MA menų ir kultūros vadyba

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Įgyti pagrindinius įgūdžius dirbti kultūros sektoriuje, kruopščiai įsitvirtinti kultūros politikoje ir teorijoje su praktiniais valdymo įgūdžiais ir darbo patirtimi.

Kas tai yra: mūsų studentai - nuo tų, kurie tiesiogiai atvyksta iš bakalauro laipsnio, į tuos, kurie jau dirba kultūros sektoriuje; visą darbo dieną arba ne visą darbo dieną pasirinktos galimybės leidžia studijuoti kartu su darbu ir kitais įsipareigojimais.

Keturiais pagrindiniais moduliais, po kurių seka disertacija ar projektas, esate skatinami ieškoti įvairių temų, įskaitant:

 • meno finansavimo aplinka
 • paveldo ir regeneravimo politikos poveikis regioniniam ir nacionaliniam tapatumui
 • meno įsitraukimo į švietimą, sveikatą ir kalėjimą nustatymas
 • kaip įvairovės klausimai atliekami muziejuose

Sukurkite savo žinias ir įgūdžius ir augkite pasitikėjimu, tapdami kritiškesniu ir nepriklausomu besimokančiu asmeniu, paskaitose, seminaruose, diskusijose su svečių kalbėtojais ir taikomu valdymo projektu su partnerių organizacija.

Būkite palaikomi, kad būtų užtikrinta atitinkama darbo patirtis per įvairias organizacijas, pvz., „Sheffield“ muziejus, Šefildo pramoniniai muziejai, Šefildo teatrai, svetainės galerija arba vienas iš daugelio regiono festivalių. Darbo patirtis yra privaloma baigiamojo disertacijos ar projekto dalis.

Pasinaudokite galimybe lankytis studijų vietose visoje Jungtinėje Karalystėje, organizuodami derybas ir diskusijas su sektorių specialistais iš vizualiųjų menų, scenos menų, paveldo, mokymosi ir dalyvavimo organizacijomis.

Įvertinimas atliekamas pagal individualias užduotis, įskaitant esė, pranešimus ir pristatymus. Grupės projektas, atsakantis į tiesioginę partnerystės organizacijos trumpą informaciją, leidžia toliau plėsti savo akademinius ir profesinius įgūdžius. Parama teikiama siekiant padėti jums tobulinti savo įgūdžius akademiniame ir profesiniame kontekste.

Siekiant sukurti efektyvius praktikus, kursai subalansuoja praktinius elementus, pavyzdžiui, kūrybinio sektoriaus valdymo įgūdžių mokymą, taikymą ir vertinimą su pagrindiniais akademiniais elementais, pavyzdžiui, kultūros politikos raidos istorijos ir teorijos tyrimu Jungtinėje Karalystėje ir tarptautiniu mastu.118519_118485__D3A3197lr.jpg

Moduliai

Visi dėstomi moduliai yra vienodo svorio [30 kreditų] ir po jų 15 000 žodžių (60 kreditų) disertacija tiems, kurie eina į magistro laipsnį.

Mokslinių tyrimų metodų modulis ruošia studentus tolesniam darbui. Tiek tyrimo, tiek disertacijos moduliai suteikia studentams galimybę praktiškai įgyvendinti savo mokymąsi, mokslinių tyrimų įgūdžius ir kompetenciją, susijusią su svarbiu darbu kultūros politikos ir vadybos srityje. Ji taip pat rengia juos tolesniam magistrantūros studijoms (doktorantūros studijoms).

Pagrindiniai moduliai:

Kultūros politika

Modulis suteikia studentams galimybę kritiškai įvertinti svarbiausius konceptualius, socialinius-politinius ir istorinius klausimus, su kuriais susiduria kultūros sektoriaus vadovai, tokiu lygiu, kuris gali būti naudojamas profesinės politikos formavimo praktikoje. Studentai išnagrinėja, kaip vykdoma politika ir jos poveikis per istorinę ir šiuolaikinę literatūrą, ataskaitų teikimą ir diskusijas.

Kultūra ir tapatybė

Šis modulis suteikia studentams išsamų kritinį supratimą apie teorijas ir praktiką, kurios formavo kultūros politikos istoriją nacionalinio identiteto ir globalizacijos kontekste, ir kaip šios diskusijos turėjo įtakos kultūros praktikai ir valdymui. Studentai ištiria ir reflektuoja šių diskusijų moralines ir etines pasekmes tiek profesionalams, tiek auditorijai, aprūpindami juos profesiniais įgūdžiais pristatyti ir aptarti šiuos klausimus tinkamu formatu.

Kultūros organizacijų valdymas

Šis modulis skirtas vadovų poreikiams, kad galėtų įgyvendinti politinius sprendimus organizacijose, veikiančiose meno ir kultūros srityse. „Meno patirties“ specifika sukuria savo poreikius valdymui. Šis modulis aptaria vadovavimo praktiką ir jos kokybę profesiniame kontekste, gebėdamas rengti ir literatūros kūrimą šioje srityje, ir apie savo pačių patirtį. Kritinių perspektyvų, kurios gali remtis studentų patirtimi ir žiniomis apie meną, plėtra yra tinkama magistro laipsniui.

Tyrimo metodai

Šis modulis susijęs ne tik su mokslinių tyrimų procesu, bet ir su sudėtingais klausimais, susijusiais su tinkamų mokslinių tyrimų inicijavimu ir atranka, ir svarbiais etikos klausimais, susijusiais su socialiniais tyrimais. Kultūros sektorius labai priklauso nuo jos vystymo tyrimų: gebėjimas vadovauti, pavesti ir vertinti mokslinių tyrimų rezultatus yra labai svarbus kultūros vadovams. Modulis taip pat tarnauja kaip magistrantūros studentų disertacijos Pathway ; vertinamas darbas gali būti disertacijos temos metodo įvertinimas.

Disertacija arba projektas

Tai yra paskutinis apdovanojimo etapas ir atspindi studento gebėjimą atlikti nuolatinius nepriklausomus tyrimus ir įrodyti aukštą analitinių ir konceptualių įgūdžių lygį. Darbo patirtis yra privaloma šio modulio dalis.118517_118486_Sheffield-54-lr.jpg

2019 atvykimo reikalavimai

Paprastai (2.2 ar aukštesnis) laipsnis arba lygiavertis dalykas. Taip pat galima atsižvelgti į profesinę kvalifikaciją ir atitinkamą patirtį. Taip pat galite reikalauti kreditų taškų, kurie gali sumažinti laiką, per kurį baigsite savo kvalifikaciją Sheffield Hallam. Sužinoti daugiau

Užjūrio pareiškėjai iš šalių, kurių gimtoji kalba nėra anglų, paprastai turi pateikti įrodymus apie anglų kalbos kompetenciją. IELTS balas 6,0, turintis ne mažiau kaip 5,5 visų įgūdžių (arba lygiaverčių), yra standartas, taikomas anglų kalba ne gimtoji kalba. Jei jūsų anglų kalbos įgūdžiai šiuo metu yra žemiau šio lygio, rekomenduojame apsvarstyti „ Sheffield Hallam University ikimokyklinį anglų kalbos kursą, kuris leistų pasiekti lygiavertį anglų kalbos lygį.118518_118487__D3A2833lr.jpg

Įsidarbinimo galimybės

Ankstesni šio kurso absolventai dirbo įvairiose kultūros organizacijose JK ir tarptautiniu mastu, įskaitant:

 • Hull 2017 m. JK miesto miestas
 • BBC CBeebies
 • Jorkšyro skulptūrų parkas
 • Karališkosios ginkluotės, Leeds
 • Bristol Old Vic
 • Šefildo pramonės muziejai
 • Birmingemo BE festivalis
 • Poezijos kompanija, Šefildas
 • Baltijos šiuolaikinio meno centras, Niukaslas prie Taino
 • Guanfu muziejus, Pekinas
 • Naujasis Jeruzalės muziejus, Maskva118522_118489_Sheffield-216-City-SiteGallerylr.jpg

Įranga

Kur mokysiu?

„City Campus“, įsikūręs Šefildo centre, per kelias minutes nuo traukinių ir autobusų stočių.118521_118490_Sheffield-4-City-centrelr.jpg

Trukmė ir mokesčiai

 • Pradžios data: rugsėjo arba sausio mėn
 • Trukmė: 12 mėnesių visą darbo dieną arba 24 mėnesius ne visą darbo dieną
 • Mokesčiai:
  • Tarptautiniai studentai, kurie 2019/2020 m. Pradeda studijuoti visą darbo dieną, yra 13 500 svarų sterlingų.
  • ES studentai, pradėję studijuoti visą darbo dieną 2019–2020 m., Yra 7 200 svarų sterlingų.
118520_118488_MGlr.jpg

Terminas

Daugumai antrosios pakopos studijų kursų nėra nustatyto galutinio paraiškų pateikimo termino, tačiau turėtumėte kuo greičiau pateikti mums savo paraiškos formą, nes kursai užpildomi. Tarptautiniai (ne ES) studentai taip pat turi leisti laiką prašyti vizos. Išsamesnė informacija apie tai, kaip taikyti tinklalapį.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Sheffield Hallam University is a welcoming community of students and staff from more than 120 countries. We offer exceptional teaching across 700 programmes at foundation, undergraduate, postgraduate ... Skaityti daugiau

Sheffield Hallam University is a welcoming community of students and staff from more than 120 countries. We offer exceptional teaching across 700 programmes at foundation, undergraduate, postgraduate and research degree level. With more than 31,000 students, we are among the largest universities in the UK. Skaityti mažiau