Programos apžvalga

Georgia Southern University anglų kalbos magistrantūros programa rengia studentus įvairioms karjeroms ir pažangiam doktorantūros darbui. Studentai, užsiregistravę menų magistro programoje anglų kalba, naudojasi magistrantūros studijų atmosfera ir glaudžiai bendradarbiauja su fakulteto nariais. Tai yra paskelbti mokslininkai, kurių specialybės yra tokios pat įvairios, kaip ir pačios programos kursai. Airijos studijų centras, Gruzijos autorių serija ir departamento kasmetinė Britanijos Sandraugos ir postkoloninė konferencija netoliese esančiame Savannah mieste suteikia papildomos dimensijos anglų kalbos magistrantūros programai. Asistentai yra prieinami kvalifikuotiems absolventams, kurie tarnauja kaip mokiniai, redaktoriaus padėjėjai katedros bendrovei „Journal of Commonwealth“ ir „Postcolonial Studies“ bei kitiems vaidmenims, prisidedantiems prie jų profesinio tobulėjimo.

Darbas: Bendradarbiaudamas su disertacijos patarėju ir komitetu, studentas parašys disertaciją (mažiausiai 10 000 žodžių, neskaitant „Notes“ ir „Works Cited“). Studentas turi išlaikyti egzaminą žodžiu, kurį sudaro disertacijos aptarimas ir su juo susiję klausimai. Išsamiai ir apimtis, disertacija turi parodyti tyrimų originalumą ir nepriklausomą ir kritišką vertimą žodžiu.

Reguliarūs priėmimo reikalavimai

 • Baigti bakalauro laipsnio reikalavimai kolegijoje, akredituoti atitinkamų regioninių akreditavimo asociacijų.
 • 3,0 (4,0 skalė) kumuliacinis balų taško vidurkis arba didesnis visuose bakalauro darbuose.
 • Magistrantūros įrašų egzaminų (GRE) balai.
 • Pagrindinė bakalauro studija arba lygiavertė siūlomoje studijų srityje.
 • Du pareiškėjo rekomendaciniai laiškai, susipažinę su pareiškėjo akademine patirtimi.
 • Pareiškėjo mokslinės mažiausiai 12-15 puslapių rašto pavyzdys.
 • Tikslo pareiškimas (250–500). Šiame pareiškime turėtų būti atsižvelgiama į pareiškėjo akademinius pasiekimus ir svarbius pasiekimus, įnašus ar patirtį šioje studijų srityje, atitinkamas ne mokymo programas, ir priežastis, dėl kurių jis nori dalyvauti Gruzijos pietuose. Nors asmeninis pareiškimas yra tik vienas iš daugelio veiksnių, absolventų priėmimo komitetas svarsto priimant sprendimus, o tai padeda užtikrinti kontekstą likusiai paraiškos daliai.

* Tarptautiniai transkriptai turi būti vertinami pagal NACES akredituotą vertinimo tarnybą ir turi būti vertinami pagal kursus ir įtraukti GPA.

Laikini priėmimo reikalavimai

Laikinas priėmimas kartais yra įmanomas, jei kandidatas turi geresnį nei 2,75 (4,0 skalės) kumuliacinį laipsnio vidurkį bakalauro darbui. Studentai, neatitinkantys laikinųjų reikalavimų, gali kreiptis į aukštųjų mokyklų fakulteto narių skyrių.

114626_114546_Campus.jpg

Statesboro laipsnio reikalavimai: 36 kreditų valandos

Mokestis už mokslą yra prieinamas čia .

Priėmimo terminai

Profesinės galimybės

Vienas iš nuolatinių anglų kalbos studijų programos tikslų yra supažindinti studentus su profesiniu pasauliu ir demistizuoti daugelio jos institucijų vidaus veiklą. Mes norėtume išplėsti galimybę tai padaryti visai absolventų įstaigai čia, Gruzijos pietuose. Tuo tikslu anglų kalbos absolventai sukūrė „konferencijų ryšių“ programą magistrantams. Ši programa suteikia praktinį profesinį mokymą, skirtą organizuoti ir surengti konferencijas (įskaitant korespondenciją su delegatais, kolegijų kūrimą, sesijos pirmininkavimo mokymą, taip pat organizavimą vietoje ir darbą su ryšių palaikymo pareigūnais).

Ryšio studentai ne tik įgyja teorinį ir praktinį akademinių konferencijų supratimą, bet ir atsiima svarbaus profesinio pasaulio aspekto patirtį, modeliuoja tinklų kūrimo įgūdžius ir skatina pernelyg dažnai ignoruojamą akademinės administracijos vertę. Kiekvienas iš šių fakulteto lyderių yra tvirtas įsipareigojimas padėti studentams iš anksto skatinti savo mokslinius tyrimus ir tobulėti kaip profesionalai. Vienas iš geriausių būdų tokiam vystymuisi sukurti yra pamatyti, kaip veikia tam tikrų akademinių organizacijų administravimas.

Akademinės konferencijos suteikia intelekto ir karjeros pažinimo sankirtą. Šios konferencijos yra ne tik daugelio mūsų tiriamosios medžiagos ir darbotvarkių genezė, jos taip pat yra ideali mokymo vieta naujiems akademiniams specialistams sužinoti apie administravimą akademijoje.

Mokymosi rezultatai

 • Pripažinti ir analizuoti teksto literatūros elementus.
 • Padėkite ir interpretuokite tekstus jų istoriniame, kultūriniame ir literatūros kontekste.
 • Sukurkite gerai išvystytas ir organizuotas esė su aiškia ir tikslia proza, pateikiant nuolatinius argumentus.
Programa mokoma:
 • Anglų

Peržiūrėti 16 daugiau kursų Georgia Southern University »

Paskutinį kartą atnaujinta Rugpjūtis 9, 2019
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgs. 2019
Sau. 13, 2020
Duration
2 metų
Dieninės
Price
9,406 USD
Užsienio mokymas: $ 9,406 už semestrą.
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas
Start Date
Sau. 13, 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas
Start Date
Gegužė 18, 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas
Start Date
Rgp. 17, 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas
Start Date
Sau. 11, 2021
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgs. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date

Sau. 13, 2020

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date

Gegužė 18, 2020

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date

Rgp. 17, 2020

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date

Sau. 11, 2021

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date