MA anglų literatūroje

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Anglų literatūros magistras yra sukurtas atsižvelgiant į jūsų, kaip literatūros skaitytojo ir tyrinėtojo, tobulėjimą; kaip kritiškas ir reflektuojantis mokslininkas; ir kaip komunikatorius ir žinių pateikėjas. Tai sujungia dabartinius mokslinius tyrimus su perkeltų akademinių ir profesinių įgūdžių skatinimu. Jis kviečia jus prisidėti prie diskusijų, diskusijų ir projektų, kurie dabar keičia discipliną, naudodami tyrimų vadovaujamus modulius, kuriuos informuoja dabartiniai mūsų darbuotojų interesai, leidiniai ir bendradarbiavimo projektai. Šis kursas, pagrįstas moduline struktūra ir pritaikomu tvarkaraščiu, yra tinkamas tiek ištęstinėms, tiek dieninėms studijoms.

Pagrindiniai faktai

 • Apdovanojimas: magistrai
 • Trukmė: 1 arba 2 metai
 • Studijų būdas: Visas / Ištęstinės
 • Pradžios data: rugsėjis
 • Bishop Grosseteste University institucija: Bishop Grosseteste University
 • Įstaigos kodas: B38

Apie šį kursą

Mūsų anglų literatūros magistras yra idealus, jei norite išplėsti ir išplėsti savo bendradarbiavimą su anglų literatūra. Išnagrinėsite daugybę literatūros žanrų, požiūrių ir temų po Apšvietos kontekste, nuo 1780 m. Iki šių dienų, per du komandos mokomus modulius atskleisite naujas ir tamsesnes literatūros puses, taip pat naujoviškus praeities interpretavimo būdus ir dabartį per skirtingas perspektyvas ir keturis modulius, vadovaujamus dėstytojo pasirinktų autorių, literatūros laikotarpių, žanrų ir temų.

Įgysite puikių žinių apie literatūrą anglų kalba, literatūrinės kritinės analizės, tyrimų, nepriklausomų stipendijų ir žinių perdavimo galias per puikius bendravimo įgūdžius. Šis kursas suteikia jums labai reikalingų organizacinių, projektų valdymo, pristatymo, ryšių palaikymo, problemų sprendimo ir sąveikos įgūdžių. Lankstus ir gyvybingas, tai suteikia galimybę įgyvendinti savo interesus atliekant įvairias rašytines ir žodines užduotis.

BGU anglų kalba turi nusistovėjusią mokslinių tyrimų kultūrą ir būsite pakviesti prisijungti prie mūsų darbuotojų reguliariuose literatūros renginiuose, dirbtuvėse ir pristatymuose. Būsite skatinami dalyvauti mokslinių tyrimų seminarų cikle, konferencijose ir kituose viešuose renginiuose. 2014 m. Mokslinių tyrimų kompetencijos sistemoje (angl. Research Excellence Framework, REF) 83% visų Anglijos darbuotojų pateiktų darbų buvo įvertinti kaip „tarptautiniai“, įskaitant tyrimus, kurie savo originalumu, reikšmingumu ir griežtumu buvo laikomi „pirmaujančiais pasaulyje“.

Ką studijuosite

Šio kurso studentai šiuo metu studijuoja kai kuriuos arba visus toliau nurodytus modulius

Modulio moduliai

 • Teorizuojanti literatūra: kritinės sąrangos
 • Literatūra laike
 • Kadravimo žanras
 • Tamsioji literatūros pusė
 • Autorius dėmesio centre
 • Teminės gijos
 • Disertacija

Weathered books

Patekimo reikalavimai

Paprastai tikimasi turėti arba numatyti turėti mažiausiai 2,2 pagyrimo laipsnį anglų literatūroje ar su tuo susijusią discipliną.

Jei turėsite kitą laipsnį, įgijusį 2,2 ar aukštesnę versiją, priklausomai nuo turinio, jūsų bus paprašyta įrodyti pakankamai žinių apie programą. Tai būtų įvertinta pokalbio ir paraiškos metu.

BGU yra įsipareigojusi plėsti prieigą ir dalyvavimą, o mes laikomės griežtos nediskriminavimo politikos.

Kaip tau bus mokoma

Šio kurso metu jums bus pasiūlyti individualūs, nepriklausomi moduliai, pristatomi lanksčiu tvarkaraščiu (kuriame taip pat gali būti ištęstinių studijų maršrutas). Tai suteikia tiek turinio, tiek struktūros įvairovę, o ilgesni moduliai siūlo platumą ir apimtį, juos papildo specializuoti moduliai, suteikiantys gylį ir dėmesį. Vertinimą galėsite pritaikyti pagal savo interesus ir parengti individualią disertaciją.

Vertinimas

Dėstymas bus grindžiamas savarankiškomis tyrimo užduotimis, kurios reguliariai dalyvauja mažų grupių seminarų sesijose. Derindami ekspertų komentarus ir kritines diskusijas, studentai įgis įgūdžių ir pagrindų, reikalingų įvairiems žodiniams, rašytiniams ir į tyrimus orientuotiems vertinimams. Šie literatūriniai vertinimai lavins pažangius bendravimo ir pristatymo įgūdžius, kad būtų galima rinktis profesinę ateitį.

Karjera ir tolesni tyrimai

Šis magistro kursas paruoš jus įvairioms profesijoms, kurios priklauso nuo pažangių kritinių, literatūrinių ir analitinių įgūdžių, taip pat priklauso nuo įmantraus bendravimo ir mokslinių tyrimų gebėjimų, kuriuos įgysite. Tai gali apimti karjerą, pavyzdžiui, dėstymą, leidybą, bibliotekininkystę, žurnalistiką, profesionalų rašymą ar akademinę bendruomenę (įgijus daktaro laipsnį). Tačiau anglų kalbos magistrams nebūtinai reikia sukurti karjerą, susietą su šiuo dalyku. Mūsų absolventai taip pat turės tvirtą galimybę pereiti į rinkodaros, valdymo ar viešųjų ryšių srities profesijas.

Parama

Studijos BGU yra į studentą orientuota patirtis. Darbuotojai ir studentai dirba draugiškai ir palankiai, būdami intymios miestelio bendruomenės dalimi. Kiekvieną personalo narį pažinsite asmeniškai ir jausitės užtikrintai kreipdamiesi į juos pagalbos ir patarimų, o darbuotojai jus atpažins ne tik iš matymo, bet ir kaip asmenybę, turinčią unikalių talentų ir pomėgių.

Mes būsime pasirengę palaikyti jus asmeniškai ir akademiškai nuo įvado iki baigimo.

Mokesčiai ir finansai

Daug informacijos apie studentų finansus galima gauti iš daugybės šaltinių, tačiau ji kartais yra paini ir prieštaringa. Štai kodėl BGU stengiamės suteikti jums visą informaciją ir paramą, kuriai galime padėti viso proceso metu. Mūsų studentų patarėjų komanda yra ekspertai, padedantys susitvarkyti studijų finansavimo tvarką, siūlantys įvairias paslaugas, kurios jums žingsnis po žingsnio padės visais studentų finansavimo aspektais.

Visiems pareiškėjams UCAS pateikia išsamią instrukciją, kaip kuo paprasčiau užpildyti internetinę paraišką, taip pat prireikus pagalbos tekstą.

Paskutinį kartą atnaujinta Spal. 2020

Apie mokyklą

Here at Bishop Grosseteste University (BGU), we’ve been educating students in the historic heart of the City of Lincoln for over 150 years, located on a beautifully green and pleasant campus just a fe ... Skaityti daugiau

Here at Bishop Grosseteste University (BGU), we’ve been educating students in the historic heart of the City of Lincoln for over 150 years, located on a beautifully green and pleasant campus just a few minutes’ walk from Lincoln Cathedral, Castle and the old Roman city. We’re set on a single-site campus, so just about everything you need is close by, whether it be your tutors, your friends, your lectures or the places in which you like to relax. Skaityti mažiau