokių kaip klimato pokyčiai ar migracija, paaiškinimų ir galėdami spręsti tokius klausimus taip pat siauresniame regioniniame kontekste;
 • Pateikite išsamų supratimą apie tai, kaip veikia tarptautiniai santykiai, giliai išmanydamas socialinius ir politinius reiškinius, tendencijas ir dalyvius, susijusius su globalia politika, taip pat tiksliai žinokite apie ryšius tarp skirtingų tarptautinės sistemos subregionų;
 • Pasimokykite iš tarptautinių akademikų ir aktyvių tyrėjų, turinčių pasaulinės patirties ir unikalių žinių apie Kinijos padėtį ir įtaką pasaulyje;
 • Uždirbkite Liverpulio universiteto laipsnį, kurį pripažįsta Kinijos švietimo ministerija.

Žinios ir įgūdžiai

Baigę tarptautinių santykių magistrą, galėsite:

 • plėtoti savarankišką tyrimų ir mąstymo apie tarptautinius santykius būdą, tokiu būdu suteikiant galimybę tęsti doktorantūros studijas;
 • Įvertinti įvairių tipų empirinių duomenų pagrįstumą ir patikimumą - kokybinius ir kiekybinius - ir gebėti juos naudoti priimant politinius sprendimus;
 • įtikinamai žodžiu ir raštu pateikite savo idėjas ir nuomones.

134930_pexels-photo-3184427.jpeg

Moduliai

Privalomi moduliai

 • Dabartinės diskusijos ir tyrimų dizainas tarptautiniuose santykiuose
 • Regioninė integracija ir globalizacija
 • Kritinės saugumo studijos
 • Visuotinės transformacijos ir krizės
 • Konfliktas ir tarptautinė intervencija
 • Kinija pasaulyje
 • Karas ir taika Azijos Ramiajame vandenyne
 • Pažangūs tarptautinių santykių tyrimo metodai
 • Tarptautinių santykių disertacija

Papildoma mokymosi veikla

Norint baigti magistro laipsnį, reikia atlikti papildomą mokymosi veiklą . Paprastai reikalaujamos ALA valandos bus paskirstomos tolygiai per kiekvieną semestrą, ty 200 valandų per semestrą. Neakivaizdinėms programoms paprastai reikės 100–150 valandų per semestrą.

Karjera

Absolventai gali užimti įvairius vaidmenis įmonėse, ne pelno organizacijose, konsultacinėse įstaigose, ekspertų grupėse, tyrimų institutuose, regioninėse ir tarptautinėse organizacijose bei vyriausybinėse agentūrose visame pasaulyje, siekiančiose įdarbinti absolventus, turinčius žinių ir patirtį šiuolaikinių tarptautinių santykių srityje. ir globalūs reikalai.

Programos metu įgyta patirtis apie Kiniją, taip pat galimybė kartu su savo laipsniu išmokti kinų, japonų ar ispanų kalbas, žymiai padidins jūsų karjeros galimybes.

Mokesčiai

90 000 RMB už visą 18 mėnesių trukmės dieninę programą.

Universiteto studijų įmokos padengia jūsų studijų su mumis išlaidas.

Alumni nuolaida

Jei esate XJTLU , Liverpulio universiteto ar XJTLU Jiaotongo universitetas, automatiškai gausite 20 procentų nuolaidą už mokslą.

Mokėjimo būdai

Magistrantai turi galimybę mokėti mokestį už mokslą dalimis kiekvieną semestrą. Taip pat galite pasirinkti sumokėti mokesčius iš anksto registracijos metu. Tokiu atveju bus siūloma penkių procentų nuolaida nuo visų mokesčių.

Jums bus paprašyta nurodyti, kaip norėtumėte sumokėti mokesčius, kai patvirtinsite, kad sutinkate su besąlyginiu pasiūlymu.

Stipendijos

XJTLU siūlo dosnias stipendijas, sudarančias iki 50 procentų viso studijų mokesčio už visas XJTLU magistrantūros programas, atsižvelgiant į akademinius nuopelnus. Jei norite kreiptis dėl XJTLU magistro stipendijos, prašyme pateikite prašymą stipendijai gauti, nurodydami priežastis, kodėl jūs turėtumėte būti laikomi.

Patekimo reikalavimai

Būtiniausi atvykimo reikalavimai

Jungtinė Karalystė

 • Viršutinės antros klasės (2: 1) apdovanojimai

Kinija

 • 211 projektas; Top 100 2019 metų Šanchajaus reitingų - 75 procentai ar daugiau
 • „Non 211“ projektas; 2019 m. Šanchajaus reitingas, nepatenkantis į geriausiųjų sąrašą - 80–85% ar daugiau, atsižvelgiant į jūsų bakalauro įstaigą

Pastaba: Šanchajaus geriausių Kinijos universitetų reitingas kasmet atnaujinamas. Href = "http://www.zuihaodaxue.com/zuihaodaxuepaiming2019.html

Kinijos pareiškėjai neprivalo dalyvauti AM magistrantūros studijų egzaminui.

Šiaurės Amerika

 • 3,0 kaupiamasis GPA (iš 4) arba 3,2 kaupiamasis GPA per paskutinius dvejus bakalauro programos metus.

Kiti regionai

 • Lygiavertė akademinė kvalifikacija.

Akademinė fone

 • Bakalauro laipsnis (JK 2: 1 arba lygiavertis) tarptautinių santykių, politikos mokslų, komunikacijos studijų, sociologijos, teisės, ekonomikos, istorijos, filosofijos, vadybos, tarptautinių studijų, sričių studijų ar susijusio dalyko srityje.

Anglų kalbos reikalavimai

Tikimasi, kad pareiškėjai, kurie nėra anglų kalba, atitinka šiuos anglų kalbos reikalavimus:

 • IELTS: 7,0 (mažiausiai 6,0 visuose skyriuose)
 • TOEFL iBT: 100 (mažiausiai 21 bet kuriame įgūdyje)

Jei praleisite anglų kalbos reikalavimus nuo 0,5 iki 1,0 visos IELTS grupės, tačiau patenkinsite kalbos reikalavimus, taikomus prieš sesiją vykstantiems anglų kalbos (PSE) kursams (įskaitant minimalius komponentų balus ar jų atitikmenis), galite būti priimami į PSE kursus atsižvelgiant į Programos direktoriaus patvirtinimas. Sėkmingai XJTLU į PSE kursą, galėsite pakeisti savo „ XJTLU Master“ pasiūlymo laišką į „Besąlygišką“ anglų kalbos lygiu.

Jei esate sąlyginis pasiūlymas savininkas, taip pat galite siųsti el.laišką pgadmissions @ XJTLU .edu.cn taikyti imtis vietoje Slaptažodžio anglų kalbos testą pateiktą XJTLU vietoj IELTS / TOEFL arba jo ekvivalentą.

Atminkite, kad slaptažodžio testą gali naudoti tik studentai, kuriems buvo suteiktas sąlyginis pasiūlymas studijuoti XJTLU . Universitetas suteikia vieną slaptažodžio tikrinimo galimybę kiekvienam sąlyginio pasiūlymo turėtojui. Remiantis balais, studentai gali būti įleidžiami arba gali būti reikalaujama priimti ir sėkmingai baigti penkių ar aštuonių savaičių intensyvų anglų kalbos pirminį kursą.

Be to, studentai, priimami į magistrantūros programą pasirenkant anglų kalbos prieš sesiją kursą, privalo studijų metu baigti anglų kalbos modulius, nurodytus programos specifikacijose, jei jie yra papildomo mokymosi veiklos plano dalis. XJTLU .

"Šiandienis pasaulis yra sudėtingesnis nei bet kada anksčiau. Be finansinių ir saugumo iššūkių, šalys susiduria su tokiomis problemomis kaip klimato pokyčiai ir imigracija. Mūsų programa rengia tarptautinių ryšių ekspertus, kurie gali efektyviai išspręsti tokio pobūdžio klausimus nacionaliniu, regioniniu ir globaliu lygmenimis. . “

Evangelos Fanoulis
Programos direktorius

Kaip taikyti

Paraiškas reikia pateikti naudojantis mūsų internetine paraiškų sistema:

 1. Spustelėkite / bakstelėkite taikymo nuorodą
 2. Sukurkite sąskaitą arba prisijunkite prie esamos paskyros
 3. Užpildykite savo paraišką

Kai jūsų programos abonementas bus sėkmingai sukurtas, atidžiai įveskite visą paraiškos formoje reikalaujamą informaciją ir įsitikinkite, kad pateikta informacija yra teisinga, išsami ir atnaujinta. Įkelkite reikiamus dokumentus į atitinkamus laukus.

Bet kuriuo metu galite prisijungti, kad galėtumėte peržiūrėti savo paraiškos formą. Jei, pateikę paraišką internetu, turite pateikti papildomų patvirtinamųjų dokumentų, siųskite dokumentus pgadmissions @ XJTLU .edu.cn (nurodydami savo programos ID, vardą ir taikomosios programos pavadinimą).

Norėdami gauti daugiau informacijos apie tai, kaip sėkmingai kreiptis į studijas XJTLU , apsilankykite „ Kaip kreiptis“ puslapyje .

Pastaba: šią programą galutinai patvirtina Liverpulio universitetas ir laukia oficialaus Kinijos Liaudies Respublikos švietimo ministerijos pripažinimo.

Paskutinį kartą atnaujinta Bal. 2020

Apie mokyklą

Xi’an Jiaotong-Liverpool University (XJTLU) is an international joint venture university founded by Xi’an Jiaotong University in China and the University of Liverpool in the United Kingdom in 2006. ... Skaityti daugiau

Xi’an Jiaotong-Liverpool University (XJTLU) is an international joint venture university founded by Xi’an Jiaotong University in China and the University of Liverpool in the United Kingdom in 2006. Skaityti mažiau