MA Tarptautinis sportas

Bendroji informacija

Programos aprašymas

MA Tarptautinis sportas

Aukščiausiosios karjeros sporte ir renginių organizavimo magistrantūros programa. Papildomas magistro laipsnis Real Madrido aukštosiose mokyklose.

Sporto ir pagrindiniai renginiai gali turėti gana emocinę įtaką. Sportas

Europos University of Applied Sciences Europe mes mokome savo studentus nuo pirmosios dienos, kad taptume sporto, renginių ir rinkodaros vadybos srities vadovais. Galite laukti ypatingų įvykių, tokių kaip seminarai ir projektai su partneriais iš verslo, sporto ir akademinės bendruomenės. Be to, šią magistro programą galima lengvai sujungti su antrąja darbo vieta, nes mūsų paskaitos vyksta nuo trečiadienio popietės iki šeštadienio vakaro.

Neprivalomas semestras užsienyje „Real Madrid Graduate School“ („Universidad Europea de Madrid“) suteikia nemokamą MBA laipsnį neprarandant laiko ir siūlo iš arti pažvelgti į vieną sėkmingiausių pasaulio futbolo klubų. Be ne tik tarptautinio profilio, bet ir neoficiali aplinka yra puiki užmegzti ryšius, kad galėtumėte planuoti ir nustatyti savo ateities kelią.

Mūsų universitetas daug dėmesio skiria jūsų tobulėjimui. Štai kodėl mes mokome mažose mokymosi grupėse ir draugiškoje bei asmeninėje atmosferoje. Jus mokys žinomi lektoriai, turintys sporto ir renginių organizavimo pagrindus. Jūs studijuosite mieste, kuris yra centrinėje vietoje, aprūpintas naujausiomis technologijomis ir žinomas dėl savo tarptautinio ir angliškai kalbančio pobūdžio.

Europos University of Applied Sciences Europe netgi suteikiate galimybę aktyviai formuoti savo studijas ir savo karjeros kelią. Priklausomai nuo asmeninių karjeros tikslų, pasirinksite savo specializaciją ir pasirinksite iš daugybės tarpdisciplininių dalykų. Specialus vadovų mokymas ir pažymėjimas suteikia jums optimalią kvalifikaciją būsimoms vadovavimo užduotims. Mūsų universitete dėstomos programos taip pat apima praktinius projektus su geriausiais verslo partneriais ir pasirenkamąsias išvykas (pavyzdžiui, į Silicio slėnį), kurios puikiai paruoš jus rytojaus darbo rinkai.

Be to, galite sujungti dvi University of Applied Sciences Europe magistrantūros programas: neturėdami arba turėdami tik vieną papildomą semestrą, galite baigti Tarptautinę sportą

Faktai:

Ką daro tai neįvykdyti studijuoti University of Applied Sciences Europe

Europos University of Applied Sciences Europe yra valstybės akredituotas, buvo suteiktas keletą kartų ir visame pasaulyje pirmauja tarptautinio požiūrio srityje.

Mūsų universitete jūs mokotės mažose grupėse. Tai garantuoja jums individualų palaikymą ir asmeninį kontaktą su profesoriais. Mūsų dėstytojai yra savo srities ekspertai.

Jūs pastebėsite mūsų praktinį požiūrį nuo pirmojo semestro. Kursų įvairovė leidžia patiems nustatyti studijų turinį. University of Applied Sciences Europe siūlo modernią įrangą, pavyzdžiui, plafonus visuose kambariuose, „Mac“ baseinus ir dar daugiau.

Stažuotė ir (arba) semestras užsienyje yra privaloma, o projektai ir ekskursijos suteikia jums galimybę įsitvirtinti tinkle. Pvz., Labai rekomenduojama semestro studijos užsienyje „Real Madrid Graduate School“ su papildomu akademiniu laipsniu.

Darbas mokymosi metu

Mes norime, kad jūsų studijos puikiai tilptų į jūsų gyvenimą. Štai kodėl kursai numatomi trečiadienio popietę iki penktadienio ir (arba) šeštadienio vakaro. Būtent taip norime sudaryti sąlygas suderinti darbą ne visą darbo dieną studijuojant visą darbo dieną.

Kadangi tai yra dieninių studijų kursai, negalima pamiršti pasiruošimo ir tolesnių darbų.

Jūsų karjeros galimybės su sporto laipsniu

Nuo futbolo iki mados, koncertų iki prekybos mugių - gyvi renginiai formuoja pasaulį ir turi didžiulę ekonominę reikšmę. Magistro studijų programa, orientuota į tarptautinį dėmesį, idealiai paruošia jus vadovaujantiems vaidmenims klestinčioje sporto ir renginių šakoje. Būdamas sporto ir renginių vedėju, jūs įsivaizduojate, organizuojate ir vertinate emocinius patirties pasaulius, kurie jaudina ir liečia žmones - o tai taip pat yra ekonominė sėkmė.

  • Sporto valdymas, sporto prekių pramonė
  • Sporto teisių rinkodaros specialistas, žaidėjo agentas, turnyro organizatorius
  • Sporto žiniasklaida
  • Bilietų rinka, svetingumo industrija
  • Sporto renginiai ir mugės
  • Sporto studijos, futbolo akademijos
  • Sporto turizmo paslaugų teikėjas
  • Savivaldos sporto valdymas

Menų magistras (MA) leidžia tęsti doktorantūros studijas. studijas, baigiančias daktaro laipsnį, galbūt kaip reikalaujantį dėstymą ar tyrimą universitetuose ir kitose institucijose.

Programa - kursai, projektai, semestras užsienyje

Pagrindiniai įgūdžiai, reikalingi sportui, renginiui ir rinkodaros valdymui, yra gebėjimas bendrauti, mąstyti interdisciplininiu būdu ir vadovauti komandai. Be to, tarptautinis sporto valdymas yra orientuotas į lyderio vaidmenį sporto srityje, o tarptautinis renginių valdymas orientuojasi į planavimo ir organizacinius vaidmenis. Tarptautinis marketingo valdymas papildo šias dvi temines sritis.

Siekiant sustiprinti profesinį orientavimą, programa buvo sukurta kartu su "Ernst" ekspertais

Tam, kad galėtumėte toliau pasiruošti visame pasaulyje dirbančių įmonių valdymo užduotims, į jūsų studijas integruota tarptautinė patirtis. Norint sėkmingai įgyti tarptautinę patirtį, moduliniu principu galima pasirinkti įvairius elementus, pavyzdžiui, vasaros / žiemos mokyklą, semestrą užsienyje, stažuotę ar studentų studentų programas. Daugiau informacijos sužinosite per mūsų informacinius renginius.

Visi užsiėmimai vyksta anglų kalba. Neprivalomas semestras užsienyje vyksta „Real Madrid Graduate School“ antrame semestre. Pasirinkę šią parinktį, kartu su magistro laipsniu Europos University of Applied Sciences Europe galite įgyti papildomą akademinį laipsnį, nepratęsdami studijų laikotarpio (papildomas tarptautinis laipsnis):

Madrido sporto valdymo MBA

„Sporto, renginių ir rinkodaros vadyba yra disciplinos, turinčios specifinius, išskirtinius reikalavimus vadovams. Studijų programoje teikiamos kvalifikacijos, kurios verslumo prasme parengiamos į dabartinius ir būsimus aukštesniojo lygio vadovybės ar savarankiškos verslininkystės veiklos reikalavimus namuose ar užsienyje. "
Uwe Freimuth, programos vadovas

href = "https://www.masterstudien.de/MA-International-Sport-und-Event-Management/Deutschland/UEurope/

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Private and state-accredited: The University of Applied Sciences Europe (UE) educates tomorrow's designers and decision-makers in the areas of business, sports, media & event and art & design. ... Skaityti daugiau

Private and state-accredited: The University of Applied Sciences Europe (UE) educates tomorrow's designers and decision-makers in the areas of business, sports, media & event and art & design. The students become part of an innovative and international network, representing more than 100 nations at the UE campuses in Berlin, Hamburg and Iserlohn. Skaityti mažiau
Berlynas , Iserlohn , Hamburgas + 2 Daugiau Mažiau