MA aplinkosaugos architektūra

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Studijos šeštajame iš eilės (2015–2020 m.) Pasaulio dailės ir dizaino universitete esančiame QS pasaulio universiteto dalykų reitinge.

Apie programą

Aplinkos architektūra orientuota į gyvybės formų ir žemės sistemų priklausomybę, taip pat į alternatyvių kraštovaizdžio, aplinkos ir teritorijų sampratų, egzistuojančių skirtingose visuomenėse, koegzistenciją.

Jei planeta turi dizaino problemų, ką reiškia sąvokos „dizainas“ ar „architektūra“, kai jos vartojamos įvairiems reiškiniams, tokiems kaip vandenynai ir atmosfera, ar dirbamoms žemėms ir dykumoms? Dėl aplinkos pokyčių intensyvumo reikia naujų žinių kūrimo formų, pagrįstų teiginiu, ypač projektavimo metodais.

Mes siūlome intensyvų seminarų, paskaitų, praktinių užsiėmimų ir simpoziumų ciklą, ugdantį naują ir eksperimentinį požiūrį į discipliną. Turėsite prieigą prie turtingos radikalios ir eksperimentinės tarpdalykinės veiklos kultūros RCA ir galimybę Londone įkurti kolegų ir mentorių tinklą.

Site Analysis, Chen Hsiang

Įėjimo reikalavimai

Kandidatai atrenkami tik pagal nuopelnus, o paraiškos priimamos iš viso pasaulio. Atrankos metu bus atsižvelgiama į kūrybiškumą, vaizduotę ir naujoves, kaip parodyta jūsų portfelyje, taip pat į jūsų galimybes gauti naudos iš programos ir pasiekti aukštus MA standartus.

Greičiausiai būsite architektūros studentai, turintys 3 2 metų bakalauro ir magistro laipsnius arba jiems prilygstantį 5 metų magistro laipsnį, pageidautina architektūros, kraštovaizdžio architektūros, kraštovaizdžio urbanistikos, urbanistikos ar kitose susijusiose projektavimo disciplinose, norintys įgyti didelę patirtį. masto, aplinkos ir ekologinio projektavimo projektai.

Mes apsvarstysime kitus fonus, tokius kaip vaizduojamasis menas, socialiniai mokslai, geografija, urbanistika, planavimas ar ekonomika, jei jūsų ankstesnis darbas yra išskirtinis nuopelnas ir jūs galite parodyti jų sugebėjimą dirbti kartu ir prisidėti prie daugiadalykės komandos. Labai svarbu įrodyti savo intelektualinį ir profesinį smalsumą ir pasirengimą įsitraukti į griežtą ir reiklų studijų periodą.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Located in the heart of London, the Royal College of Art is the most influential, wholly postgraduate university of art and design in the world.

Located in the heart of London, the Royal College of Art is the most influential, wholly postgraduate university of art and design in the world. Skaityti mažiau