MA Verslumas: mados ir kūrybinės pramonės šakos

Bendroji informacija

Programos aprašymas

MA verslininkystė: mados ir kūrybinės pramonės šakos studentams suteikia unikalią mokymosi aplinką, įvedančią mados ir kūrybinių industrijų specifišką verslumą ir verslo mąstymą.

Programa siūlo studentams iš įvairių sluoksnių ir disciplinų galimybę pristatyti tokius dalykus kaip; ženklinimas, rinkodara, verslo teorija ir praktika, verslo planavimas ir finansavimas antrosios pakopos studijų lygmenyje. Šis magistro laipsnis naudoja ir remia bet kokius esamus perkeliamus įgūdžius, kartu ugdydamas vertingas žinias apie mados verslą ir kūrybines industrijas.

Kursas bus paremtas „Condé Nast Publications“ patirtimi ir platesniu pramonės partnerių tinklu mados ir kūrybinės pramonės srityse. Jūs būsite palaikomi bendradarbiaujant su atitinkamais specialistais ir organizacijomis. Kursas apjungia nepriklausomus tyrimus su dėstomu akademiniu turiniu, kartu su pirmaujančių pramonės specialistų derybomis ir meistriškumo pamokomis.

Bus teikiama techninė parama, skirta „Adobe Creative Suite“ įgūdžių rėmimui ir tobulinimui, profesionalių kūrybinių bendravimo įgūdžių stiprinimui ir keitimuisi idėjomis.

„Condé Nast“ mados ir dizaino koledžas daug dėmesio skiria pasiruošimui pramonei. Kurso metu bus tiriamos atskiros verslo pradžios galimybės verslininkystės mados ir kūrybinių organizacijų veikloje, patrauklios įvairių sričių studentams.

Ši magistro programa yra tarptautiniu mastu pripažinta Bekingemo universiteto patvirtinta kvalifikacija, kurios vertė yra 180 kreditų.

123295_SuzyMenkeswiththestudents.jpg

Kurso struktūra

Į šią pramonės šaką orientuota programa siekia palaikyti ir įgalinti jus pasitikėti, kad galėtumėte planuoti, plėtoti ir pradėti savo verslą pradedant verslą. Jums bus įrengti atitinkami perkeliami profesiniai įgūdžiai ir galėsite pateikti atitinkamus verslo pasiūlymus.

Tai plati ir perspektyvi programa, nagrinėjanti įvairias mados ir kūrybinių industrijų sritis. Jūs esate raginami nustatyti galimybes rinkoje ir pasiūlyti savo verslo sprendimus naudodami naujoviškus ir tradicinius verslo pradžios modelius ir metodus.

Bus akcentuojamas tinkamų pramonės žinių ir praktinių verslo įgūdžių, reikalingų tvariam ir šiuolaikiškam kūrybiniam verslui kurti ir plėtoti, plėtra.

Jums bus teikiama parama veiksmingam perėjimui nuo studento prie verslo savininko (arba įsidarbinimo) kūrimo, aiškiai susiejant teorines temas, verslo modelius, akademinius tyrimus ir pramonės mąstymą su šiuolaikiniu verslo ir verslumo pasauliu kūrybinėje pramonėje. Jūs susipažinsite su mokymosi visą gyvenimą metodais, kurie leis jums toliau tobulinti savo žinias ir supratimą bei plėtoti naujus įgūdžius aukštu lygiu.

Kursas pabrėžia

 • Prieiga prie profesionalių pramonės mentorių tiek iš „Condé Nast“, tiek iš platesnės mados pramonės
 • Prieiga prie profesionalių pramonės mentorių tiek iš „Condé Nast“, tiek iš platesnės mados pramonės
 • Galimybė pradėti savo verslą prieš baigiant kursą
 • Sužinokite, kaip sukurti ar plėtoti savo verslą, naudojant šiuolaikinius metodus, derinant teoriją ir praktinius profesinius įgūdžius
 • Neįvykdyti pramonės garsiakalbiai
 • Karjeros patarimai

Kurso datos

Rugsėjo 28 d. – 2021 m. Rugsėjo 04 d

MA verslumo moduliai

Prekės ženklo komunikacijos ir rinkodaros strategija

Šis modulis supažindina jus su šiuolaikiniais komunikacijos metodais, naudojamais mados ir kūrybinės pramonės šakose, siekiant perduoti prekės ženklo atributus. Jūs išnagrinėsite sėkmingas prekių ženklų naudojamas komunikacijos strategijas ir ištirsite įvairius formatus, technologijas ir temas, kurias naudoja prekės ženklai, kad gautų teigiamą patirtį numatytai auditorijai. Šis modulis taip pat suteikia jums galimybę plėtoti vizualinį bendravimą ir programinės įrangos įgūdžius, reikalingus norint sukurti aukšto lygio prekės ženklo komunikacijos rezultatus.

Kūrybinis verslumas

Šis jaudinantis modulis supažindina jus su verslumo pasauliu, nagrinėdamas pagrindines mados ir kūrybinių industrijų problemas ir iššūkius. Jūs taip pat išnagrinėsite įvairius verslo verslo modelius ir teorijas. Šio modulio metu turėsite galimybę įvertinti ir atspindėti atributus ir savybes, taip pat strategijas, kurias naudoja sėkmingi verslininkai, ir jų vertę pasaulio ekonomikoje. Mokydamiesi atpažinti mados ir kūrybinių industrijų galimybes rinkoje, taikysite atspindinčios praktikos modelius, skatindami jus atpažinti savo asmeninius bruožus, savybes, įgūdžius ir žinias.

Kritiniai tyrimai: mados rinkos ir kūrybinės industrijos

Studijuodami šį modulį, jums bus pristatyta daugybė tyrimų metodų, metodų ir priemonių, naudojamų kritiniam mąstymui ir analizei stiprinti, siekiant paskatinti savo asmenines nuomones. Šis pagrindinių teorijų įvedimas kartu su akademiniu diskursu yra esminis dalykas, padedantis jums paremti savo kūrybinę praktiką išlaikant akademinį dėmesį.

Verslo ir finansinis kūrybinių industrijų modeliavimas

Šio modulio tikslas - padėti jums sukurti efektyvų ir gerai apgalvotą verslo planą, kuris pritrauktų tinkamų potencialių suinteresuotųjų šalių finansavimą / investicijas ir taptų naujos įmonės kūrimo gairėmis. Šiuo etapu vykdomas planavimas bus pagrindas galutiniam verslumo projektui, kai koncepcija bus toliau plėtojama, pasirengus pradėti veiklą.

Galutinis verslumo projektas ir verslo pradžia

Šis modulis suteikia jums galimybę derinti teoriją ir praktiką, sujungiant visas žinias, kurias įgijote per visą kursą, ir praktiškai jį pritaikydami naujam verslui. Toliau tobulindami ir ruošdamiesi pradėti savo pačių mados / kūrybinių industrijų verslą, jums bus daug dėmesio skiriama verslo idėjoms, rinkos tyrimams, prekės ženklui ir finansiniam planavimui, kuris buvo nustatytas arba atliktas kurso metu. Be to, toliau tobulinsite savo įgūdžius projektų valdymo ir vadovavimo srityse.

Šio modulio metu jūs sukursite savo individualias treniruotes ir aiškiai nurodysite savo projekto tikslus ir uždavinius. Galite nuspręsti dirbti konsultuojantis su išorės verslo partneriu ar bendradarbiu, kuriam jūs aiškiai apibrėžsite susitarimus su projekto / modulio vadovais. Visiems studentams bus suteikta galimybė turėti šio modulio pramonės mentorių.

123283_2E104868-394B-4930-9976-AF4D3EBBDFA3.jpg

Priėmimo ir atvykimo reikalavimai

Patekimo reikalavimai

Standartiniai šio kurso įvedimo reikalavimai yra:

 • Gerbiamasis laipsnis, pageidautina 2: 1 ar didesnis, arba lygiavertė ES / tarptautinė kvalifikacija.
 • Turėkite bendrą idėją, kad verslo koncepcija būtų kuriama kurso metu ir ateityje
 • Pirmąją kursų dieną pareiškėjai turi būti 18 metų ar vyresni

Ikimokyklinio ugdymo akreditavimas (APEL)

Paraiškos yra sveikintinos iš žmonių, kurie neatitinka standartinių įvežimo reikalavimų, jei gali išsamiai parodyti akademiniam tyrimui reikalingus įgūdžius ir gebėjimus. Atitinkamas mokymasis, kuris vyko per įvairias patirtis, dažnai nestruktūruotas, asmeniškas ir nesąmoningai įgytas, gali būti lygus mokymuisi, kurį vykdo studentai, vykdydami tradicinius kursus per formalųjį švietimą. Išimtiniai pareiškėjai, kurie neatitinka standartinių atvykimo reikalavimų, vis dar gali būti svarstomi per APEL. Priėmimo ir akademinės komandos apsvarstys kiekvieną paraišką, kurioje yra išskirtinių privalumų ir alternatyvių įrodymų, kurie gali apimti:

 • Darbo patirtis
 • Neakredituoti kursai
 • Platus skaitymas ir tyrimai
 • Asmeninio pareiškimo kokybė, aktualumas ir patikimumas
 • Ypač stipri akademinė arba profesinė nuoroda
 • ARBA jų derinys

Kiekviena paraiška bus svarstoma atskirai, tačiau kiekvienu atveju negalime garantuoti pasiūlymo.

Anglų kalbos reikalavimai

 • IELTS 6.5 arba aukštesnis lygis arba lygiavertis saugus anglų kalbos testas (SELT)
 • Išsamią informaciją galite rasti mūsų tarptautinių studentų tinklalapyje.

Atrankos kriterijai

Mes pasirenkame pareiškėjus pagal galimą ir esamą gebėjimą šiose srityse:

 • Gali parodyti stiprią asmeninę tapatybę
 • Rodo galimybes pasinaudoti kursu
 • Turi puikių bendravimo įgūdžių
 • Parodo motyvaciją ir įsipareigojimą

Kaip kreiptis dėl MA verslumo programos

Visi pareiškėjai privalo užpildyti internetinę paraiškos formą naudodami mygtuką Taikyti dabar.

Norėdami prisijungti prie kurso, jums nereikia turėti visiškai suformuotos verslo idėjos - dalis kurso yra naujo verslo idėjos tyrimas ir tobulinimas.

Tačiau, jei jau turite verslo idėją, prašome pateikti pagrindinę koncepcijos apžvalgą.

Sėkmingi pareiškėjai bus pakviesti į interviu su akademinės komandos nariu.

Norėdami gauti išsamesnės informacijos, apsilankykite kolegijos svetainėje.

Karjera ir profesinis tobulėjimas

Nors MA dėmesys skiriamas verslumui ir skatina studentus pradėti savo verslą, perkeliami įgūdžiai, kurie bus įgyti, taip pat yra labai svarbūs vis platesniam darbo galimybių spektrui, kurį skatina sparčiai besikeičianti ir besikeičianti rinkos padėtis abiem kryptimis ir platesnės kūrybinės pramonės šakos. Daugelis darbdavių vertina verslumo bruožus įdarbindami naujus darbuotojus šiose labai kūrybinėse ir vizualinėse pramonės šakose.

Galimos karjeros galimybės kartu su savo verslo pradžia:

 • Verslo direktorius
 • Verslo valdymas
 • Rinkodara
 • Brendavimas
 • Pirkimas
 • Prekyba
 • Mažmeninės prekybos valdymas

Unikalus Kolegijos padėties nustatymas ir įvairių pramonės šakų kontaktų teikimas suteikia galimybę tęsti darbo patirties ir stažuotis atitinkamose karjeros srityse. Kolegijos karjeros konsultantai visada pasirengę padėti jums su jūsų siekiais kurso metu ir po jo. Kolegija turi ne tik kontaktus „Condé Nast“ leidiniuose ir „Condé Nast International“ tinkluose, bet ir palaiko ryšius su pagrindiniais mados namais ir kitais svarbiausiais gyvenimo būdais bei kūrybinėmis įmonėmis.

123222_2N5A2896-2_568x379.jpg

Mokesčiai ir finansavimas

28 368 £ (su PVM)

Mokėjimo mokestis:

 • Kad patvirtintumėte ir užtikrintumėte vietą šiame kurse, studentai bus paprašyti sumokėti 1 200 svarų sterlingų užstatą, gautą iš mūsų pasiūlymo.
 • JK / ES studentai gali mokėti mokestį dalimis ištisus metus.
 • Prieš atvykstant į Kolegiją ir prieš CAS išdavimą, tarptautiniai studentai bus paprašyti sumokėti visą mokestį.

Dotacijos ir alternatyvus finansavimas:

 • Šiuo metu šiuo metu nėra jokių stipendijų ar finansavimo galimybių.

Papildomos kursų išlaidos:

 • Yra pasirenkama studijų kelionė užsienyje, kuriai mokestis netaikomas. Tai vyksta pavasarį ir papildoma informacija pateikiama kurso pradžioje.

Studijavimas ir gyvenimas Londone

 • Jei norite gauti informacijos apie studijas Londone ir tai, ką tai gali kainuoti, apsilankykite svetainėje „Gyvenimas Londone“.
 • Informacijos apie būstą studijuoti Condé Nast koledže apsilankykite mūsų apgyvendinimo tinklalapyje.

Kodėl studijuoti „Condé Nast College“?

Jūs mokysite šį kursą su vieninteliu JK mados švietimo teikėju, veikiančiu iš mados pramonės. Ši unikali aplinka suteikia jums perspektyvą mokytis, kaip steigti verslą, kaip veikia mados ir kūrybinės pramonės įmonės, taip pat turėti prieigą prie įvairių sričių ekspertų.

Su savaitės svečių pranešėjais, atstovaujančiais įvairioms mados ir kūrybinių industrijų profesijoms, mokosi tiesiogiai iš patyrusių mokslininkų ir praktikų.

Jūsų Campus

„Condé Nast College“ yra moderniame pastate, Londono kūrybinio ir kultūrinio centro Soho centre. Daugelio kino, mados ir žiniasklaidos namų apsuptyje studentams suteikiamos neprilygstamos profesinio bendradarbiavimo ir kultūrinės patirties galimybės. Koledžas yra vos už 10 minučių kelio pėsčiomis nuo Condé Nast tarptautinės būstinės, taip pat ikoninės „Vogue“ namas, kurį mūsų studentai lanko kaip profesionalų pasaulį.

Kas moko „Condé Nast“ mados kolegijoje?

„Condé Nast“ kolegijos akademinė komanda teikia įvairiapusę platesnės mados pramonės šaką ir žinių bazę. Individualios nuorodos ir tęstinis tyrimas nuolat atnaujina mados pramonės sektorių ir už jo ribų. Mokymo kultūra ir stilius suprojektuoti taip, kad sustiprintų asmenines mados pramonės perspektyvas ir apklaustų mados komunikaciją, jos metodus ir ateitį, kartu remiant ir plėtojant individualius įgūdžių rinkinius ir stilius.

Savo kurso metu Jums taip pat bus mokomi įvairūs mūsų akademiniai darbuotojai, taip pat pramonės svečiai ir lankytojai.

Kai kurie mūsų ankstesni pramonės atstovai: Tommy Hilfiger, Tory Burch ir Viktorija Beckhamas, kad pavadintų tik sauja.

123292_StudentexperienceforKeystone.jpg

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

The Condé Nast College is an important starting point for those who want to be tomorrow’s stars of the fashion industry. With outstanding resources, modern facilities and access to experts from the wo ... Skaityti daugiau

The Condé Nast College is an important starting point for those who want to be tomorrow’s stars of the fashion industry. With outstanding resources, modern facilities and access to experts from the worlds of fashion, style and luxury, the College prepares its students to work in all areas of this exciting and innovative industry. Skaityti mažiau