MA Turizmas, Svetingumas ir Renginių Valdymas

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Berlyno verslo ir inovacijų mokykla gruodžio 1 d. Suplanavo internetinį seminarą. Registruokis čia dabar!

145674_thumbnail_5.png

MA Turizmas, Svetingumas ir Renginių Valdymas

Siekiantis kelionių verslininkas? Studijuokite turizmo ir renginių vadybos magistro studijas BSBI, pateiktą bendradarbiaujant su TEF „Gold Standard“ įstaiga, kuriančia kūrybinio meno universitetą. „Guardian League 2020“ lentelėje universitetas taip pat užėmė 13 vietą iš visų JK universitetų.

Šioje į pramonę orientuotoje magistrantūroje jūs sukursite savo žinias apie turizmo ir renginių organizavimo pramonę ir įgysite praktinių įgūdžių, reikalingų jai prisitaikyti prie dabartinio klimato. Jūs studijuosite modulius, tarp jų: tarpkultūrinis valdymas, verslumas turizmo ir renginiuose, taip pat strateginis požiūris į rinkodaros planavimą svetingumui.

Užsiėmimus veda dėstytojai ekspertai, kurie visi turi didelę patirtį savo akademinėse srityse, o tai reiškia, kad jūs įgysite žinių, reikalingų klestėti turizmo ir renginių organizavimo srityse. Kai baigsite studijas, būsite pasirengę imtis konkurencingiausių vaidmenų pramonėje.

Kartu su savo programa turėsite galimybę apžiūrėti Berlyną, pradedančiųjų, stambaus verslo ir kultūrinių vietų namus. Vokietija taip pat siūlo vizą po studijų, leidžiančią studentams baigus studijas likti šalyje iki 18 mėnesių, kad įgytų vertingos darbo patirties.

Patekimo reikalavimai

 • Minimalus amžius: 21
 • Akademinė kvalifikacija: stiprus bakalauro laipsnis pripažintame universitete. Jei neatitinkate akademinių reikalavimų, galite būti vertinamas pagal atitinkamą darbo patirtį. Turite turėti bent 3 metų vadovavimo patirtį.
 • Anglų kalbos reikalavimai:
  • IELTS - minimalus OS 6.0 (su minimaliu 5,5 kiekviename komponente) arba lygiavertis testas (ty slaptažodžio testas, PTE, TOEFL IBT).
  • Pareiškėjai, įgiję bakalauro laipsnį ar aukštesnį laipsnį * iš pripažinto universiteto (pagal NARIC), kur mokymo metodas buvo visiškai anglų kalba (mokymas ir vertinimas), turi pateikti mokymo priemonės laišką.
  • Kanados piliečiai, baigę bakalauro laipsnį angliškai kalbančiame universitete, turi pateikti „Medium of Instructor“ laišką.
  • Vakarų Afrikos pažymėjimai (tik WAEC ir NECO) su ne mažesniu kaip C6 laipsniu anglų kalba ir išduoti per pastaruosius 5 metus. Kenijos vidurinio išsilavinimo pažymėjimas (KCSE) taip pat priimamas, kai bendras pažymys yra C arba aukštesnis. Tanzanijai ir Kamerūnui prašome IELTS (arba lygiaverčio pažymėjimo).
  • Kembridžo IGCSE, Kembridžo AICE sertifikatai.
  • Tarptautinis bakalaureato diplomas gali būti priimtas, jei: anglų kalbos A programa: standartinė arba aukštesnė 4 arba aukštesnė klasė ir anglų kalbos B programa: standartinė 5 ar aukštesnė 4 ar aukštesnė klasė.
  • Daugumos anglakalbių šalių piliečiams, įgijusiems akademinę kvalifikaciją toje šalyje, nereikia laikyti anglų kalbos testo (Antigva ir Barbuda, Australija, Bahamos, Barbadosas, Belizas, Dominika, Grenada, Gajana, Airija, Jamaika, Malta , Naujoji Zelandija, Sent Kitsas ir Nevis, Sent Lusija, Sent Vinsentas ir Grenadinai, Trinidadas ir Tobagas, Didžioji Britanija ir JAV.

* Virš bakalauro laipsnio gali būti magistrantūros pažymėjimas, magistro diplomas, magistro laipsnis ir kt.

Paskutinį kartą atnaujinta Lapk. 2020

Apie mokyklą

The Berlin School of Business and Innovation (BSBI) is located in the heart of Berlin. We focus on helping graduates to become exceptional leaders in their chosen field.

The Berlin School of Business and Innovation (BSBI) is located in the heart of Berlin. We focus on helping graduates to become exceptional leaders in their chosen field. Skaityti mažiau