MA fotografija

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Apžvalga

Naujausios studijos ir skaitmeniniai tamsūs kambariai suteiks jums laisvę kurti išskirtinį autorių balsą per pažangų fotografijos praktikos tyrimą.

Teorija ir praktika

Nors mūsų antrosios pakopos studijų fotografijos kursai yra praktikoje vadovaujami, dėstomi komponentai nagrinėja konteksto ir teorinius fotografijos aspektus. Iš bendradarbiavimo, estetinio / anti-estetinio ir technologinio determinizmo, į besivystančių technologijų poveikį, galėsite spręsti įvairias temas, susijusias su jūsų praktika.

Taip pat turėsite paskatinti gilų supratimą apie profesinį ir komercinį jūsų darbo kontekstą, taip pat ištirti galimybes judėti įvaizdį šiuolaikinėje fotografijoje.

Gaukite vertingos pozicijos pramonei

Būsite raginami kurti stiprią individualų balsą vizualiai praktikoje visą kursą. Seminarai ir praktiniai seminarai paskatins jus išnagrinėti sudėtingus santykius tarp individualios praktikos ir klientų vadovaujamo darbo.

NUA reputacija reklamoje, madingoje ir redakcinėje fotografijoje bei universiteto ryšiai su pramone ir profesinėmis organizacijomis, įskaitant Fotografų asociaciją, suteikia unikalias galimybes išsamiai išnagrinėti šią temą.

Magistrantūros programa

Atraskite kai kurių mūsų magistro laipsnių studentų darbą Norwich University of the Arts .

Absolventai dirba įvairiose karjeros srityse, įskaitant

  • Laisvai samdomu fotografu
  • Meno direktorius
  • Paveikslėlių biblioteka
  • Technikas
  • Vaizdo gamintojas
  • Paveikslėlio redaktorius
  • Vaizdiniai menai
  • Mokymas / paskaita
  • Moksliniai tyrimai / PhD

Patekimo reikalavimai

Dalyviai paprastai turėtų turėti BA (Hons) / BSc laipsnį 2: 1 ar aukštesnį (arba lygiavertį) dalykui, susijusį su jūsų siūlomu studijų kursu.

Pareiškėjai, turintys mokslo laipsnį iš kitos disciplinos, taip pat gali būti svarstomi, norėdami atvykti, jei pateikiamas patenkinamas meno, dizaino ar žiniasklaidos kūrinio portfelis, pagrįstas jų paraiška.

Programa įstoti į magistro laipsnį (MA) yra pagrįsta lūkesčiu, kad jūs turite galimybę pasiekti studijų eigą ir pasiekti standartą, reikalingą sėkmingai užbaigti apdovanojimą.

Paskutinį kartą atnaujinta Spal. 2018

Apie mokyklą

Norwich University of the Arts (NUA) has established itself in arts, design and media education for over 170 years. But while our history can be traced back to 1845, our outlook is forward-thinking.

Norwich University of the Arts (NUA) has established itself in arts, design and media education for over 170 years. But while our history can be traced back to 1845, our outlook is forward-thinking. Skaityti mažiau