MA anglų kalbos mokymas

Bendroji informacija

Programos aprašymas

MA anglų kalbos mokymas (ELT) yra po patirties programa, kuri teikia anglų kalbos kaip užsienio kalbos (angl. EFL) mokytojus iš Jungtinės Karalystės ir užsienyje, suteikiančią galimybę apmąstyti savo profesinę patirtį, gilinti supratimą apie teoriją ir praktiką Anglų kalbos mokymas ir įgyti įgūdžių bei kompetencijų, reikalingų lyderio vaidmenims ELT.

Pristatome savo kursą

Suteikite žmonėms visame pasaulyje gebėjimą laisvai kalbėti ir bendrauti anglų kalba ir pradėti kurti pamatus link apdovanojamos ir įdomios karjeros magistrantūros studijų anglų kalbos mokymas (ELT) University of Southampton . Šis magistro laipsnis, kurį teikia University of Southampton gali suteikti jums priemonių, reikalingų veiksmingai mokyti anglų kalbos dėstymo kalbos mokymo metodologijos klausimus.

Kurso faktai

  • Suteikiamas laipsnis: MA
  • Įleidimas: 15-20
  • Vidutinės paraiškos vienoje vietoje: 4

Programa siūlo Taikomosios kalbos tyrimų centras. Darbuotojai, dalyvaujantys programoje, dalyvauja tiesioginiame anglų kalbos kaip užsienio kalbos (angl. EFL) ir kitų kalbų mokymo, taikomosios lingvistikos ir kalbos mokymosi, taip pat sociolingvistikos ir kultūros studijų, mokslinių tyrimų ir taikomosios veiklos srityse. Ši teorinės kompetencijos ir praktinės patirties derinys yra vienas iš mūsų programos bruožų.

Tipiniai įvežimo reikalavimai

Laipsnis

Pirmosios ar antrosios pakopos aukštojo mokslo laipsnis arba lygiavertis standartas kitose universiteto patvirtintose kvalifikacijose anglų kalba, šiuolaikinėse kalbose ar giminystės disciplinoje, be to, turi bent dvejų metų profesinę patirtį

Anglų kalba

IELTS 6,5, iš viso mažiausiai 6,0 visose sudedamosiose dalyse arba lygiavertis standartas kitose Universiteto patvirtintose kvalifikacijose

Atrankos procesas

  • Įleidimas: 15-20
  • Vidutinės paraiškos vienoje vietoje: 4
  • Reikalavimai akademiniam atvykimui: pirmosios arba antrosios pakopos aukštojo mokslo laipsnis arba lygiavertis standartas kitose universiteto patvirtintose kvalifikacijose anglų kalba, šiuolaikinėse kalbose ar giminingose ​​disciplinose,
  • pridedant mažiausiai dvejų metų profesinę patirtį
  • Reikalavimai anglų kalbos įvedimui: bendras IELTS 6,5, iš visų komponentų mažiausiai 6,0, arba lygiavertis standartas kitose Universiteto patvirtintose kvalifikacijose.
  • Atrankos procesas: internetinė programa

Tipiškas turinio kursas

Programa susideda iš aštuonių dėstomų modulių (keturi pagrindiniai moduliai ir keturi variantai) ir disertacija. Dieninių studijų metu studentai priims visus dėstomus modulius per du semestrus ir užbaigs disertaciją iki rugsėjo mėn. Neakivaizdinės studijos vyks per keturis semestrus dėstomus modulius, o jų disertaciją baigs baigti iki metų rugsėjo.

Humanitarinių mokslų magistras Sautamptone siūlo platų ir įvairią mokymosi patirtį, kurią turėtumėte tikėtis iš pirmaujančio mokslinių tyrimų universiteto. Mes esame pasiryžę suteikti tinkamą, šiuolaikišką ir ypač patrauklią patirtį, kuri leis jums įgyti papildomų įgūdžių ir suprasti, kad jums reikia pradėti karjerą bet kurioje srityje arba tęsti tolesnius tyrimus.

Mokymasis

Kaip mokysi?

Antrosios pakopos studijų programos dėstymui vadovauja akademinis personalas, leidžiantis jums bendradarbiauti ir prisidėti prie geriausių pasaulyje atliktų humanitarinių mokslų tyrimų Sautamptone. Jūs užbaigsite pagrindinę mokslinių tyrimų įgūdžių ugdymo programą kartu su tam tikrais moduliais, kuriuos pasirinksite pagal savo asmeninius tikslus ir tikslus. Kiekviena programa siūlo platų ir patrauklų modulių asortimentą, susijusį su mūsų specialybėmis, kurias vadovauja mokslininkai, kurie yra ekspertai pasirinktose mokslinių tyrimų srityse ir norintys jus dominti savo patirtimi.

Jūs sukursite savo žinias ir supratimą per paskaitas, dėstytojus vadovaujančius ir studentų vadovaujamus seminarus, vadovėlius ir praktinius praktinius seminarus. Jūs sukursite savo savarankišką profesionalumo gebėjimus per įvairius grupinius ir individualius projektus bei tyrimus, kuriuos palaiko programos dėstytojai; turėsite galimybę pristatyti savo individualų darbą, organizuoti ir vadovauti seminaro veiklai, teikti tarpusavio atsiliepimus ir paramą.

Vertinimas

Jūs parašote keletą išplėstinių esė, tačiau dauguma modulių bus vertinami naudojant modulių portfelį, kuriame yra daugybė įrodymų, rodančių, kad pasiekta modulio mokymosi rezultatų. Tai gali būti: trumpesnės esė; anotacija bibliografija; kritinių tyrimų apžvalga; ataskaitos apie mokslinių tyrimų priemonių projektavimą / bandymą; ataskaitos apie dirbtuvių užduotis; žodiniai pristatymai; duomenų analizės užduotys. 15 000 žodžių disertacija yra pagrindinis elementas nustatant atitinkamų įgūdžių įgijimą ir mokslinių tyrimų metodų taikymą. Jūsų vadovas galės reguliariai ir palaikyti patarimus, patarimus ir atsiliepimus apie jūsų pažangą.

Profesinis tobulėjimas

Magistro laipsnis leis jums toliau tobulinti pagrindinius įgūdžius, kuriuos darbdaviai siekia, pavyzdžiui: laiko valdymą; problemų sprendimas; komandinis darbas; terminas ir projektų valdymas; kultūrinis sąmoningumas; dirbti savarankiškai; naudodamiesi savo iniciatyva; santykių kūrimas; kritinis mąstymas ir tyrimų analizė. Svarbiausia, jūs išmokysite perteikti savo idėjas ir entuziazmą įvairioms auditorijoms.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Over 6,500 international students from more than 135 countries choose to study at the University of Southampton each year. In addition, we have links with universities and partners around the world, m ... Skaityti daugiau

Over 6,500 international students from more than 135 countries choose to study at the University of Southampton each year. In addition, we have links with universities and partners around the world, making us a truly international institution. Here at Humanities, we are fascinated by people and their activities and achievements over the centuries, from prehistory to the modern day. We are well-known for ground-breaking and internationally-significant research and education across our wide-ranging disciplines, most of which are ranked in the top ten across British universities. Skaityti mažiau