Dalyvavimo būdas: Visą ar ne visą darbo dieną


Teminiai komponentai ir tarpregioninės perspektyvos paprastai atitinka šiuos pomėgius ir (arba) siekius:

 • Patyrę jogos ir meditacijos praktikai, norintys giliau suprasti istorines ir kultūrines aplinkybes, kurios formavo jų tradicijas.
 • Studentai, turintys psichologijos išsilavinimą, siekiantys įgyti žinių apie meditaciją ir budrumą klinikiniam darbui.
 • Studentai, planuojantys tęsti tyrimus, kurie vėliau gali apimti daktaro laipsnio įgijimą ir aukštojo mokslo karjerą.
 • Studentai, norintys tęsti karjerą ar profesinę veiklą, kuriai reikalingos pažangios žinios apie Azijos jogos ir meditacijos tradicijas.
 • Studentai, norintys tęsti šių tradicijų akademinę studiją kaip savo asmeninės patirties papildymą.

Šis laipsnis tiria jogos ir meditacijos kilmę ir istorinę raidą Indijoje ir Tibete, nuo seniausių laikų iki šiuolaikinio pasaulio. Tai tiktų jogos / meditacijos mokytojams, praktikuojantiems asmenims, religijos studentams, taip pat tiems, kurie turi psichologijos išsilavinimą ir domisi sąmoningumo terapija.

Galimos nuolatinės ir neakivaizdinės studijos.

Moduliai paleidžiami:

 • Pirmadienio vakaras: 5.00–7.00 val
 • Trečiadienis: 11.00–1.00, 1.00–3.00, 5.00–7.00

Teminis, bet tarpregioninis šios magistrantūros programos tikslas - skatinti akademinį įvairių tradicijų tyrimą, pasitelkiant įvairias regionines perspektyvas. Jo pagrindinis skyrius tiria metodinius jogos ir meditacijos praktikos pagrindus. Specialieji komponentai, integruoti šioje magistrantūroje, yra organizuojami kaip platforma tolimesniems (MPhil / PhD) absolventų tyrimams; bendresni programos komponentai suteikia studentams, kurie neketina tęsti doktorantūros tyrimų, pažangių įvadų apie fiziologinę dinamiką, doktrinos pagrindus, istoriją, regioninį kontekstą ir teorines prielaidas, kurios formavo jogos ir meditacijos tradicijas. Taigi programa siūlo studentams (a) pažinti jogos ir meditacijos pagrindus ir supratimą apie jų kilmę senovės Indijoje; b) pažangūs tyrimų ir rašymo įgūdžiai, susiję su joga / meditacija, remiantis pirminiais (vertimo raštu) ir antriniais šaltiniais; c) pažangūs įgūdžiai pristatyti ir perduoti savo žinias paskaitų temomis.

Skaitymo medžiaga, susijusi su visais keturiais šios magistrantūros programos kursais, iš esmės platinama per internetinius išteklius. Esė teikiama spausdintine arba elektronine forma.

Struktūra

Studentai turi užpildyti 120 kreditų magistrantūros studijų modulius be privalomo disertacijos (60 kreditų).

Disertacija

 • Disertacija jogos ir meditacijos tradicijose

Pagrindinis modulis

 • Joga ir meditacija: perspektyvos, kontekstas ir metodika

Privalomi moduliai

 • Budistų meditacija Indijoje ir Tibete
 • Jogos ištakos ir raida senovės Indijoje
 • Senovės Indijos religijos
 • Joga ir meditacija Jaina tradicijoje

ir

Pasirinkite 30 kreditų modulius iš magistrantūros atvirų parinkčių sąrašo, jei programa bus patvirtinta.

Svarbus pastebėjimas

Informacija apie programos puslapį atspindi numatomą programos struktūrą, atsižvelgiant į nurodytą akademinę sesiją.

Priėmimas ir paraiškos

Galite kreiptis į šį kursą naudodamiesi internetine paraiškos forma.

Mes siekiame įvertinti visą paraišką ir pateikti sprendimą per 5 savaites. Užsienio studentai, kuriems reikalinga 4 pakopos viza ir kurie nori įstoti į SOAS turėtų nepamiršti, kad prašymai išduoti vizą gali užtrukti keletą savaičių, todėl turėtumėte kreiptis kuo greičiau.

Paraiškos svarstymas

Prieš priimant sprendimą, svarstoma visa paraiška, įskaitant nuorašą ir nuorodas. Todėl patariama pateikti išsamią paraišką su nuorodomis ir nuorašą (jei reikia). Neišsami paraiška žymiai vėluos į sprendimų priėmimo procesą.

Studentai gaus patvirtinimą apie savo prašymą. Kiekviena paraiška yra kruopščiai apsvarstyta ir, nors mes stengiamės atsakyti kuo greičiau, mes prašome, kad studentai tikėtųsi gauti atsakymą per penkias savaites nuo jo gavimo dienos.

Kandidatai, kuriuos galima rasti Jungtinėje Karalystėje, gali būti pakviesti pokalbiui. Akademinių darbuotojų nebuvimas (arba atvejis, kai atostogauja) gali turėti įtakos sprendimų priėmimo laikui.

Patekimo reikalavimai

Kandidatai turėtų turėti pirmosios ar geros antros klasės pagyrimus JK universiteto bakalaurams arba lygiaverčius dalykus, atitinkančius programos, kurios reikia laikytis, dalyką. Apytiksliai palyginus, lygiavertis JAV universiteto bakalauro laipsnio vidurkis būtų arba 3,3, arba 3,5, priklausomai nuo jį suteikiančio universiteto. Jei pareiškėjas neturi atitinkamos srities bakalauro laipsnio, prieš įeinant į magistro programą gali būti pareikalauta, kad jis baigtų kvalifikacinius metus arba vienerių metų diplomą. Taip pat gali būti atsižvelgiama į atitinkamą darbo patirtį. Atskiriems kursams gali būti taikomi konkretūs stojimo reikalavimai, todėl norint gauti papildomos informacijos patariama ieškoti magistrantūros prospekte.

Reikalavimai anglų kalba

Mažiausias aukštesnės antrosios klasės pagyrimo laipsnis (arba lygiavertis).

Tarptautiniai studentai

ES ir tarptautiniams studentams, kuriems reikalinga viza, jei bus gauti besąlyginiai atvykimo balai, mes priimame kelių šalių kvalifikacijas, taip pat daugybę tarptautinių kvalifikacijų ir testų.

Jei reikalinga 4 pakopos atvykimo viza, gali prireikti SELT, pavyzdžiui, UKVI IELTS. Dėl šios priežasties visiems 4 pakopos vizų studentams rekomenduojame pasirinkti UKVI IELTS akademinį testą.

Programa mokoma:
 • Anglų

Peržiūrėti 157 daugiau kursų SOAS University of London »

Paskutinį kartą atnaujinta Spalis 7, 2019
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgs. 28, 2020
Duration
1 - 2 metų
Ištęstinės
Dieninės
Price
9,685 GBP
Visos dienos mokestis už mokslo metus: JK / ES £ 9 685; Užsienyje 19 930 svarų. Dalinių studijų 2 metų mokestis per mokslo metus: JK / ES £ 4,843; Užsienyje 9 965 svarų sterlingų.
Deadline
Birželis 30, 2020
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 28, 2020
End Date
Birželis 18, 2021
Galutinis paraiškų davimo terminas
Birželis 30, 2020

Rgs. 28, 2020

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
Birželis 30, 2020
End Date
Birželis 18, 2021