Apžvalga

MA Visual Communication: Grafinis dizainas - tai intensyvi studijų programa, apimanti kūrybiškumą ir profesinį tobulėjimą. Siūlome stažuotes su pramonės partneriais, įskaitant "Hearst Magazines UK", kuria šiandien siekiama plėtoti pramonės gebėjimus, skaitmeninį pasitikėjimą ir kūrybingą kompetenciją grafikos komunikacijos dizaino ir susijusių sričių karjeros srityje.

Per intensyvią 12 mėnesių programą, įsikūrusią mūsų centrinėje Kembridžo studijose, jūs išplėtysite specialias žinias apie pasirinktą komunikacijos dizaino sritį ir būsite paraginti išnagrinėti naujus metodus, skaitmenines platformas ir technologijas, kurios padės sukurti originalų požiūrį ir priimti jūsų dirbti naujomis įdomiomis kryptimis. Be to, kad patobulintumėte savo žinias apie pagrindinius principus ir tradicinius spausdinimo bei ekrano įgūdžius, reikalingus būsimoms komercinės veiklos karjeroms, jums reikės ištirti išplėstą šiuolaikinio grafinio dizaino, įskaitant judesio grafiką, skaitmeninį ir interaktyvią dizainą, UX / UI, informacijos kūrimas ir į vartotojus orientuotas požiūris.


Unikalios galimybės

Ši programa siūlo išskirtinį specialųjį mokymą kartu su plačiu akademiniu ryšiu ir studijų prieiga. Kaip magistro studentas gauna naudos iš:

 • Išskirtinis žiniasklaidos ir pramonės žinias, praktinius seminarus ir stažuotes per mūsų partnerius, įskaitant mūsų dizaino partnerį "Hearst Magazines UK", leidėjų pavadinimus, įskaitant " Digital Spy", "Esquire" ir " Elle Decoration".
 • Ekspertų mokymas iš profesionalių profesionalių grafikos dizainerių, prekės ženklų ekspertų, animatorių ir iliustruotojų su aistra mokymuisi.
 • Intensyvi mokymosi patirtis, pritaikyta jūsų poreikiams ir ambicijoms, su aukšto lygio asmenine parama ir 1: 1 pamoka.
 • Galimybės dirbti praktikoje arba pramonės konsultavimas kaip kurso dalis.
 • Antrosios pakopos studijų diplomą reikia išsiskirti ir į priekį.
 • Bendradarbiavimas su kūrybine, tarpdisciplinine ir pasauline magistrantūros bendruomene.
 • Savo "iMac" ir studijų darbo sritį atidarykite kiekvieną savaitės dieną.
 • Prieiga prie reguliaraus gyvenimo brėžinys mūsų specialioje piešimo studijoje.
 • Mažas, remiamas ir specialistas kūrybinių menų koledžas gražiu, istoriniu ir kultūriniu miestu - kūrybinis taškas ir vienas iš dinamiškiausių ir tarptautinių studentų bendruomenių Jungtinėje Karalystėje.


Ko tikėtis

Nuo pat pradžių taikomų ir savaiminio inicijuotų projektų derinys pagerins pagrindinius dizaino įgūdžius, įskaitant spausdinimą, redakcinę ir leidybos veiklą (spausdinimą ir internetą), interneto dizainą, kampanijas, reklamos ir meno kryptį, įmonių prekės ženklą ir pakuotes. Be to, pasitelkiant tradicinius spausdinimo ir ekrano įgūdžius, reikalingus profesinei veiklai ateityje, jums bus suteikta galimybė išplėsti žinias apie šiuolaikinę kūrybinę ir komercinę praktiką, ištyrę judesio grafiką, skaitmeninį, interaktyvų ir patyrimą, UX / UI ir informacijos kūrimas.


Stažuotės

Kurso metu siūlomos darbo patirties ar mentorystės galimybės, kurios padeda susikurti pramonės kontaktus, kurti savo CV ir pasiruošti dirbti kūrybinės agentūros ar studijos, taip pat laisvai samdomų vertėjų. Mūsų bendradarbiavimas su pramonės partneriais, įskaitant "Hearst Magazines UK", išskiria mūsų programą. Galite kreiptis dėl stažuotės su vienu iš jų projektuojamų prekių ženklais, kad galėtumėte patirti redakcinį dizainą spausdindami ir internete bei suprasdami vizualaus bendravimo ir iliustruoto ir animacinio skaitmeninio turinio kūrimo svarbą visose pasaulio auditorijose.

Ankstesni studentai dirbo dizaino stažuotoju " Esquire" ir " ELLE" , taip pat kitose grafikos ir fotografijos agentūrose Londone ir Pekine . Šie leidimai padėjo ankstesniems studentams sukurti ilgalaikius profesinius kontaktus ir net jų pirmąjį žurnalo dizaino darbą "Hearst".


Pramonės projektai

Be to, jūs gausite įžvalgų šioje srityje per konkursus, projektus ir gyvenimo trumpus. Tai buvo spekuliatyvus ateities dizaino projektas, kurį sukūrė apdovanojimų pelniusios kūrybinės agentūros "The District" modulis, " ELLE" sukurta mados redagavimo istorija, naujos mados "Sosandar" sukurta nauja prekės ženklo idėja ir " Digital Spy" skaitmeninio turinio / socialinės žiniasklaidos projektas. Mūsų lankytojų dėstytojų programoje dalyvavo novatoriški specialistai, dirbantys šiuolaikinės dizaino industrijoje, įskaitant Elanas Jeeaoo, vyresnysis vizualus dizaineris ustwo, Buzzfeed iliustratorius Rebecca Hendin, David Tang, pagrindinis judesio grafikos dizaineris "NBC Universal", taip pat pirmaujanti kūrybinių direktorių Suzanne Sykes (" Sunday Times" ) ir Tom Meredith ( ELLE ).


Karjera

Kursas suteikia studentams patirties ir įgūdžių, reikalingų karjeros plėtrai kūrybinėse pramonės šakose JK ir visame pasaulyje visoje grafikos ir komunikacijos dizaino srityje, įskaitant redakcinę ir leidybinę veiklą, UX / UI dizainą, reklamos ir meno kryptį, skaitmenines žiniasklaidos priemones ir interaktyvias dizainas, prekės ženklas, judesio grafika ir animacija, patirties dizainas, vizuali rinkodara ir skaitmeninio turinio gamyba. Ankstesnieji absolventai išvyko į karjerą laisvai samdomų grafinių dizainų; prekės ženklas ir rinkodara; grafinis dizaineris " Esquire".


Ištekliai

Visi mūsų magistrantūros studijų programos studentai turi prieigą prie daugybės išteklių studijų palaikymui ir hibridiniam šiuolaikinės meno ir dizaino praktikos pobūdžiui, įskaitant:

 • Pramoninės standartinės programinės įrangos, įskaitant "Adobe Creative Cloud", "Maxon Cinema 4D".
 • Fotografijos studijos ir prieiga prie drėgno tamsaus kambario.
 • "Digital Media Suite" ir techninė pagalba.
 • Mediena, metalas ir keramika 3D dirbtuvės ir techninė pagalba.
 • Prototipų laboratorija (įskaitant 3D spausdintuvą ir lazerinį pjoviklį).
 • Piešimo studija.
 • Pramoninės siuvimo mašinos ir techninė parama iš drabužių techniko.
 • Gerber technologija.
 • Akademinių įgūdžių patarėjas (galima grupei ir 1: 1 pamokoms).

Be CSVPA siūlomų priemonių ir žinių, studentams buvo suteikta parama bendradarbiauti su technologijų specialistais Kembridže, įskaitant Kembridžo universiteto, Cambridge Makespace inžinierius, taip pat vietos skaitmeninio spausdinimo pramonę.


Reikalavimai

Amžius
20 metų

Išsimokslinimo lygis
Sėkmingai baigė bakalauro laipsnį grafinio dizaino, grafikos ir iliustracijos, komunikacijos dizaino ar glaudžiai susijusio dalyko.

CSVPA pripažįsta platų kvalifikacijų ir (arba) atitinkamos patirties įvairovę ir skatina visų žmonių paraiškas, turinčias akivaizdų susidomėjimą ir patirtį savo temoje. Būsimos paraiškos, kuriose nėra pirmiau nurodytų kvalifikacijų ar disciplinų, bet kurie demonstruoja atitinkamą patirtį, būtinus įgūdžius ir intelektualinius pasiekimus, kurių reikia, kad kursas būtų sėkmingas. Lygiavertė patirtis turi būti įrodyta pateikus papildomą profesinį CV.

Kai kuriais atvejais studentams gali tekti baigti magistro diplomą.

Anglų lygis
IELTS 6.5 (be elementų pagal 5.5)

Portfelis

Pradėti
Rugsėjis-rugsėjis

Kurso trukmė
3 semestrai

Akreditacija
Falmuto universitetas

Kontaktinis laikas
Iki 15 valandų per savaitę

Anglų kalba
Jei reikia, iki 5 valandų per savaitę


Asmeninis pareiškimas

Pateikite trumpą pareiškimą (300-400 žodžių), papasakoję apie save, ankstesnę patirtį ir savo požiūrį į kūrybinę veiklą. Įtraukite:

 • Priežastys, kodėl taikomos mūsų MA kurso.
 • Patirtis ir įgūdžiai. Ką tu darai anksčiau?
 • Jūsų požiūris į meno / dizaino praktiką. Kas įkvepia, informuoja ir įtakoja tai, ką darai, ir kodėl?
 • Jūsų tikslai. Ką jūs tikitės išeiti iš MA?
 • Jūsų ilgalaikės ambicijos. Kaip manote, kad magistrantūros studijos padės jums plėtoti karjerą kūrybinėse industrijose?
Programa mokoma:
 • Anglų

Peržiūrėti 4 daugiau kursų Cambridge School of Visual & Performing Arts »

Šis kursas yra Campus based
Duration
3 semestrus
Price
22,920 GBP
Namai / ES: 13 500 £ / Tarptautiniai studentai: 22 920 £
Pagal vietas
Pagal datą
Galutinis paraiškų davimo terminas