Pasirinkite KINGSTON tvaraus dizainas MA

Šis kursas yra skirtas projektuotojams, kūrybinių darbuotojų ir kitų specialistų, kurie nori nukreipti savo praktiką į pažangias tvarumo ir socialinės darbotvarkės. Jame pagrindinis dėmesys skiriamas dizaino vertę kaip spręsti socialinius ir ekologinius rūpesčius tiek išsivysčiusiose, tiek besivystančiose pasaulio parametrus transporto priemonės. Tai bus išmokyti jus su žinių, gebėjimų ir pasitikėjimo iššūkį status quo taikant dizaino mąstymą projektavimo vadovaujamos intervencijos kartos tvariai ateičiai.

Pagrindinės savybės

  • Svarbiausias Žinoma filosofija, grindžiama pabrėžiant mokslinių tyrimų, metodikos ir dizaino mąstymas, leidžia individualiai ir asmeniškai susijęs, kol bus ištirta per orientuota studijų tvaraus dizainas.
  • Kursas trunka tarpdisciplininį požiūrį į studijų ir praktikos tvaraus dizainas, įdarbinant studentus iš visų kūrybos ir dizaino fonas ir už jos ribų.

Ką studijuoti?

Tvaraus dizainas MA nukreipta siekiant sukurti tvaresnę ir teisingą visuomenės tikslas. Jūs ištirti naujoviškus ir praktinių būdų, kaip padėti realizuoti šias vizijas, pabrėžiant dizaino, kūrybiškumą, empatiją, inovacijas ir aktyvumą.

Kursas skatina kritinį mąstymą apie socialinių ir ekologinių darbotvarkes jis adresus. Žinoma, yra dizaino pagrindu, bet ne tik projektuoti praktika - ji apima didelį kiekį teorinių ir konteksto studijų. Tai galima pasirinkti disertacijos variantą galutiniam didelio projekto.

Jums bus mokomi pirmaujančių mokslininkų ir praktikų tvaraus dizaino, socialinės dizaino, socialinių inovacijų, dalyvaujamosios dizainas, strateginio dizaino, paslaugų projektavimas, projekto vadovaujama naujoves, ir susijusias temas. Kursas apima bendradarbiavimą su partneriais, pavyzdžiui, dizaino Tarybai, Futerra, Greengaged, Rūgštynių fondas, ThinkPublic ir Uscreates.

Įvertinimas

Dizainas projektas dirbti, gyventi projektai, mokslinių tyrimų projektų aplankai, 5000-žodis kritinė esė, ir svarbus projektavimo mokslinių tyrimų projektas.

Kurso struktūra

Sužinokite daugiau siųstis 2015/16 kurso struktūrą neakivaizdinių studijų studentų ar dieninių studijų studentams.

Tvaraus dizainas MA kursas yra dizaino dalis mokyklos magistrantūros programą. Struktūra - pasidalino su studentais iš komunikacijų dizaino MA, Produkto + Space MA ir mada MA - leidžia jums ištirti savo individualias specialistų interesus tvaraus dizaino per integruotos mokymosi aplinką, kuri suteikia išsamų supratimą apie vertės ir vaidmenį tarpdisciplininių būdų ir darbo būdų. Poveikių ir poveikis galvoju iš kitų susijusių dizaino dalykų apie savo specialistų tyrimo yra svarbi tapatybės ir tarpdisciplininio praktikos bendruomenė meistrų lygis dizaino mokykla.

Ši struktūra yra sukurta siekiant padėti pažangą ir sukurti savo nepriklausomą gyvenimą, skatinti jums sukurti ir ištirti atitinkamiems su srityse, ypač asmeninių interesų projektus. Svarbiausias Žinoma filosofija, pagrįsta akcentuojant mokslinių tyrimų, metodikos ir dizaino mąstymas, leidžia individualiai ir asmeniškai susijęs, kol bus ištirta per orientuota studijų tvaraus dizainas.

Du bendri moduliai dizaino mokyklos antrosios pakopos studijų programos abu pradeda su simpoziumo, kuriame aukšto lygio išoriniai garsiakalbiai pristatyti savo darbą ir prisidėti prie diskusijų dėl svarbos temą visiems kursus programą.

Peržiūrėti reklaminį lankstinuką iš naujausių "Čia ir ten" simpoziumas (PDF), remiantis tarpdiscipliniškumo tema.

Peržiūrėti reklaminį lankstinuką iš naujausio "kūrimas Futures" simpoziumas (PDF), remiantis kalimo kelią į kūrybinių industrijų tema.

Dizainas Socialinių inovacijų, taip pat gali būti imtasi kaip savarankiškas modulis.

Mokymas blokas 1

  • Dizainas Socialinių inovacijų
  • Projektavimas tyrimų

Mokymas blokas 2

  • Tvaraus dizaino principai, perspektyvos ir praktikos
  • Creative Ateities

Mokymas blokas 3

  • Pagrindinės projekto

Sužinokite kalbą

Jūs turėsite galimybę mokytis užsienio kalbos, nemokamai, per savo laiką universitete kaip dalis Kingston kalbos sistemą. Nustatymai metu apima: arabų, prancūzų, vokiečių, italų, japonų, kinų, portugalų, rusų ir ispanų kalbomis.

Programa mokoma:
  • Anglų

Peržiūrėti 66 daugiau kursų Kingston University London »

Šis kursas yra Campus based
Duration
1 - 2 metų
Ištęstinės
Dieninės
Pagal vietas
Pagal datą