MA / URM judėjimas: vadovavimas ir mokymas

Bendroji informacija

Programos aprašymas

MA / URM Judėjimas: režisūros ir mokymas

Apžvalga

Novatoriški programos, skirtos veiklos ir judėjimo praktikų domisi judėjimo režisūros ir mokymą. Studentai gali būti aktoriai ar šokėjai, kurie nori paįvairinti, žmonės, kurie dirba su aktoriais, arba specialistai iš sporto ar holistinio praktikos, kurie nori sustiprinti savo supratimą apie praktinius / teorinių sąsajų dėl judėjimo šiuolaikinio atlikimo.

Apie kursą

Šie kursai suteikia specialistas, profesinį mokymą į judėjimo srityje subjektams ir gamybos praktiką judėjimo direktorių. Pagal užsakymą judėjimo vietas centriniu ir kitų profesionalių teatro parametrus, pavyzdžiui, kitų konservatorijų, ar teatro, operos ar kino organizacijų (tiek Didžiojoje Britanijoje, tiek tarptautiniu mastu), yra pagrindinis kurso dalis.

Yra galimybių atskirų judėjimo specializacijų kūrimo ir jų taikymo subjektų darbą. Tradicija, patirtis, eklektika ir inovacijos konspektuoti centrinis supratimą apie judėjimo mokymo teatrą, ir šie unikalūs kursai buvo sukurta toje dvasioje.

Žinoma detalės

Pirmaisiais metais studentai MA ir URM derinti terminus vieno iki trijų. URM nusidriekia į antrus metus, kuris apima darbo vietos priedus, globa ir praktiką.

Šie kursai pasinaudoti Centrinė ištekliai, inovacijos ir istorija aktorius judėjimo srityje, tiek magistro ir bakalauro lygiu. Studentai turės priklausyti bauda istorijos judėjimo centriniu nuo Litz pisk į dabartį.

Studentų aprūpinami turtingą ir įvairų kraštovaizdį, per kurį spręsti judėjimo praktiką, susijusią su įvairių nustatytų teatro procesus ir naujoves šioje srityje. Praktinis judėjimas mokymas ir judėjimas nukreipiant į atrinktus projektus siūlo potencialių taikymo teatro gamyba, lėlių teatro, animacijos, klasikinės teatro, kino vaidybos, ir šiuolaikinio ir sugalvojo darbo srityse asortimentą.

Yra galimybių studentams plėtoti savo praktiką, kaip judėjimo specialistai pagal savo interesus šiame auganti ir novatoriškas srityje, ir jie imsis potencialiai novatoriškoje tyrimus judėjimą. Kursai yra dėstomi kuratorių kurie dabartiniai profesionalūs specialistai, savo srities judėjimo pedagogikos, judėjimo kryptį ir judėjimo mokslinių tyrimų.

Studentai pasitikrinti formalizuotą ir sistemingą aktorius judėjimo išsilavinimą, kuris sutampa su plačiai socialinės svarbos visose kūniškumo ir kūno aspektų atsiradimą. Yra firma dėmesio Labano judesio filosofijos ir LECOQ erdvinės ir fizinių metodų, tačiau bendras požiūris yra eklektiškas ir švenčia įvairius metodus. Studentai gali tikėtis susidurti su judėjimo praktikų, tokių kaip Feldenkrais, Bogart, Roth, Suzuki, Aleksandro, pisk, Humphries, Barba ir Grotowskiego darbą. Mokymo metodai vieta vienodo dėmesio individo ir grupės plėtrą, pasitelkiant individualias vadovėliai, grupės seminarus ir praktinius užsiėmimus. Praktiniai užsiėmimai yra skirta pagerinti įgūdžius, kaip judėjimo mokytojo ar judėjimo direktorių.

URM studentai dirbs savarankiškai antrus metus iš specialisto tyrimą, kuriuo siekiama išplėsti ir pagilinti praktiką per profesiniame kontekste. Tikimasi, kad jie įsipareigoja vieną ar du prikabinti failų, kurie yra remiami samouczków per metus, kaip tęstinio proceso apmąstymų, analizės ir augimo, kuris bus galutinis disertacijos pateikimo.

Įvertinimas

Abiejų MFP studentų pirmaisiais metais ir magistro studentams, vertinimas yra per įvairius metodus, įskaitant darbo dėl praktinių projektų, raštu užduotis ir mokymo / vadovavimas praktikos vietas.

Per pastarąjį kadencijai MA, studentai dirbti savarankiškai atlikti specializuotą tyrimą, kylančių iš darbo, atlikto kurso metu.

profesionalus Koncentruoti

stažuočių

Studentai šių kursų įsipareigojo vieta veiklą adresu:

Konservatorijų ir aukštojo mokslo institucijų įskaitant Royal Academy Dramatic Art East 15 lep mokyklos, Guildford School of Acting, Italia "Conti" teatro akademijos meno, rožė Bruford kolegijoje, ir animacijos katedros Centrinės Saint Martins, taip pat centriniu.

įmonės įskaitant Peut-être teatro Chickenshed teatro, Royal Shakespeare Company "ir estakados teatre.

Organizacijos ir įstaigos užsienyje įskaitant BŽŪP-21 Niujorke, ir universitetų Graikijoje ir Norvegijoje.

Naujausi Apsilankymas Personalo

Struan Leslie (judėjimas direktorius, anksčiau vadovė judėjimo "Royal Shakespeare Company), Imogen riteris (judėjimas direktorius ir choreografas), Jane Gibsonas (judėjimas direktorius kinui ir teatrui, anksčiau vadovė judėjimo nacionaliniame teatre), teistis Lefton (judėjimas direktorius, teatro, kino ir operos), Keit Flatt (Choreografė ir judėjimo direktorius teatro ir operos), Liz Rankin (judėjimas direktorius, dalijosi darbo patirtimi). Autoriai judėjimo įtraukė Pažymėti Evans ir Alison Hodge. Judėjimo mokytojai įtraukti Ian Brener (istorinis šokis ir laikotarpis judėjimas), Natasha Fedorova, Marie-Gabrielle Rotie, Alex Croft, Karin Fisher-Potisk, Lucy Cullingford.

Patekimo į rinką reikalavimai ir Priėmimo

Jūs paprastai turi mokslo laipsnį arba ekvivalentas tema, kuri apima judėjimo ar šokio elementas. Baigusiems kitų disciplinų bus laikoma, jei jie gali pateikti įrodymus, kad ankstesnį mokymą ir patirtį judėjimo ar šokių. Jei turite tvirtą judėjimo fonas ir profesinę patirtį dirbant su judėjimo mažiausiai dvejus metus, jums bus svarstoma nestandartinio įrašą.

Pasiūlymas paprastai bus pagaminti tik po interviu.

URM viršaus iki metų tiems, su esamu MA šia tema yra taip pat prieinama.

Anglų kalba

Pareiškėjai, kuriems anglų kalba nėra privalomi jų gimtoji kalba įrodyti savo anglų kalbos žinias ir įgyti bendrą balų 7,0 iš IELTS testą. Mes priimti lygiaverčius anglų kalbos kvalifikaciją. Pareiškėjams rekomenduojama įgyti šį pažymėjimą kuo anksčiau.

Interviu Londone

Jei pasirinktas interviu dėl vietoje MA ar URM judėjimas: režisūros ir mokymo mes, reikės parengti taip:

  • paprastas, trumpas judėjimas pratimas, kad jums būtų išmokyti stažuotojui aktorius (ne ilgiau kaip 10 minučių). Jūs mokys šį pratimą per pokalbį ir aptarti savo tikslus, kaip mokytojas. Tai mūsų šansas pamatyti tave veiksmų kaip potencialus judėjimo mokytojų / režisierius ir nustatyti, ar turite potencialas analizė ir refleksija
  • trumpas pavyzdys savo judėjimo darbą, kuris turėtų trukti ne ilgiau kaip 10 minučių ir atspindėti jūsų ypatingą judėjimo stilių ir prisijungti prie judėjimo
  • 1500 žodžių esė paaiškinti savo motyvus taikant kurso.

Jūs turėtumėte atsinešti rūbų, tinkamų važiuoti sesijos, o kai rašytinių įrodymų jokių akademinių kvalifikacijų.

Interviu procesas taip pat suteiks jums galimybę sužinoti daugiau apie kursą ir mokyklą.

Tarptautiniai pokalbiai

Kiekvienais metais Centrinė šeimininkai interviu už JK ribų skaičių, su dėstytojų iš Centrinės keliaujančių susitikti pareiškėjams komanda. Tarptautiniai pokalbiai yra skirtos atkartoti Londone įsikūrusi interviu patirtį visais aspektais (išskyrus mūsų svetainėje turą!). Žr mūsų Įvykio Finder aukcionai Artimiausi interviu vietas ir datas.

Atstumas Interviu

Centrinė neleidžia pareiškėjai imtis nuotolinės interviu šiam kursui. Jei gyvenate užsienyje ir negalite dalyvauti pokalbyje asmeniškai jums gali, kurso Leader nuožiūra būti pasiūlyta nuotolinės pokalbio galimybė. Jei pasirinktas interviu tokiu būdu jums bus susisiekta (paprastai elektroniniu paštu), kad būtų sudaryta tinkamo laiko pokalbiui. Tai bus atlikta Skype, telefonu arba "gyvo" pašto biržoje ir paprastai bus pagrįsta medžiaga jums buvo paprašyta pateikti iš anksto. Interviu bus atliekamas pagal Priėmimo Tutor kartu su kolega, kuris turės pamiršti savo pateiktų medžiagų.

Tarptautinė studentų

Aplankykite Tarptautinė studentų skyrių, kad galėtumėte peržiūrėti informaciją apie anglų kalbos reikalavimų centrinis kursų.

Be Vidurio

Baigiu užimtumo ir karjeros keliai yra šie:

judėjimo direktoriai, Pašiūrės Nacionaliniame teatre, Royal Shakespeare Company, Stratfordas prie Eivono ir Niujorke, Brodvėjuje, Royal Court teatre, Young Vic, Londone 2012 Olimpinės atidarymo ceremonijas, Suomijos ir Australijos operos Įmonės.

judėjimo MokytojaiVadovas sąjūdžio akademijos gyvų ir registruojami dailės, Rytų 15 Lep mokykla Middlesex universiteto, rožių Bruford kolegija, Royal Academy of Dramatic Art.

Direktoriaus pavaduotojaiRoyal Shakespeare Company ".

praktikantas direktorius, Glazgas Piliečiai teatras.

Teatras Profesoriai / Praktikai, Japonija, Korėja, Kanada, Meksika, Australija, Vokietija.

mokslo laipsnių, Kūno ir vaizdo.

Dirbtuvių vadovai, Šamanų praktikos, Kūno, proto Centravimo choreografów.

judėjimas, Animacija ir Labanas.

spektaklis, Karo arklys

Atsiliepimas

Diana Alison-Mitchell

Baigė 2008, judėjimas direktorius ir choreografė, kreditai apima Julijus Cezaris režisuotą Gregory Doran už Royal Shakespeare Company, saloje tuo Young Vic, London 2012 Olympic atidarymas ceremonija kaip dalis Toby Sedgwick judėjimo komanda ir nacionalinis teatras filmas Kas yra judėjimas direktorius?

"Aš atvykau iš šokių fone ir buvo tikrai domina rasti naujų būdų, kaip dirbti su kūnu ir visada turėjo aistrą teatrui. Žinoma, tikrai praplėtė savo žinias apie judėjimo praktiką, bet dar svarbiau padėjo man sukurti savo praktiką, kuri yra labai svarbi Judėjimo direktorius. Žinoma, taip pat palaiko besidomintiems judėjimo paklausti ir ištirti kūrybiškai aplinkoje, žmonių grupę iš įvairių sluoksnių. Ši įvairovė buvo turtingas dalis to, ką siūlo Žinoma. "

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Central stands at the forefront of training and research in the Dramatic Arts. Graduate employment statistics are amongst the highest in our sector, and our research has recently been assessed as ‘Wor ... Skaityti daugiau

Central stands at the forefront of training and research in the Dramatic Arts. Graduate employment statistics are amongst the highest in our sector, and our research has recently been assessed as ‘World Leading’ – and is unique in the realm of drama conservatoires. The ratio of undergraduate applications to places is the highest of any UK university. Skaityti mažiau